تبلت سامسونگ یکی دیگر از لوازمات پرکاربرد این برند برای کودکان و بزرگسالان است. ممکن است پس از مدتی استفاده از این دستگاه نیاز به تعمیر تبلت سامسونگ داشته باشید. بهترین اقدام به منظور تعمیر تبلت سامسونگ و تعمیر تبلت سامسونگ نوت ۱۰ مراجعه به نمایندگی است. تماس با نمایندگی مربوطه و خدمات تعمیر در محل نیز یکی دیگر از اقدامات مفید و شایسته برای تعمیر تبلت سامسونگ به شمار می‌رود.

در این صفحه از “استاده” به معرفی تعمیرکار جهت تعمیر تبلت سامسونگ و هزینه تعویض هارد، سوکت شارژر و تاچ تبلت سامسونگ می‌پردازیم. اگر تبلت سامسونگ شما دچار مشکل شده است و شما به خدمات تعمیر تبلت سامسونگ در محل و یا تعمیرات تبلت سامسونگ نوت ۱۰ نیاز دارید، می‌توانید با شماره تماس‌های موجود در صفحه تماس بگیرید.

هزینه تعمیر تبلت سامسونگ

خدمتقیمت به تومان
هزینه تعویض هارد تبلت سامسونگ از 800.000
هزینه تعویض سوکت شارژ تبلت سامسونگ از 50.000
هزینه تعویض تاچ تبلت سامسونگ از 1.600.000

پس از ایجاد مشکلات و خرابی‌های تبلت سامسونگ، اولین موضوع مهم، هزینه تعمیر تبلت سامسونگ است. این مبلغ با توجه به عوامل خاصی مشخص می‌شود که در ادامه به توصیح هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

استفاده از خدمات تعمیر در محل

همان طور که پیش‌تر نیز گفته شد، شما می‌توانید از خدمات تعمیر در محل نمایندگی سامسونگ جهت تعمیرات تبلت سامسونگ استفاده کنید. اگر از این خدمات استفاده کنید، لازم است تا هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار را نیز پرداخت کنید. در غیر این صورت می‌توانید خودتان به نمایندگی مربوطه بروید و تعمیرات تبلت سامسونگ را انجام دهید.

توصیه می‌شود برای تعمیر تبلت سامسونگ از تعمیرکاران نمایندگی سامسونگ کمک بخواهید؛ زیرا این افراد با داشتن مهارت و تجربه کافی نسبت به برطرف کردن مشکل شما اقدام می‌کنند و جلوی ایجاد هزینه‌های اضافی را خواهند گرفت.

مدل تبلت سامسونگ

می‌دانیم که برند تبلتی که نیاز به تعمیرات دارد، سامسونگ است؛ اما مدل دستگاه نیز در تعیین هزینه‌ها موثر است. ممکن است قطعات مورد استفاده در مدل‌های گوناگون متفاوت باشد و به همین جهت هزینه‌های لازم جهت تعمیرات تبلت متفاوت خواهند بود.

نرخ ارز

هزینه قطعات تبلت سامسونگ وابسته و تابع نرخ ارز هستند. زمانی که نرخ ارز کمتر باشد، هزینه تعویض قطعات یا تعمیرات تبلت سامسونگ نیز کمتر خواهد بود.

میزان خرابی

این مورد یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین میزان قیمت تعمیر تبلت سامسونگ است. گاهی ممکن است مشکلی جزئی سبب بروز خرابی در دستگاه شده باشد و با انجام تعمیری ساده نیز ایراد به وجود آمده برطرف شود که در این حالت هزینه تعمیرات کمتر خواهد بود؛ اما در برخی مواقع مشکل تنها با تعمیر برطرف نخواهد شد و به تعویض برخی قطعات نیز نیاز است. در این حالت نسبت به حالت قبلی هزینه‌های لازم جهت تعمیرات افزایش می‌یابند.

نیاز داشتن یا نداشتن به تعویض قطعات

همان طور که در مورد قبل نیز اشاره شد، نیاز به تعویض قطعات تبلت سامسونگ یک عامل مهم در تعیین قیمت تعمیرات است. تعمیرکاران نمایندگی سعی می‌کنند تا حد ممکن نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کنند؛ اما در برخی موارد چاره‌ای جز تعویض یک یا چند قطعه نیست. در این حالت، هزینه قطعه جدیدی که قرار است جایگزین قطعه خراب شود، بر سایر مبالغ تعمیرات افزوده خواهد شد.

استفاده از قطعات اورجینال برای تعویض

اگر نیاز به تعویض قطعه‌ای حاصل شود، شما باید به مراکز معتبر مانند نمایندگی مراجعه کنید تا با اطمینان کامل قطعه خراب با قطعات اصل و اورجینال جایگزین شود. استفاده از قطعاتی که اصل نیستند عمر دستگاه را کم می‌کنند و سبب بروز مشکلات جدی‌تری می‌شوند که در این صورت باید مجددا مبالغ بیشتری را جهت تعمیر دستگاه خود پرداخت کنید.

