آگهی‌های بالا تبلیغاتی می‌باشند و استاده صرفا معرفی مشاغل خدماتی را انجام می‌دهد و هرگونه توافقات انجام کار و مالی مربوط به آن بر عهده طرفین می‌باشد.

خدمات لوله بازکنی به صورت شبانه روزی از خدمات بسیار مهمی است که همه ما به آن نیاز پیدا خواهیم کرد. با توجه به تخصصی بودن این حرفه بهتر است از لوله بازکن حرفه‌ای و قابل اطمینان کمک بگیرید. می‌توانید جهت اقدام برای دریافت خدمات لوله بازکنی در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران با شماره‌های موجود در همین صفحه تماس بگیرید.

قیمت لوله بازکنی

خدمتقیمت به تومان
بازکردن لوله فاضلاب از 1 متر تا 3 متر680.000
بازکردن لوله فاضلاب از 1 متر تا 6 متر880.000
بازکردن لوله فاضلاب از 1 متر تا 10 متر1.280.000
بازکردن لوله فاضلاب از 1 متر تا 13 متر1.580.000
بازکردن لوله فاضلاب از 1 متر تا 15 متر1.880.000
بازکردن لوله فاضلاب از 1 متر تا 20 متر2.180.000
بازکردن لوله فاضلاب از 1 متر تا 25 متر2.680.000
بازکردن لوله فاضلاب از 1 متر تا 30 متر2.880.000
بازکردن لوله فاضلاب از 1 متر تا 40 مترتوافقی
سه نظام (بسته به دستگاه 375-550-750-850-1500)توافقی
کنسلی از طرف کارفرما بعد ار بازدید100.000

هزینه با توجه به قیمت‌های موجود در جدول بالا به عوامل زیر بستگی دارد:

 • متراژ لوله‌ها
 • سختی کار (میزان گرفتی)
 • مکان گرفتگی (توالت، حمام، پارکینگ)
 • نوع استفاده از دستگاه جهت بازکردن لوله
 • چه زمانی در شبانه روز باشد.

اجرت لوله بازکن

قیمت‌های تعیین شده در جدول علاوه بر هزینه ایاب و ذهاب، قیمت نهایی لوله بازکنی می‌باشد که شامل اجرت لوله بازکن نیز می‌باشد.

یک شرکت معتبر حداقل هزینه گرفتگی لوله و بازکردن آن را به صورت میانگین باید در اختیار مشتری قرار دهد تا مشتری حدود قیمت را مطلع شود.

بهترین لوله بازکنی در تهران

قطعا بازکردن یا رفع گرفتگی لوله به صورت حرفه‌ای از هدر رفتن پول، زمان و آسیب­‌های جدی به لوله‌­ها جلوگیری می­‌کند که استاده با معرفی بهترین لوله بازکن‌ها در شمال، جنوب، غرب و شرق تهران این شرایط را برای شما فراهم آورده است.

آنچه که یک متخصص را نسبت به دیگران برجسته می­کند:

 • داشتن مهارت و تجربه کافی
 • تشخیص انتخاب روش مناسب برای بازکردن گرفتگی لوله
 • رعایت احتیاط و بهداشت حین کار
 • داشتن سرعت عمل بالا
 • تشخیص فرسوده بودن لوله و نوع لوله

یک لوله بازکن حرفه‌ای پس از تشخیص اینکه آیا لوله فرسوده است یا خیر؛ میزان فنر زنی را تعیین می‌کند تا به اندازه این حرکت را انجام دهد و از فنرزنی اضافی و احتمال ترکیدن لوله‌ها در صورت فرسودگی جلوگیری کند.

لوله بازکنی غرب تهران

استفاده از خدمات لوله بازکنی غرب تهران شامل محله‌های شهران، ستارخان، بلوار ف

لوله بازکنی شرق تهران

خدمات لوله بازکنی شرق تهران توسط استاده ارائه می‌شود و موثرترین روش‌ها برای باز کردن انسداد لوله، توسط لوله بازکن، به کار گرفته می‌شود. دو روش لوله بازکنی با فنر و فشار هوا، از موثرترین روش‌ها هستند که باتوجه به نوع گرفتگی، یکی از آن‌ها برای رفع گرفتگی لوله انتخاب می‌شوند.

