خرابی و شکستگی ال ‌سی ‌دی تلفن همراه از بارزترین مشکلاتی است که برای گوشی‌ها رخ می‌دهد. امکان دارد شما نیز تجربه این اتفاق را داشته باشید که گوشی از دستتان افتاده و صفحه نمایش آن بشکند. گاهی نیز برخی مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سبب از کار افتادن ال‌ سی ‌دی گوشی می‌گردند. با توجه به میزان آسیب‌دیدگی، ممکن است نیاز به تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ یا تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ در خدمات تعمیر موبایل سامسونگ داشته باشید.

صفحه نمایش گوشی از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. که از کار افتادن یا شکستگی هر کدام از آن‌ها در هزینه تعمیر یا تعویض مؤثر است. در این صفحه از بازار خدمات آنلاین استاده اطلاعات لازم درباره هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ یا تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ در اختیار شما قرار خواهیم داد.

هزینه تعویض ال ‌سی ‌دی گوشی سامسونگ

خدمتقیمت به تومان
هزینه تعویض ال ‌سی ‌دی گوشی سامسونگاز 1.000.000
تعویض ال ‌سی ‌دی گوشی سامسونگ j51.100.000 تا 1.400.000
تعویض ال ‌سی‌ دی گوشی سامسونگ j5 PRO1.800.000 تا 2.000.000
تعویض ال ‌سی‌ دی گوشی سامسونگ j72.000.000 تا 2.200.000
تعویض ال ‌سی‌ دی گوشی سامسونگ j7 PRO2.300.000 تا 2.500.000
هزینه تعمیر ال ‌سی‌ دی گوشی سامسونگتماس بگیرید
تعمیر ال‌ سی ‌دی گوشی سامسونگ j7تماس بگیرید

هزینه تعمیر موبایل در محل و قیمت تعمیر گوشی آنلاین 1400

ال‌ سی ‌دی گوشی آسیب‌پذیر‌ترین عضو تلفن همراه است. دلایل گوناگونی سبب می‌شوند که نیاز به تعویض ال ‌سی‌ دی گوشی سامسونگ داشته باشید. تشخیص درست این‌ دلایل در تعیین هزینه و تعویض صحیح قطعات بسیار تأثیرگذار است. هم‌چنین هزینه خرید ال‌ سی ‌دی سالم با توجه به مدل‌های مختلف گوشی سامسونگ، متفاوت خواهد بود.

در برخی موارد که شکستگی ال ‌سی ‌دی گوشی سامسونگ سطحی باشد و به قسمت‌های درونی صفحه نمایش آسیب نرسیده باشد، با هزینه کمتری گوشی شما درست خواهد شد. در موارد جدی‌تر و وقتی که ال ‌سی ‌دی گوشی دچار سوختگی، پرش تصویر، شکستگی عمیق یا از کار افتادن لمس گوشی شود، تعویض ال‌ سی دی گوشی سامسونگ حساس‌تر و گران‌تر خواهد بود.

تعویض ال ‌سی ‌دی گوشی سامسونگ j7

خدمتقیمت به تومان
تعویض ال ‌سی‌ دی گوشی سامسونگ j72.000.000 تا 2.200.000
تعویض ال ‌سی‌ دی گوشی سامسونگ j7 PRO2.300.000 تا 2.500.000

در میان انواع و اقسام گوشی‌های سامسونگ، مدل‌های j7 و j5 به دلیل قیمت مناسب و قابلیت‌های کارآمد بیشتر مورد توجه قرار گرفته و به فروش رفته‌اند. همین موضوع سبب شده تا تعمیر و تعویض ال ‌سی ‌دی گوشی سامسونگ j7 و j5 بیشتر مورد درخواست واقع گردد. جهت دریافت هزینه تعمیر هارد گوشی سامسونگ و اقدام جهت تعمیرات هارد کلیک کنید.

تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ

اگر که صفحه نمایش گوشی سامسونگ j7 شما دچار مشکل شد، پیشنهاد می‌کنیم که حتما به تعمیرکار ماهر و خبره مراجعه کنید. یا از مراکز حرفه‌ای که تعویض ال سی دی گوشی در محل انجام می‌دهند، کمک بگیرید. در صورتی که تشخیص داده شود تنها بخش بیرونی ال ‌سی ‌دی دچار آسیب شده باشد، هزینه تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ به مراتب کمتر خواهد بود.