اجرت تعمیرکار

ممکن است اجرت تعمیرکار در مراکز گوناگون، مختلف باشد و همین مورد نیز یکی از عوامل تاثیر گذار در تعیین هزینه تعمیرات تبلت سامسونگ به شمار می‌رود.

لازم به ذکر است اگر زمان گارانتی تبلت سامسونگ شما هنوز به اتمام نرسیده است، برای تعمیر تبلت سامسونگ خود نیازی به پرداخت هزینه ندارید و اقدامات لازم جهت تعمیر دستگاه در نمایندگی بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ای انجام خواهد شد.

هزینه تعمیر تبلت سامسونگ

هزینه تعویض هارد تبلت سامسونگ

خدمتقیمت به تومان
هزینه تعویض هارد تبلت سامسونگاز 800.000

تبلت سامسونگ هنگام روشن شدن لوگوی سامسونگ را نمایش می‌دهد و سپس انیمیشن مخصوص این برند ظاهر می‌شود. در نهایت نیز دستگاه آماده استفاده می‌شود. نحوه کار هارد در این زمان بدین گونه است که زمانی که دکمه پاور را لمس می‌کنید، آی سی تغذیه  شروع به کار می‌کند و به cpu دستور می‌دهد تا اطلاعات را از آی سی فلش بخواند و پس از انجام این عملیات تبلت روشن خواهد شد. تعویض این قطعه به معنی تعویض آی سی فلش است. البته لازم به ذکر است که در برخی موارد آی سی مموری و فلش با هم هستند و با آی سی برد شناخته می‌شوند.

نشانه‌های خرابی هارد تبلت سامسونگ

 • دریافت ولتاژ غیر استاندارد
 • وارد شدن ضربه به تبلت سامسونگ
 • نفوذ مایعات داخل تبلت سامسونگ
 • استفاده از شارژر تقلبی

نشانه‌های تعویض هارد تبلت سامسونگ

 • ماندن بر روی لوگو سامسونگ
 • خاموش شدن تبلت سامسونگ
 • درست نشان ندادن ظفیت حافظه داخلی
 • فلش نشدن تبلت سامسونگ

هارد تبلت قطعه بسیار حساسی است و تعویض آن نیز باید توسط افراد کاربلد انجام شود. همچنین تعیین نرخ تعویض هارد تبلت سامسونگ وابسته به مدل دستگاه است؛ زیرا با توجه به مدل تبلت، قیمت هارد نیز متفاوت خواهد بود. البته لازم به ذکر است که قیمت هارد اصل و فیک نیز با هم تفاوت دارد که حتما باید از قطعه اصل برای تعویض استفاده کنید تا از مشکلات جدی‌تر جلوگیری کرده باشید. میزان هزینه تعمیر هارد گوشی سامسونگ و هواوی را بخوانید.

هزینه تعویض سوکت شارژ تبلت سامسونگ

خدمتقیمت به تومان
Samsung tab 4130.000
Samsung galaxy tab 3 7.0 SM-T21150.000
Galaxy tab A 8.050.000

خرابی سوکت شارژ تبلت سامسونگ

این قطعه همان طور که از نامش پیداست، به انجام شدن عملیات شارژ تبلت سامسونگ کمک می‌کند. برای شارژ کردن دستگاه و فراهم کردن انرژی مورد نیاز آن همیشه از این پورت استفاده می‌کنیم که ممکن است در دراز مدت و یا با استفاده نادرست با خرابی آن مواجه شویم و دستگاه دیگر شارژ نشود. زمانی که آسیب جدی به پورت وارد شده باشد تنها راه حل برطرف کردن خرابی تعویض سوکت است. تعویض سوکت شارژ تبلت سامسونگ نیز مانند موارد قبل باید با قطعات اورجینال جایزگین شود تا کارامدی قبل را داشته باشد.

نشانه‌های تعویض سوکت شارژ تبلت سامسونگ

 • خم شدن پورت
 • شکستن پین‌ها
 • آبخوردگی پورت

نشانه‌های تعویض سوکت شارژ تبلت سامسونگ

 • داغ شدن بیش از اندازه تبلت هنگام شارژ
 • شارژ شدن دستگاه در زاویه‌ای خاص

اگر این قطعه نیاز به تعویض پیدا کند، باید با کمک تعمیرکار فنی آن را با قطعه اصل تعویض کنید. قیمت تعویض سوکت شارژ تبلت سامسونگ با توجه به مدل دستگاه ممکن است تغییر کند زیرا ممکن است مدل سوکت در همه تبلت‌ها یکسان نباشد.

