اهمیت این وسیله پرمصرف و محبوب موجب شده که در صورت خرابی، با انبوهی از ظرف‌های کثیف و کارهای انجام نشده مواجه شویم. برای همین یافتن یک مرکز معتبر که عملیات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران را برای ما بر عهده بگیرد، کارمان را بسیار راحت خواهد کرد. در این صفحه تلاش می‌کنیم تا مراکز معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران را به شما معرفی کنیم تا دیگر نگران یک کوه ظرف‌ شسته نشده نباشید.

خدمات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی

قیمت تعمیرات ماشین ظرفشویی

خدمتقیمت به تومان
تعمیر برد ماشین ظرفشوییاز 600.000
تعویض پمپ تخلیه ظرفشوییاز 300.000
تعمیر موتور ظرفشوییاز 400.000
تعویض المنت ظرفشوییاز 2.500.000
تعویض موتور ساعتاز 400.000
جرم گیری ماشین ظرفشوییاز 250.000
تعویض آکوا استاپ ماشین ظرفشوییاز 500.000

چه زمانی نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی خواهیم داشت؟

ماشین ظرفشویی دستگاهی است که با ورودش به ایران، مورد استقبال ویژه بسیاری از ایرانیان قرار گرفت. امروزه این دستگاه در سایزها، مدل‌ها و برندهای مختلف برای کلیه کاربران یافت می‌شود، اما مانند بسیاری دیگر از ابزارهای الکتریکی، این وسیله نیز به مرور زمان دچار مشکلاتی شده و نیازمند تعمیر ظرفشویی خواهد بود.

اگر ظرفشویی شما دارای گارانتی می‌باشد، حتما از خود نمایندگی ماشین ظرفشویی خود درخواست سرویس و تعمیرات ظرفشویی به صورت رایگان کنید.

ماشین ظرفشویی دستگاه پیچیده‌ای است و برای همین تعمیرات آن نیز کار هرکسی نیست. در صورتی که این وسیله با هر مشکلی مواجه شد، بهتر است برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید. اما برخی از ایرادات رایجی که ممکن است شما را نیازمند یک تعمیرکار حرفه‌ای کند چیست؟

نشتی آب ماشین ظرفشویی

یکی از عواملی که باعث می‌شود شما نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی داشته باشید، چکه کردن دستگاه است. علت آن معمولا خرابی پمپ تخلیه آب یا شناور، پوسیدگی واشرها، خرابی شیلنگ و شاید هم اشکال در لوله‌های شیر ورودی باشد.

توجه داشته باشید که نمایندگی‌ها و مراکز معتبر تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران قادر به تعمیرات همه برندها از جمله سامسونگ، اسنوا، ال جی، دوو، بوش و … می‌باشند.

مشکل در تسمه پمپ آب ماشین ظرفشویی

در برخی از برندهای ماشین ظرفشویی که دارای تسمه پمپ آب هستند، گاهی ممکن است تسمه پمپ دستگاه دچار فرسودگی یا پارگی شود. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید می‌توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران با مراکز معتبر معرفی شده در استاده تماس حاصل نمایید.

ایجاد سر و صدای نامعمول در ماشین ظرفشویی

گاهی ماشین ظرفشویی حین شستن صداهای عجیبی می‌دهد. به احتمال زیاد مشکل از

  • عملکرد موتور ماشین
  • پمپ آب
  • حرکت بازوی اسپری

خواهد بود. در این صورت لازم است برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود با متخصصین این حوزه تماس بگیرید.

مشکل در برد ماشین ظرفشویی

یکی از مشکلات رایج که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی را ضروری می‌سازد، ایراد در برد ماشین است. گاهی ممکن است برد ماشین ظرفشویی دچار اتصال یا نیم‌سوز شود، در این صورت چاره‌ای جز تعویض برد ماشین ظرفشویی نیست. نیم سوز شدن خازن‌های طراحی شده بر روی برد و یا نوسانات برقی نیز از دیگر دلایل بروز مشکل در این وسیله است. در صورت مواجه شدن با هر کدام از این مسائل با تعمیرکار حرفه‌ای ظرفشویی تماس بگیرید.

خشک نشدن ظروف بعد از پایان عملیات شستن ظرف‌ها

گاهی به علت خرابی برد الکتریکی یا کار نکردن پنل تنظیمات الکتریکی ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود. در این صورت بعد از اتمام عملیات شستشو ظروف خشک نمی‌شوند. همچنین در برخی مواقع بروز مشکل در المنت حرارتی ماشین موجب می‌شود که برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود می‌توانید به تعمیرکاران متخصص استاده اعتماد کنید.