لوله بازکنی شمال تهران

انواع خدمات لوله بازکنی لوله‌های حمام، دستشویی و آشپزخانه، با به کار گیری موثرترین روش‌ها در لوله بازکنی شمال تهران توسط متخصصین معرفی شده در استاده انجام می‌شود. چنانچه گرفتگی لوله از نوع انسداد با رسوب مواد باشد، یکی از راه‌های برطرف کردن گرفتگی، تلمبه زدن با توجه به فشار هوا است. برای بهره‌مندی از خدمات لوله بازکنی استاده در شمال تهران، تماس بگیرید.

لوله بازکنی جنوب تهران

اگر با هرگونه مشکل گرفتگی لوله و یا چاه مواجه شده‌اید، استاده خدمات لوله بازکنی در جنوب تهران را به صورت حرفه‌ای ارائه می‌دهد، به طوری که بهترین روش و تمیزترین روش با توجه به نوع گرفتگی ارائه می‌شود.
نوع گرفتگی در لوله‌ها متفاوت است و تکنسین‌های باتجربه استاده باتوجه به مکان لوله و همچنین چگونگی گرفتگی، موثرترین اقدامات را با پیشرفته‌ترین تجهیزات انجام می‌دهند، و این کار در کاهش هزینه‌ها موثر خواهد بود.

لوله بازکنی شبانه روزی

بازکردن لوله و رفع گرفتگی آن به صورت شبانه روزی و سیار یکی از خدمت‌هایی است که اصولا هر شرکتی آن را به‌خوبی انجام نخواهد داد. فکر اینکه لوله چاه توالت، پارکینگ و هر قسمتی از ساختمان در ساعات نیمه شب گرفته لاشد بسیار آزار دهنده می‌باشد. از همین رو برخی از شرکت‌های لوله بازکنی تهران این خدمات را به صورت سیار و شبانه روزی به درخواست کننده ارائه خواهند داد.

اجرت و قیمت لوله بازکنی در نکت

اما در این میان قبل از تماس با لوله بازکنی شبانه روزی در تهران این موارد را در نظر داشته باشید:

 • لوله بازکنی سیار و شبانه روزی باید در هر ساعت از شبانه روز پاسخگو باشد. در غیر این صورت اعتماد نکنید.
 • سعی کنید تمام مواردی که سبب گرفتگی لوله‌ها شده است را به اطلاع متخصص برسانید تا ابزار و وسایل لازم را با خود به همراه آورد.
 • در شرایط کرونا حتما مطمئن شوید که متخصص پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کند.

متخصصین لوله بازکنی سیار تهران در استاده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شرایط کرونا آماده خدمت رسانی می‌باشند که میتوانید تنها با تماس تلفنی این راه ارتباطی را برقرار کنید.

 • نوع گرفتگی لوله: تشخیص نوع گرفتگی لوله و بازکردن آن یکی دیگر از عواملی است که در تعیین قیمت و اجرت بسیار تاثیرگزار می باشد. ممکن است گرفتگی لوله‌ها در قسمتی از ساختمان باشد که هزینه آن مربوط به همه واحدها شود و یا فقط مختصص به یک واحد باشد که در این صورت کل هزینه را همان واحد می‌بایست بپردازد.
 • استفاده از دستگاه: اینکه برای لوله بازکنی از چه دستگاهی و چند بار استفاده می‌شود بسیار اهمیت دارد. استفاده از دستگاه فنر برقی هزینه را افزایش می‌دهد.