اگر آسیب‌دیدگی ال ‌سی‌ دی گوشی گسترده‌تر بوده و سایر قسمت‌ها را نیز درگیر کرده باشد، باید ال ‌سی ‌دی گوشی را به طور کامل جدا کرده و با ال ‌سی‌ دی جدید و سالم جایگزین کنید.

تعویض ال ‌سی‌ دی گوشی سامسونگ j5

خدمتقیمت به تومان
تعویض ال ‌سی ‌دی گوشی سامسونگ j51.100.000 تا 1.400.000
تعویض ال ‌سی‌ دی گوشی سامسونگ j5 PRO1.800.000 تا 2.000.000

تقاضای تعمیر و تعویض ال‌ سی ‌دی گوشی سامسونگ مدل j5 نیز همانند مدل j7 بسیار زیاد است. برای تعویض ال ‌سی‌ دی گوشی سامسونگ، علاوه بر دقت و مهارت به ابزار مخصوصی نیز نیاز است. بنابرین این کار به هیچ وجه توسط افراد عادی و کم‌تجربه قابل انجام نیست. اگر قابلیت لمس گوشی از کار بیافتد یا بخشی از صفحه نمایش سیاه شود، خبر از آسیب دیدگی بخش اصلی ال‌ سی ‌دی گوشی j5 دارد که باید تعویض یا تعمیر شود. بهترین زمان برای تعویض باتری موبایل کی است؟

کیفیت ال‌ سی ‌دی جدید و سالم گوشی سامسونگ j5 که جایگزین ال‌ سی‌ دی خراب می‌شود، در برآورد هزینه تعویض ال سی دی سامسونگ مؤثر است. در صورتی که ال ‌سی ‌دی جدید، اصل نبوده و از کیفیت خوبی برخوردار نباشد، نه تنها مشکل ‌ال ‌سی‌ دی گوشی را برطرف نمی‌کند، بلکه ممکن است مشکلات دیگری را برای گوشی سامسونگ j5 به همراه بیاورد.

هزینه تعمیر ال ‌سی‌ دی گوشی سامسونگ

خدمتقیمت به تومان
هزینه تعمیر ال ‌سی‌ دی گوشی سامسونگتماس بگیرید

اگر خوش‌شانس باشید در برخی موارد با تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ، مشکل تلفن همراه شما برطرف می‌گردد. معمولا در مواردی که فقط قسمتی از ال سی دی گوشی با لمس‌کردن کار نکند، نور تصویر کم شده باشد یا تصویر دچار پرش شود، با تعمیر IC مربوطه یا تعمیر بخش‌هایی از صفحه نمایش توسط افراد ماهر و حرفه‌ای ایراد ال سی دی از بین می‌رود.

امروزه که بیشتر کارهای ضروری به وسیله تلفن همراه انجام می‌شود، از کار افتادن گوشی ممکن است ضرر زیادی را به شما وارد کند. در این موارد برای این که زمان زیادی صرف نکنید، می‌توانید با مراکزی که تعمیر ال سی دی گوشی در محل را انجام می‌دهند، تماس بگیرید.

تعمیر ال‌ سی ‌دی گوشی سامسونگ j7

تعمیر ال‌ سی ‌دی گوشی سامسونگ j7

با توجه به میزان محبوبیت این مدل از گوشی‌های سامسونگ، شرکت‌های مختلفی ال‌ سی دی‌های مشابه ال سی دی اصلی گوشی سامسونگ j7 را تولید کرده‌اند. و در بازار ال سی دی گوشی سامسونگ j7 با توجه به کیفیت و مرغوبیت آن، با قیمت‌های بسیار متفاوتی وجود دارد.

نکته دیگری که هنگام تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ در محل مدل j7 باید به آن توجه داشته باشید این است که ال سی دی جدید دقیقا متناسب با مدل گوشی شما باشد؛ زیرا این مدل در سال‌های گوناگون انتشار دچار تغییرات شده است و در انواع مختلف j7 2016، j7 2017، j7 Prime و j7 Pro به بازار عرضه شده است.