لیست تعمیرکاران پکیج در تهران

سیستم گرمایشی پکیج نیز مانند سایر دستگاه‌ها می‌تواند در طول مدت استفاده دچار اشکال شود و بازدهی آن به شکل چشمگیری کاهش پیدا کند. تعمیر پکیچ در بهبود عملکرد دستگاه و افزایش طول عمر هر یک از قطعات آن نقش به سزایی دارد. تعمیر پکیج دیواری به ویژه در روزهای سرد سال اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند و ممکن است دچار مشکلات متعددی از جمله: روشن نشدن، سرد بودن آب، رسوب‌گرفتگی و… شود.

ما در این صفحه از استاده قصد داریم ضمن معرفی تعمیرکار پکیج ماهر و متخصص، به بررسی دقیق خدمات تعمیر پکیج در تهران بپردازیم. در نظر داشته باشید جهت ثبت سفارش و اقدام به تعمیرات می‌توانید با شماره تلفن تعمیرکار پکیج در همین صفحه از استاده تماس بگیرید.

قیمت تعمیر پکیج (همراه اجرت)

خدماتقیمت به تومان
سرویس پکیج دو مبدل500.000 تا 700.000
سرویس پکیج تک مبدل450.000 تا 650.000
تعمیر برد پکیج400.000 تا 700.000
تعویض شیر موتوری500.000
تعویض پرشر سوییچ550.000
تعویض فلوسوییچ300.000 تا 500.000
تعویض فلومتر بوتان450.000 تا 650.000
تعویض ntcیک عدد300.000
تعویض ntcدو عدد 350.000
تعویض کیت شیر سه راه400.000 تا 550.00
اجرت تعویض روتور واستاتور400.000
اجرت تعویض مبدل اصلی450.000
اجرت تعویض مبدل ثانویه300.000
اجرت نصب صافی و تعویض شلنگ250.000+قیمت قطعه
اجرت تعویض شیر گاز400.000
اجرت سرویس فن350.000
اجرت تعویض منبع انبساط250.000 تا 500.000
اجرت نصب و جابجایی300.000 تا 550.000

قیمت سرویس پکیج

نوع خدمتقیمت به تومان
سرویس سالیانه و راه‌اندازی پکیج دیواری و زمینی با 20 دقیقه تست480.000
سرویس پیلوت دستگاه‌های پکیج زمینی و دیواری200.000
سرویس کامل: اسیدشویی، سرویس پمپ پکیج و قطعات، سرویس شعله و جرقه‌زن480.000 تا 700.000
تغییر فصل تابستان به زمستان با هوا گیری150.000
جابجایی دستگاه پکیج نصب شده و راه‌اندازی در همان محل480.000
ایاب و ذهاب80.000 تا 150.000
تنظیم شیر کنترل گاز100.000
تنظیم برد الکترونیک200.000
تعویض شیر اطمینان180.000
تبدیل شیر برقی به دستی یا اتوماتیک200.000
تنظیم فشار و راه‌اندازی پمپ بدون تعویض قطعات100.000 تا 120.000
تنظیم فشار و شارژ منبع انبساط100.000
اسیدشویی پکیج زمینی400.000 تا 450.000
اسیدشویی پکیج دیواری هر مبدل (با باز و بسته کردن مبدل)تا 150.000
قیمت سرویس پکیج

قیمت سرویس پکیج با توجه به خدماتی که ارائه می‌شود، متفاوت خواهد بود. برای مثال: قیمت تعمیرات پکیج برای خدماتی که مبتنی بر تعمیر است با خدماتی که مبتنی بر تعویض است، متفاوت می‌باشد. چند نمونه از قیمت سرویس پکیج که مبتنی بر تعویض قطعات است را در لیست بالا ذکر کرده‌ایم.

خدمات مربوط به تعمیر پکیج

این نرخ نامه تعمیرات پکیج ممکن هرسال دستخوش تغییر شود

مشکلاتی که ممکن است برای پکیج به وجود آید، طیف خیلی وسیعی دارد و درهرحال باید ابتدا علت را متوجه شد و سپس بعدازآن دست به تعمیر یا اقدام خاصی زد. با توجه به این‌که مشکل به وجود آمده برای پکیج پیست قیمت تعمیرات پکیج متفاوت است و فرد با مهارت در این زمینه ممکن است اجرت تعمیرات پکیج را به صورت متفاوتی ارزش‌گذاری کند.