باز كردن لوله فاضلاب با فنر

باز کردن لوله فاضلاب با فنر یکی از خدماتی است که در همه شرکت‌های لوله بازکنی به عنوان اولین و بهترین روش به آن نگاه می‌کنند. باز کردن لوله فاضلاب با فنر به دو روش انجام خواهد گرفت:

 1. باز کردن لوله با فنر دستی
 2. باز کردن لوله فاضلاب با فنر برقی

لازم به ذکر است که بازکردن گرفتگی لوله با فنر برقی به دو صورت انجام می‌شود:

 1. لوله بازکنی با دریل (روش قدیمی)
 2. لوله بازکنی برقی با ژنراتور (روش جدید)

تفاوت بازکردن لوله فاضلاب با دریل و ژنراتور در موارد زیر می‌باشد:

 • زمان کمتر هنگام انجام کار با ژنراتور: به دلیل قدرت بیشتری که ژنراتور تولید می‌کند.
 • کثیف کاری کمتر: به دلیل لرزش کمتر دستگاه ژنراتور یا پایه دار لوله بازکنی

روش باز کردن لوله فاضلاب با فنر

اگر لوله‌ی شما هر نوع گرفتگی داشته باشد، از طریق لوله بازکنی با فنر می‌توانید به برطرف کردن آن بپردازید. لوله بازکنی با فنر می‌تواند به دو صورت دستی و یا دستگاهی انجام شود. وقتی صحبت از هرنوع گرفتگی می‌شود، منظور هم رسوب مواد و هم گیر کردن اجسام در لوله است. برای مثال گرفتگی می‌تواند مربوط به رسوب فضولات، چربی و یا حتی موادی مثل گچ و سیمان باشد و یا اشیائی مثل دستمال و … در لوله گیر کرده باشند. لوله بازکنی با فنر برای همه‌ی این موارد گرفتگی لوله مناسب خواهد بود.

قبل‌تر از دریل به عنوان دستگاه برای فنرزنی استفاده می‌شد اصطلاحا لوله بازکنی با دریل انجام می‌شد، اما امروزه دستگاه‌هایی پایه‌دار به نام ژنراتور در فنرزنی کاربرد دارند که کار را بسیار آسان‌تر کرده‌اند و باعث شده‌اند تا لوله بازکنی با فنر تمیزتر انجام شود و حین فنر زدن فاضلاب به بیرون از لوله نپاشد.

همانطور که بالاتر گفته شد، لوله بازکنی با فنر برای انواع گرفتگی، حتی گرفتگی‌های سخت کاربرد دارد اما برخی می‌گویند بهتر است که برای باز کردن رفتگی توالت فرنگی استفاده نشود، چرا که ممکن است در اثر فنر زدن بیش از حد، کاسه توالت فرنگی بشکند و یا آسیب ببیند. نظر ما این است که اگر لوله بازکنی با فنر توسط فرد ماهر انجام شود، این اتفاق نخواهد افتاد، چرا که نکات مهم برای عدم آسب به کاسه توالت را رعایت خواهد کرد، برای مثال پوشاندن فتر با پلاستیک و یا پارچه از مواردی است که باعث می‌شود آسیبی به کاسه وارد نشود.

برای باز کردن لوله فاضلاب با فنر به دو روش می‌توان این کار را انجام داد: با فنر دستی یا با فنر برقی که در ادامه به نحوه انجام هر یک از آن‌ها خواهیم پرداخت:

روش باز کردن لوله فاضلاب با فنر دستی

متخصص با تشخیص میزان گرفتی لوله فاضلاب و متراژ آن فنر را به داخل لوله می‌اندازد و با تکان دادن مداوم دست سبب بازشدن لوله فاضلاب و گرفتگی‌ها شود. این روش بیشتر برای گرفتگی‌های جزئی‌تر انجام می‌گیرد.

فنرها متراژهای مختلفی دارند که باتوجه به عمق گرفتگی، مناسب‌ترین متراژ برای لوله بازکنی با فنر انتخاب خواهد شد. به همین دلیل تجربه و مهارت لوله بازکن اهمیت پیدا می‌کند.

روش لوله بازکنی با فنر برقی

پس از تشخیص میزان گرفتگی که معمولا گرفتگی سطحی نیست (مانند گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان، گچ، دوغاب، شن و سنگ ریزه و …) از روش لوله بازکنی با فنر برقی استفاده می‌شود. در این حالت به دلیل سختی کار از دستگاه پایه دار یا دریل استفاده می‌شود. دستگاهی که یک سر فنر به آن وصل می‌شود و سر دیگر فنر درون لوله قرار میگیرد که با لرزش و چرخش مداوم راه باز می‌شود.

