شرکت جنرال یکی از برندهای بسیار پیشتاز و معتبر در زمینه تولید لوازم برقی و از جمله یخچال است. این شرکت به دلیل تولید یخچال‌های با کیفیت و پیشرفته مخاطبان قابل توجه‌ای دارد. اما یکی از مشکلاتی که پس از خرید یخچال جنرال استیل می‌تواند برای صاحبان نگران کننده باشد خرابی و تعمیر یخچال است. البته نباید نگران این موضوع باشید چرا که با سپردن تعمیر یخچال جنرال استیل به تعمیرکاران حرفه‌ای، این مشکل به نحو مطلوبی حل خواهد شد. البته اگر یخچال جنرال به صورت منظم توسط تعمیرکاران حرفه‌ای سرویس شود کمتر دچار خرابی می‌گردد.

در این صفحه از خدمات آنلاین “استاده” به معرفی سرویسکار جهت انجام تعمیرات یخچال جنرال استیل در منزل، قیمت تعمیر یخچال جنرال استیل و در پایان به بررسی مشکلات و دلایل خرابی یخچال جنرال استیل خواهیم پرداخت.

تعمیر یخچال جنرال استیل در منزل

در بعضی از مواقع یخچال جنرال استیل ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی شود. در این صورت می‌توانید با تعمیرکاران حرفه‌ای تماس بگیرید. در این مواقع تعمیرکاران به منزل شما مراجعه کرده و با تجهیزات و قطعات لازم به عیب یابی و تعمیر یخچال جنرال استیل می‌پردازند. تعمیرکار متخصص پس از تعمیر یخچال جنرال استیل در منزل، ضمانت نامه‌ای را به صاحب یخچال واگذار می‌کند تا در صورت مشاهده همان خرابی، تعمیر یخچال را مجدد انجام دهد. معمولا مدت استفاده از این ضمانت نامه حدود سه الی دوازده ماه می‌باشد.

همانطور که ذکر شد تعمیر یخچال جنرال استیل باید توسط افراد حرفه‌ای انجام گیرد. چون این افراد، با تجربه و تخصص بیشتری یخچال را عیب یابی کرده و برای تعمیر آن از قطعات متفرقه یا بی‌کیفیت استفاده نمی‌کنند.

قیمت تعمیرات یخچال جنرال استیل

برخی از هزینه‌های تعمیر یخچال جنرال استیل به صورت زیر می‌باشد.

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

خدمتقیمت به تومان
تعمیر موتور یخچال جنرال استیلاز 200.000
شارژ گاز یخچال جنرال استیل از 400.000 تا 900.000
رفع نشت گاز یخچال جنرال استیل 150.000 تا 500.000
شستشوی مدار یخچال با گاز فریونتا 300.000
شستشوی مدار یخچال با گاز ازتتا 650.000
افزایش کندانسور یخچال جنرال استیل از 250.000 تا 300.000
عیب یابی و تعمیر ترموستات یخچال جنرال استیل از 150.000 تا 200.000
تعویض ترموستات یخچال جنرال استیل 200.000 تا 350.000
کالیبره نمودن ترموستات یخچال جنرال استیل 190.000 تا 300.000
تعویض فن داخلی سرامیکی یخچال جنرال استیل از 500.000 تا 2.000.000
تعویض فن داخلی معمولی یخچال جنرال استیل تا 300.000
عیب یابی فن یخچال جنرال استیل 150.000 تا 200.000
تعویض فن موتور یخچال جنرال استیل 200.000
رفع چکه کردن آب از یخچال جنرال استیل 150.000 تا 350.000
تعویض لاستیک درب یخچال جنرال استیل (دور معمولی) از 250.000 تا 350.000
تعویض لاستیک درب یخچال جنرال استیل (پرسی)500.000
تعمیر آبسرد کن یخچال جنرال استیل 100.000 تا 200.000
(هر درب) رگلاژ درب یخچال جنرال استیل 130.000 تا 150.000
تعویض لولای درب یخچال جنرال استیل (هر سر)100.000 تا 250.000
تعویض کمپرسور جنرال استیل 200.000 تا 800.000

همانطور که گفته شد یخچال جنرال استیل ممکن است به دلایل گوناگونی دچار خرابی گردد. بنابراین موارد زیادی بر قیمت تعمیر یخچال جنرال استیل موثر هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به نوع یخچال، میزان خرابی یخچال، تعداد قطعات آسیب دیده و در صورت لزوم ترمیم یا تعویض آن‌ها، میزان اجرت تعمیرکار و… اشاره کرد.