خدمات تعمیر پکیج استاده

به طور کلی خدمات تعمیر پکیج دیواری در استاده شامل موارد زیر است:

 1. معرفی نمایندگی و تعمیرکار معتبر پکیج
 2. تعمیر پکیج در غرب، شرق، شمال، جنوب و مرکز تهران
 3. تعمیر و تعویض برد پکیج
 4. تعمیر انواع پکیج دیواری بوتان، ایساتیس، مرکوری، لورچ و …
 5. نصب و سرویس پیکیج دیواری
خدمات تعمیر پکیج استاده

معرفی نمایندگی و تعمیرکار معتبر پکیج

نمایندگی تعمیرات پکیج و تعمیرکاران متخصص با تسلط کامل بر تمامی برندهای پکیج ایرانی و خارجی، امکان دریافت خدمات تعمیر پکیج را با بالاترین کیفیت به ارمغان می‌آورند.

معرفی نمایندگی و تعمیرکار معتبر پکیج

لیست شماره تلفن افراد تعمیرکار پکیج در این صفحه از استاده موجود می‌باشد. شما می‌توانید پس از برقراری تماس با شماره تلفن‌ مورد نظر، از خدمات تعمیر پکیج شبانه روزی بهره‌مند شوید. بدین منظور فرد تعمیرکار پس از حضور به موقع در محل مورد نظر، دستگاه را به خوبی بررسی و بازبینی کرده و با عیب‌یابی دقیق، ایراد اصلی آن را شناسایی می‌نماید. سپس در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر قطعه مورد نظر و یا در صورت نیاز تعویض آن با استفاده از قطعات اصل و باکیفیت، اقدام می‌کند. بدین ترتیب خدمات تعمیر پکیج در تهران با بالاترین کیفیت و منصفانه‌ترین قیمت ارائه می‌گردد.

تعمیرات پکیج شبانه روزی

اشکال در عملکرد پکیج در هر ساعت از شبانه روز امکان‌پذیر است. از این رو شما عزیزان می‌توانید از خدمات تعمیر پکیج استاده در تهران، به صورت شبانه روزی نیز بهره‌مند شوید. خدمات تعمیر پکیج شبانه روزی که به صورت 24 ساعته ارائه می‌شود، شامل موارد زیر می‌باشد:

 • حضور به موقع تعمیرکار پکیج در محل
 • بازبینی کامل دستگاه و عیب‌یابی دقیق
 • استفاده از قطعات اورجینال و باکیفیت
 • تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض قطعات در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • سرویس کامل دستگاه
 • ارائه ضمانت‌نامه
 • انجام تمامی خدمات با قیمتی مقرون‌ به صرفه و منصفانه

تعمیر پکیج در غرب تهران

تعمير پكيج و عيب يابی و برطرف كردن عيب توسط تعميركار پکیج در استاده در غرب تهران انجام می‌شود. اگر قطعه‌ای معيوب باشد و نياز به تعويض وجود داشته باشد، تعميركار قطعه را با قطعات اصل و مرغوب تعويض می‌كند؛ اما اين تعويض هيچ گاه بي دليل انجام نمی‌شود و تنها در صورتی كه امكان تعمير وجود نداشته باشد، تعويض صورت می‌گيرد. جهت دریافت خدمات تعمیر پکیج شبانه روزی در ناحیه غرب تهران با لیست شماره تلفن تعمیر پکیج موجود در صفحه تماس بگیرید.

تعمیرات پکیج در شرق تهران

تعمير انواع برندهای پكيج در شرق تهران توسط تعمیرکاران پکیج در استاده انجام می‌شود. بهتر است سرويس دوره‌ای پكيج توسط تعميركار صورت بگيرد كه در طی آن قطعات مختلف پكيج و مسير خروج دود و ورود گاز به صورت حرفه‌ای چک می‌شوند. هزينه تعمير پكيج توسط تكنسين هاي استاده طبق نرخ اتحاديه و منصفانه تعيين می‌شود.