توجه داشته باشید که باز کردن لوله با فنر برقی برای اکثر گرفتگی‌ها انجام می‌شود. اما لوله بازکن باید توجه داشته باشد که به چه میزان و از چه راهی فنر زنی را انجام دهد.

فنر زدن لوله فاضلاب با دریل

فنر زدن لوله فاضلاب با دریل همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم با استفاده از یک دستگاه نسبتا کوچک انجام می‌شود که توسط متخصص قابل حمل می‌باشد. فنر لوله بازکنی به یک سر دستگاه متصل می‌شود و سر دیگر فنر با ایجاد لرزش سبب باز کردن گرفتگی‌ها میشود. اما به دلیل آنکه این لرزش دستگاه زیاد است و در نهایت کثیف کاری بیشتری با خود به همراه دارد؛ امروزه فنر زدن لوله فاضلاب با دریل کاربرد زیادی ندارد و اکثر شرکت‌های خدماتی تخلیه چاه معتبر از دستگاه انژکتوری استفاده می‌کنند.

اگر لوله بازکنی با دریل و یا ژنراتور با مهارت کافی انجام شود، تضمین میکنیم که حداقل کثیفی را خواهد داشت و از این بابت نگران نباشید.

مزایا و معایب لوله بازکنی با فنر و لوله بازکنی با دریل

 1. اگر بخواهیم از مزیت لوله بازکنی با فنر و دریل بگوییم، اولین مورد این است که هر نوع گرفتگی با این روش برطرف می‌شود و به همین دلیل روشی متداول برای برطرف کردن انواع گرفتگی لوله است.
 2. مورد دوم، سریع بودن و در عین حال موثر بودن این روش است که اگر فرد تجربه و مهارت کافی را داشته باشد، می‌تواند در مدت بسیار کوتاه مشکل گرفتگی را برطرف کند.
 3. دستگاه فنرزنی کوچک و قابل حمل آسان است و این مسئله یکی از مزیت‌های این روش محسوب می‌شود که انجام دادن آن را ساده‌تر می‌کند.
 4. همانطور که بالاتر گفته شد، متراژهای متنوعی برای انواع عمق گرفتگی وجود دارد و  این مورد دلیلی برای کارایی بالای لوله بازکنی با فنر است.
 5. اگر از ژنراتور برای لوله بازکنی با فنر به جای دریل استفاده شود، تمام قدرت دستگاه به فنر منتقل می‌شود و هم بازدهی بالاتر خواهد بود و هم کثیفی کمتر.
 6. اگر از فنر نامناسب و غیرقابل انعطاف برای لوله بازکنی با دریل و فنر استفاده شود، احتمال آسیب دیدن لوله وجود دارد و از این رو باید این کار با دقت بسیار بالا و بدست فرد حرفه‌ای انجام شود.

خدمات لوله بازکنی معتبر

انجام فنرزنی فوری

خدمات لوله بازکنی معتبر به این موارد منتهی می­شود:

 • باز کردن انواع گرفتگی لوله از جمله: گرفتگی لوله‌ها با سیمان، گچ، سنگ، مواد زائد و …
 • رفع گرفتگی انواع لوله‌ها: لوله‌های چدنی، پلیکا و …
 • رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب پارکینگ، آشپزخانه، حمام، توالت ایرانی و فرنگی
 • لوله بازکنی برای هتل‌ها، سینماها، مراکز تفریحی و فرهنگی، رستوران‌ها و …
 • تشخیص نشتی لوله‌ها و رفع و ترمیم شکستگی آن‌ها
 • باز کردن لوله فاضلاب شهری
 • رفع بوی نامطبوع فاضلاب
 • برطرف کردن رطوبت موجود در حمام، توالت، پارکینگ و …
 • حفر چاه فاضلاب و گسترش چاه فاضلاب قدیمی
 • لایروبی و کول گذاری چاه

چگونه به شرکت لوله بازکنی اعتماد کنیم؟

اینکه چگونه به شرکت لوله بازکنی اعتماد کنیم؟ پارامترهایی را در بر می­گیرد که به اعتبار شرکت لوله بازکنی نزد ما می­انجامد.