هزینه تعویض تاچ تبلت سامسونگ

خدمتقیمت به تومان
Galaxy tab2 10.1 P51103.800.000
Galaxy note 8.0 N512070.000
Galaxy tab2 10.1 P51004.300.000
Galaxy tab 4 7.0 T2302.300.000
Galaxy note 8.0 N51002.700.000
Samsung galaxy tab 8.92.930.000
Galaxy tab 4 10.1 SM T5352.830.000
Galaxy tab 3 SM-T2101.630.000
Galaxy tab 10.1 P75002.730.000
Galaxy note 10.1 N80003.330.000
Galaxy tab 3 lite SM-T1101.770.000
Samsung galaxy tab P101060.000

خرابی تاچ تبلت سامسونگ

تاچ تبلت سامسونگ در عین حال که رفاه و راحتی را برای استفاده کنندگان این دستگاه فراهم کرده است؛ اما استفاده نادرست از آن سبب بروز مشکل و خرابی در این قسمت خواهد شد؛ زیرا این قطعه بسیار ضعیف و شکننده است و نیاز به مراقبت دارد. شکستن صفحه نمایش و وارد شدن آسیب به تاچ یکی از مشکلات بزرگ است.

البته در برخی موارد ممکن است فقط لایه رویی این قسمت دچار مشکل شده باشد و با بررسی و عیب یابی تعمیرکار، تعمیر تبلت سامسونگ، راه حل برطرف کردن مشکل باشد. اما در صورت وارد شدن ضربه شدید و شکستن تاچ، تنها راه حلی که وجود دارد، تعویض این قطعه است.

نشانه‌های تعویض تاچ تبلت سامسونگ

 • کار کردن قسمتی از تاچ
 • نشان ندادن واکنش با لمس صفحه
 • تاخیر داشتن در نشان دادن واکنش

همان طور که می‌دانید، تعویض تاچ تبلت سامسونگ نیز باید در نمایندگی و توسط تعمیرکاران حرفه‌ای صورت بگیرد تا از تحمیل هزینه‌های زیاد و ایجاد خرابی‌های بیشتر جلوگیری شود. جهت اقدام برای این کار می‌توانید با شماره تماس‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید.

هزینه تعویض قطعات تبلت سامسونگ

تعمیر کابل شارژر تبلت سامسونگ

کابل شارژر یکی از لوازمی است که به دلیل استفاده مکرر، خرابی‌های زیادی برای آن وجود دارد. شما می‌توانید با استفاده از چند روش خانگی به تعمیر کابل شارژر تبلت سامسونگ بپردازید.

استفاده از فنر

اگر فنری متناسب با سایز شارژر در دسترس دارید که اندازه کوچکی دارد و ضخیم هم نیست، می‌توانید از آن برای محافظت کابل خود استفاده کنید. فنر باعث می‌شود تا کابل خیلی خم نشود و در نهایت از آسیب‌های احتمالی که از خم شدن بیش از حد به وجود می‌آیند، جلوگیری می‌کند.

استفاده از چسب برق

این روش ساده‌ترین روشی است که وجود دارد و می‌تواند در کوتاه مدت موثر باشد. در این روش محل آسیب دیده را پیدا کرده و در نهایت چندین دور، روکش را با نوار چسب بپوشانید.

استفاده از شیلد حرارتی

اگر به دنبال روشی حرفه‌ای هستید که مراقبت بیشتری را نیز شامل کابل شود، این روش را امتحان کنید. اول یک شیلد حرارتی به ابعاد کابل انتخاب کرده، سپس نوار را از عرض ببرید و به دور کابل بپیچانید. در نهایت با استفاده از سشوار صنعتی آن را گرم کنید تا درزها کاملا بسته شوند و به بدنه کابل بچسبد.

تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ

زمانی که ال سی دی تبلت سامسونگ شکسته شود، تنها راه حل ممکن، تعویض آن است. این کار به مهارت کافی نیاز دارد؛ زیرا هرگونه عمل نادرست در تعویض ال سی دی ممکن است باعث آسیب‌های بیشتر بشود. به همین دلیل تعمیر تبلت سامسونگ در این حالت باید توسط متخصص انجام شود.

همچنین برای چک کردن نوع و میزان شکستگی نیز از تعمیرکار نمایندگی کمک بخواهید؛ زیرا اگر فقط گلس تبلت آسیب دیده باشد، دیگر مشکلی شما را تهدید نخواهد کرد و با تعویض آن مشکل برطرف خواهد شد. تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ معمولا شامل هزینه زیادی می‌شود و اگر این مشکل با شکستگی بروز داده شود و این شکستگی سبب خرابی گلس و تاچ تبلت سامسونگ نیز بشود، هزینه‌ها بیشتر می‌شوند؛ چرا که در این حالت باید کل قطعات تاچ و ال سی تعویض گردند.

نشانه‌های شکستگی ال سی دی و نیاز به تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ

 • تیره شدن صفحه نمایش تبلت سامسونگ
 • نمایان شدن خطوط روی صفحه نمایش تبلت سامسونگ
 • ایجاد ظاهری شبیه ریخته شدن جوهر تبلت سامسونگ
 • وجود ترک‌های تار عنکبوتی روی صفحه نمایش تبلت سامسونگ
 • دیده نشدن هیچ چیزی بر روی صفحه نمایش تبلت سامسونگ