تعمیر پکیج در شمال تهران

تكنسين‌های متخصص معرفی شده در استاده، آماده ارائه خدمات جهت تعمير پكيج در شمال تهران به صورت حرفه‌ای هستند. عملكرد پكيج در فصول گرم و سرد متفاوت است و ممكن است برخی از قطعات پكيج نياز به تعمير داشته باشد. تعمير ترموستات، يون حسگر، فن و پمپ و ساير قطعات توسط تعميركار، تعمير و در صورت نياز تعويض می‌شود.

تعمیرات پکیج در جنوب و مرکز تهران

اگر پكيج شما نياز به تعمير دارد، تعميركاران استاده آماده ارائه خدمات تعمير پكيج در جنوب و مرکز تهران به صورت تخصصی و با مناسب‌ترين هزينه هستند. در صورت خرابی قطعات پكيج ايرانی و خارجی، عيب‌يابي و رفع عيب انجام می‌شود. باتوجه به اينكه ارورهای پكيج هريک نشان دهنده يک سری خرابی هستند، بهتر است پيدا كردن منشا آن و تعمير توسط فرد ماهر انجام شود. جهت دریافت قیمت و خدمات تعمیر پکیج در جنوب و مرکز تهران با لیست شماره تلفن تعمیر پکیج موجود در صفحه تماس حاصل فرمایید.

خدمات سرویس پکیج در استاده

سرویس‌کاران متخصص و مجربی که توسط مجموعه استاده معرفی شده‌اند، سرویس پکیج را بالاترین کیفیت و بکارگیری از جدیدترین شیوه‌های روز دنیا انجام می‌دهند. شما می‌توانید پس از برقرای تماس با سرویس‌کار مورد نظر، با خیالی کاملا آسوده از خدمات بهره‌مند شوید. سرویس دوره‌ای و منظم پکیج دیواری کمک می‌کند قطعات دستگاه به درستی تنظیم شوند و مشکلات احتمالی پیش‌آمده قبل از جدی شدن، شناسایی گردند و نسبت به برطرف نمودن آنها تمهیدات لازم اجرا شود.

خدمات سرویس پکیج در استاده

سرویس پکیج دیواری یکی از خدمات مربوط به سیستم گرمایش در منزل و ساختمان‌ها می‌باشد؛ که در غالب خدماتی همچون: تنظیم شیر کنترل گاز و برد الکترونیک، اسیدشویی، تنظیم فشار و شارژ منبع انبساط و… ارائه می‌شود. شما می‌توانید با انجام سرویس پکیج به صورت منظم و دوره‌ای، از بروز بسیاری از مشکلات جدی پیشگیری نمایید که در هزینه‌ها به شکل قابل توجهی مقرون به صرفه خواهد بود.

در صورت انجام ندادن این عمل، ممکن است این مشکل گسترش یابد و نیاز به تعویض قطعات داشته باشید. این امر هزینه‌‌های پرداختی را تا چندین برابر افزایش خواهد داد.

آشنایی با مشکلات رایج پکیج و عیب‌یابی آنها

رایج‌ترین علتی که منجر به تعمیر پکیج دیواری می‌شود، رسوب‌گرفتگی دستگاه می‌باشد. در این شرایط حرارت به خوبی منتقل نمی‌گردد، سرعت چرخش آب کاهش می‌یابد و دستگاه انرژی بیش از حدی مصرف می‌کند؛ بنابراین شاهد کاهش چشمگیری در عمل دستگاه خواهیم بود. مشکل رایج دیگر اختلال در عملکرد ترموستات می‌باشد که بدین ترتیب، تنظیم دمای آب و گرمای شوفاژ مختل می‌شود.

در ادامه به بررسی مشکلات دیگر گزارش شده برای دستگاه که منجر به تعمیر پکیج دیواری شده‌اند، می‌پردازیم. در چنین شرایطی شما می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات تعمیر پکیج استاده بهره‌مند شوید تا تمامی مراحل تعمیر و سرویس دستگاه با بالاترین کیفیت و سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.

آشنایی با مشکلات رایج پکیج و عیب‌یابی آنها

پس از مشاهده اشکال در عملکرد دستگاه، قدم اول به منظور تعمیر پکیج، عیب‌یابی دقیق مشکل پیش آمده می‌باشد. پکیج‌هایی که امروزه وارد بازار شده‌اند، مجهز به صفحه نمایشی می‌باشد که در صورت بروز اشکال، ارور مورد نظر به شکل چشمک‌زن در این صفحه نمایان می‌شود که عیب‌یابی دستگاه را بسیار آسان می‌کند. مهم‌ترین و رایج‌ترین مشکلات گزارش شده برای پکیج به همراه عیب‌یابی آنها شامل موارد زیر می‌باشد:

آب قسمت مصرفی به خوبی گرم نمی‌شود.