پارامترهایی همچون:

 • سابقه شرکت خدماتی
 • عضو بودن شرکت در اتحادیه
 • نوع و چگونگی ارائه خدمات
 • استفاده از روش­‌های جدید و مدرن
 • سرعت عمل در اعزام نیرو و سرعت انجام کار
 • استفاده از تجهیزات پیشرفته برای برطرف کردن مشکل گرفتگی لوله یا…
 • دادن هزینه منصفانه به مشتری
 • داشتن تعهد کافی، پیگیری و جلب رضایت مشتری در پایان کار
 • استفاده از نیروهای متخصص و حرفه‌­ای

انتخاب بهترین و سریع‌­ترین راه برای رفع گرفتگی لوله­‌ها با بهره‌­گیری از روش­‌های متنوع با منصفانه‌ترین نرخ هزینه و استفاده از تجهیزات تمام اتوماتیک و کاملا پیشرفته از مهمترین خدمات لوله بازکنی معتبر می‌باشد.

در این شرایط به لوله بازکنی نیاز داریم!

پیچیدن بوی بد فاضلاب در محیط خانه حکایت از گرفتگی لوله فاضلاب دارد. هم­چنین زمانی­که فاضلاب به خوبی دفع نمی­شود و یا آب به راحتی از لوله­‌ها پایین نمی‌­رود و وجود حشرات موذی در داخل سرویس بهداشتی نیز از دیگر نشانه­‌های گرفتن لوله‌­هاست. در این موارد نیاز به لوله بازکنی احساس می­‌شود. مشاهده این نشانه­‌ها بهترین جواب این سوال است که چه زمانی برای باز کردن لوله اقدام کنیم؟ در این زمان بهترین اقدام آگاه کردن شرکت‌ و سپردن کار به نیروهای متخصص و حرفه‌­ای، به جای استفاده از محلول‌های خطرناک شیمیایی توسط خود افراد است.

متخصصین لوله بازکن تهران در استاده این تضمین را به شما می‌دهند که در اسرع وقت و در هر ساعت از شبانه روز با قیمت مصوب مشکل شما را رفع نمایند.

عواملی که با دیدن آن‌ها باید دست به کار شویم:

 1. استشمام بوی نامطبوع در ساختمان
 2. پایین نرفتن آب از لوله‌ها
 3. دیدن حشرات موذی در سینک، حمام، دستشویی و …

بهترین نوع لوله بازکنی کدام است؟

لوله بازکن برای بازکردن لوله‌ها با توجه به نوع گرفتگی و شرایط موجود روش‌های مختلفی را برای این کار استفاده می‌کند:

 1. فنر فولادی (به روش دستی)
 2. دستگاه فنر برقی
 3. باز کردن گرفتگی لوله با تراکم هوا

باز کردن لوله با فنر فولادی: این روش از لوله بازکنی، توسط متخصص با حرکت دادن دست انجام می‌شود. فنر فولادی داری متراژی است که جهت گرفتی‌های جزئی‌تر انجام می‌شود.

فنر فولادی

باز کردن لوله با فنر برقی: از امن‌­ترین و رایج‌­ترین روش‌­های لوله بازکنی کار با فنر برقی است. این روش برای از رفع گرفتگی‌­های شدید لوله بسیار متناسب است. فنر برقی با قدرتی که داراست، می‌­تواند همه آنچه را که به گرفتگی لوله منجر شده را از سر راه خود بردارد. از جمله رسوبات، موهای بلند، مصالح ساختمانی، چربی­‌ها و … . از این روش برای باز کردن گرفتگی­‌های فاضلاب و توالت استفاده می‌شود، بدون کمترین آسیب. این دستگاه به شکلی است که فنر بر روی موتوری متصل می­‌شود و با روشن کردن موتور، فنر با حرکت دورانی درون لوله به چرخش در می‌­آید و تمامی مواد باقیمانده در لوله را به حرکت در می­‌آورد.