در واقع هنگامی که تعمیرکار یخچال به منزل شما مراجعه می‌کند با بررسی خرابی یخچال، میزان تقریبی هزینه تعمیر آن را به شما اطلاع داده و سپس به تعمیر آن می‌پردازد.

یکی دیگر از مواردی که بر قیمت تعمیر یخچال جنرال استیل می‌تواند تاثیر گذار باشد مدت گارنتی است. اگر هنوز گارنتی یخچال جنرال استیل شما منقضی نشده باشد می‌توانید از آن استفاده کنید و بدون پرداخت هزینه در نمایندگی به تعمیر یخچال جنرال استیل بپردازید.

هزینه تعمیر یخچال جنرال استیل
  • قیمت تعویض ترموستات یخچال جنرال استیل

ترموستات یخچال جنرال استیل به دلایل مختلفی از جمله کار کردن یکسره‌ی کمپرسور، وجود برفک و… دچار خرابی می‌شود. معمولا هزینه کالیبره نمودن ترموستات به صورت جدول بالا است. همچنین هزینه عیب‌ یابی و ایاب و ذهاب نیز به مبلغ کل اضافه خواهد شد.

  • قیمت تعمیر آبسردکن یخچال جنرال استیل

بعضی از مواقع، آبسردکن یخچال جنرال ممکن است دچار خرابی گردد. معمولا هزینه تعمیر آبسردکن یخچال به صورت جدول بالا می‌باشد که هزینه عیب یابی، ترمیم و ایاب و ذهاب نیز به مبلغ کل اضافه می‌شود.

  • قیمت تعویض رله استارت یخچال جنرال استیل

رله استارت یکی از قطعات یخچال جنرال است که وظیفه‌ی خنک ساختن کابین یخچال را دارد. این قطعه نیز ممکن است دچار خرابی گردد.

دلایل خرابی یخچال جنرال استیل

تعمیرات یخچال جنرال استیل

یخچال جنرال استیل امکان دارد به دلایل متعددی دچار خرابی شود که بعضی از آن‌ها به صورت زیر می‌باشد.

  • دلیل بسته نشدن درب یخچال جنرال استیل

درب یخچال جنرال استیل به دلایل متفاوتی ممکن است دچار خرابی شده و به طور کامل بسته نشود.

در واقع یکی از دلایل خرابی‌ درب یخچال جنرال استیل، خرابی لاستیک درب آن می‌باشد. زمانیکه درب یخچال به صورت کامل بسته نمی‌شود، سرمای درون یخچال به محیط بیرون منتقل شده و در نتیجه از سرمای درون یخچال کاسته می‌شود. بنابراین در چنین مواقعی باید به بررسی و تعمیر لاستیک درب یخچال بپردازید.

یکی دیگر از دلایل خرابی درب یخچال، کثیف بودن لاستیک درب آن است که مانع از کاملا بسته شدن درب یخچال می‌شود.

  • دلیل نشتی گاز از لوله‌های یخچال جنرال استیل

یکی دیگر از خرابی‌های یخچال جنرال استیل، نشتی گاز لوله‌های آن است. نشتی گاز به دلایل متعددی صورت می‌گیرد. در واقع مواردی مانند پوسیدگی لوله‌ها یا اکسید شدن آن‌ها، شکستگی لوله‌ها(در اثر جابه‌جایی دستگاه) موجب از بین رفتن وکیوم و در نتیجه نشت گاز از لوله‌ها می‌شود.

  • دلیل خرابی برد الکترونیکی یخچال جنرال استیل

یکی دیگر از خرابی‌های یخچال جنرال، خرابی برد الکترونیکی آن است. برد الکترونیکی یخچال به دلایل گوناگونی دچار خرابی می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به بالا رفتن دمای محیط، نفوذ آب به برد، وجود نوسانات برقی و… اشاره نمود.

یخچال جنرال استیل انواع مختلفی دارد که ممکن است پس خرید به دلایل مختلفی دچار خرابی گردد. در این صورت باید با تعمیرکاران حرفه‌ای تماس بگیرید. تعمیرکاران با در نظر گرفتن تمام شرایط، هزینه تعمیر یخچال جنرال استیل را تخمین زده و به صورت تخصصی به تعمیرات یخچال جنرال استیل می‌پردازند.