 • ممکن است فشار گاز پایین باشد.
 • اگر طول لوله دستگاه زیاد باشد، انرژی زیادی هدر می‌رود؛ بنابراین گرمای چندانی به منظور افزایش حرارت آب وجود نخواهد داشت.
 • اشکال در عملکرد سنسور آب گرم و رسوب‌گرفتگی مبدل یکی دیگر از دلایل بروز این مشکل می‌باشد.

حرارت آب گرم بسیار زیاد و آزاردهنده می‌باشد.

 • احتمال دارد فشار آب ورودی به پکیج کم باشد.
 • اشکال در عملکرد سنسور آب گرم را نیز می‌توان به عنوان یکی دیگر از دلایل بروز این مشکل در نظر گرفت.

دستگاه پشت سر هم روشن و خاموش می‌شود.

 • احتمال دارد مقدار چرخش آب در بخش گرمایشی پکیج به اندازه مناسب نباشد.
 • پایین بودن گنجایش رادیاتورها نیز یکی دیگر از عوامل بروز این مشکل به شمار می‌رود.

آب قسمت گرمایشی به خوبی گرم نمی‌شود.

 • احتمال دارد قطر لوله ورودی گاز به اندازه کافی بزرگ نباشد.
 • اگر دمای تنظیمی برای پکیج کم باشد، آب قسمت گرمایشی به اندازه کافی گرم نخواهد شد.
 • ممکن است فشار گاز پایین باشد.
 • اشکال در عملکرد شیر گاز، سنسور گرمایشی و رسوب‌گرفتگی مبدل نیز از موارد دیگر می‌باشند.

دستگاه دیگر جرقه نمی‌زند.

 • احتمال دارد دودکش دستگاه گرفتگی داشته باشد.
 • ممکن است قطعه سوئیچ فشار به درستی وصل نشده باشد.
 • جرقه نزدن پکیج می‌تواند با وجود احتلال در عملکرد سوئیچ فشار هوا و الکترود جرقه‌زن مرتبط باشد.
 • سیم‌کشی غیر اصولی نیز یکی دیگر از دلایل بروز این مشکل به شمار می‌رود.

شعله پکیج روشن نمی‌شود.

 • امکان دارد فشار گاز بیش از اندازه زیاد می‌باشد یا شیر ورودی گاز بسته است.
 • ممکن است در لوله گاز مقداری هوا گیر کرده باشد.
 • اشکال در عملکرد شیر گاز و یا تنظیم نبودن آن نیز ممکن است منجبر به روشن نشدن شعله پکیج شود.

شایان ذکر است عیب‌یابی دقیق مشکلات به وجود آمده برای دستگاه و تعمیر پکیج دیواری به شکل کاملا اصولی می‌بایست تنها توسط تعمیرکاران متخصص و با تجربه انجام شود تا از مشکلات احتمالی بعدی و پرداخت هزینه بیشتر جلوگیری به عمل آید.

شما می‌توانید جهت دریافت خدمات تعمیر پکیج استاده با تعمیرکاران متخصصی که از جانب مجموعه ما معرفی شده‌اند، تماس حاصل فرمایید.

زمان مناسب برای سرویس پکیج

به طور کلی نیاز است جهت کسب بهترین اثربخشی، زمان دوره‌ای و مشخصی را برای سرویس پکیج در نظر بگیرید. این کار به افزایش راندمان دستگاه کمک شایانی خواهد کرد. در این راستا توصیه می‌شود هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج دیواری خود اقدام نمایید تا اگر مشکلات احتمالی برای دستگاه پیش آمده است، هرچه سریع‌تر برطرف شوند.

مشاهده علائم زیر، فرا رسیدن زمان سرویس پکیج را به شما هشدار می‌دهد. این موارد عبارت هستند از:

 • روشن نشدن دستگاه
 • بوی بد
 • سرد بودن آب
 • خاموش شدن پشت سر هم
 • گرم نشدن شوفاژ یا رادیاتور
 • ریست شدن ترموستات
 • چکه کردن آب از رادیاتور