مراکز معتبر تعمیرات ماشین ظرفشویی

در صورتی که به دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران هستید، باید حتما به برخی نکات توجه کنید:

  • سرعت در ارائه خدمات: یک مرکز معتبر بعد از تماس تلفنی یا درخواست شما به سرعت اقدام کرده و سرویس‎‌کاران خود را به محل مورد نظر شما اعزام خواهد کرد.
  • داشتن تعرفه مشخص: در مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران ، تعرفه‌ کلیه خدمات از پیش تعیین شده است.
  • ارائه گارانتی معتبر: تعمیرات ماشین ظرفشویی در یک مرکز معتبر همواره شامل گارانتی خواهد بود و در صورتی که خرابی مجددا تکرار شود، رفع اشکال هزینه‌ای دربرنخواهد داشت.

تشخیص مراکز معتبر از نامعتبر تعمیر ظرفشویی در تهران

با توجه به محبوبیت این وسیله پرکاربرد، مراکز متعددی هستند که خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران را بر عهده دارند. اما یکی از ویژگی‌هایی که از طریق آن می‌توانید یک مرکز معتبر را از فریبکاران تشخیص دهید، برخورداری از سرویس‌کاران مجربی است که دوره‌های تخصصی تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی را گذرانده و اطلاعات کاملی از کلیه اجزای دستگاه شما را دارند. آن‌ها گواهی‌نامه و مدارک معتبر این دوره‌ها را خواهند داشت.

در یک مرکز معتبر تعمیرات ماشین ظرفشویی، تعمیر دستگاه در اولویت سرویس‌کاران خواهد بود و در صورتی که به هیچ عنوان امکان تعمیر وجود نداشت، تعویض قطعات انجام خواهد شد. قطعاتی که در این مراکز وجود دارند، همگی اصل و اورجینال بوده و به هیچ عنوان قطعه‌ای تقلبی در دستگاه مشتری قرار نخواهد گرفت. کلیه تعویض و تعمیرات نیز با رضایت مشتری و در حضور او انجام می‌گیرد، شفافیت در عملکرد، ویژگی یک تعمیرگاه معتبر ماشین ظرفشویی است.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در مناطق تهران

  • نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی شمال تهران: فرشته، نیاوران، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، اندرزگو، فرمانیه، جردن، دولت، میرداماد.
  • نمایندگی تعمیرات ظرفشویی شرق تهران: پیروزی، نارمک، حکیمیه، نیرو هوایی، رسالت، تهرانپارس، استخر، افسریه، امام حسین.
  • نمایندگی تعمیر ظرفشویی غرب تهران: سعات آباد، شهرک غرب، شهرک المپیک، مرزداران، صادقیه، آزادی، گیشا، سه راه آذری.
  • نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جنوب تهران: خزانه، دولت آباد، راه آهن، خانی آباد، پارک شهر، شوش، شهر ری، رجایی، نازی آباد.

ضرورت ارائه بهترین خدمات در مرکز معتبر

مراکز معتبر تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران کلیه برندهای ظرفشویی را تحت پوشش خود قرار می‌دهند. همچنین همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر جهان و ایران، تغییراتی را در خدمات ارائه شده توسط کسب و کارهای مختلف ایجاد کرده است.

مراکز معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران برای افزایش رفاه مشتریان، کلیه پروتکل‌های بهداشتی در دوران کرونا را مد نظر قرار داده و محیطی سالم و ایمن برای پرسنل خود فراهم می‌کنند. کارشناسانی که برای تعمیرات ماشین ظرفشویی به محل اعزام می‌شوند، همگی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و مشتریان می‌توانند با خاطری آسوده کلیه خدمات مورد نظر را از این مراکز دریافت کنند.

در پایان

تعمیر ماشین ظرفشویی از نیازمندی‌های رایج بسیاری افراد است. یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی که امروزه در همه منازل و محیط‌های کاری یافت می‌شود، ماشین ظرفشویی است. در زمانه کنونی، سرعت حرف اول را می‌زند، همه به دنبال وسایلی هستند که در کمترین زمان ممکن مشکل آنان را برطرف کند. ماشین ظرفشویی یکی از همین محصولات است که در اسرع وقت کلیه ظرف‌ها را پاک و تمیز به ما تحویل می‌دهد. پس برای انتخاب یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی به صورت حرفه‌ای دقت کافی داشته باشید.

آخرین مطالب تعمیر ماشین ظرفشویی در استاده مگ