بازکردن لوله با دستگاه برقی

با تراکم هوا: در این روش با هدایت فشار هوا به درون لوله­‌ها، به راحتی گرفتگی­‌های موجود در لوله‌­ها از بین می­‌رود. این روش یکی از سریع­‌ترین روش‌­های لوله بازکنی محسوب می­شود. در این روش فشار هوا گرفتگی‌­های موجود در لوله­‌ها از بین می‌­رود که بیشتر برای گرفتگی لوله با خاک مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه تراکم هوا

از دیگر روش­‌های متداول لوله بازکنی می­توان به روش استفاده از دستگاه پمپ هوا و دستگاه مکنده یا ساکشن اشاره کرد. هم­چنین روش­‌های ساده­تری هم هستند که برای موارد گرفتگی­‌های جزئی مورد استفاده لوله بازکن قرار می­‌گیرند. همانند استفاده از آب جوش، استفاده از فشار آب، استفاده از تلمبه­‌های دستی و یا استفاده از محلول­‌های شیمیایی صنعتی و خانگی.

نکات بهداشتی حین لوله بازکنی

 • در نظر گرفتن نکات بهداشتی حین بازکردن گرفتگی لوله بسیار حائز اهمیت است به خصوص برای این زمان که با پاندمی کرونا دست و پنجه نرم می‌کنیم. چرا که رعایت بهداشت از جانب لوله بازکن به طور مستقیم به سلامت اعضای خانواده و همچنین سایر نیروی کار گره خورده است. به طور قطع، شرکت‌های لوله بازکنی در تهران که این موارد را رعایت کنند، در رقابت با شرکت‌های رقیب، از موفقیت بیشتری برخوردار خواهند بود.
 • شرکت‌های لوله بازکنی حین کار دستگاه فنر باید بسیار محتاط عمل کنند. به طوری که بخاطر حرکت دورانی فنر، ادامه فنر که بیرون از لوله قرار دارد نیز به همان اندازه می­‌چرخد و احتمال برخورد آن با وسایل و یا افراد اطراف دستگاه وجود دارد. بنابراین فرد مابقی فنر را گرد می­کند که باعث شود، فنر در بیرون از لوله در جا بچرخد.
 • برای رفع گرفتگی لوله­‌های فاضلاب آشپزخانه، بخصوص باید با احتیاط بیشتری عمل شود. چون محیط آشپزخانه پر از وسایل مربوط به آشپزی و انواع مواد خوراکی است. از این روی رعایت نکات بهداشتی حین لوله بازکنی در این مکان بسیار ضروری است.
 • هم­چنین فنرهای بعد از هربار استفاده باید شسته شوند لوله هم پس از فنر زدن باید شسته شود. تمیز کردن محیط بعد از انجام کار و تمیز بودن لباس‌های کار نیز از جمله موارد بهداشتی است که باید رعایت شوند.
 • استفاده از محلول‌های خانگی برای بازکردن لوله و رفع گرفتگی می‌تواند بسیار خطر آفرین باشد. به همین منظور اگر محیط شما بسته می‌باشد و هیچ فضایی برای خروج گازهای سمی تولید شده از فاضلاب و محلول، ندارد از این کار صرف نظر کنید و از یک لوله بازکن بخواهید تا این کار را انجام دهد.

نتیجه ­گیری

در پایان باید دوباره متذکر شویم که اهمیت لبازکردن لوله در زمان گرفتگی در بهداشت و امنیت خانواده بسیار اهمیت دارد. و چه بسا سهل‌­انگاری در این مورد زیان­های غیر قابل جبرانی به همراه خواهد داشت. همواره باید در انتخاب شرکت‌های لوله بازکنی دقت لازم را به کار گرفت و معتبر بودن و داشتن تخصص لازم و دادن تضمین و استفاده از روش‌های مدرن و داشتن تجهیزات پیشرفته از نکاتی است که شرکت‌ها را از هم تفکیک می­‌کند.

آخرین مطالب لوله بازکنی در استاده مگ