قیمت کاغذ دیواری در سال 1400 ✔️ نحوه محاسبه قیمت

خدمات نقاشی ساختمان و کاغذ دیواری استاده: با استاده تماس بگیرید تا کارشناسان استاده با راهنمایی کامل در زمینه نقاشی ساختمان و کاغذ دیواری در کنار شما باشند. استاده با کنترل و نظارت مستقیم، ضمانت کیفیت خدمات را به شما ارائه خواهد داد. بیشتر بخوانید…

مزایای خدمات نقاشی ساختمان و کاغذ دیواری استاده

 • پرداخت مبلغ پس از تحویل و رضایت کامل شما
 • 1 ماه ضمانت کیفیت پس از انجام رنگ‌آمیزی
 • بازدید رایگان در محل ( نقاشی ساختمان )
 • تضمین تحویل به موقع
 • استفاده از رنگ با بالاترین کیفیت
تماس با استاده 02166176405
قیمت کاغذ دیواری

تفاوت در قیمت کاغذ دیواری سبب می گردد برخی از افراد هنگام خرید کاغذ دیواری بدون آنکه اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند با شک و تردید کاغذ دیواری منتخب خود را خریداری می کنند و در نهایت از خرید خود رضایت کامل نداشته باشند..

در این صفحه از استاده قصد داریم شما را به نکات مهمی در زمینه تعرفه و قیمت کاغذ دیواری آشنا سازیم تا هنگام خرید دچار مشکل نشوید.

محاسبه قیمت کاغذ دیواری:

نوع کاغذ دیواریقیمت به تومان
کاغذ دیواری کلاسیک119.000 تا 298.000
کاغذ دیواری مدرن99.000 تا 890.000
کاغذ دیواری ساده118.000 تا 790.000
کاغذ دیواری داماسک118.000 تا 890.000
کاغذ دیواری طرح پتینه118.000 تا 490.000
کاغذ دیواری طرح اشکال هندسی99.000 تا 790.000
کاغذ دیواری کودک169.000 تا 790.000
کاغذ دیواری آبرنگی119.000 تا 490.000
کاغذ دیواری برجسته149.000 تا 495.000

یکی از مهمترین مسائلی که که در تعیین قیمت کاغذ دیواری بسیار مهم می باشد، متراژ و تعداد رول های مورد نیاز می باشد.

همانطور که می دانید واحد اندازه گیری کاغذ دیواری رول می باشد که معمولا طول رول ها بین 10 تا 15 متر و عرض آن یک متر و یا نیم متر می باشد که در این صورت شما می توانید با دانستن متراژ محیط کار و یا منزل خود، تعداد رول های مورد نیاز خود را فراهم کنید و از خرید و هزینه بیش از حد خودداری نمایید.

لازم به ذکر است داشتن یک یا دو رو اضافی از کاغذ دیواری در منزل به شما توصیه می گردد زیرا به دلیل تنوع بیش از حد کاغذ دیواری در بازار و تولید کار های جدید تر ممکن است پس از مدتی به دلیل هر گونه آسیب مجبور به تعویض قسمتی از آن شوید و به سختی از نمونه کاغذ دیواری خود بدست آورید.

عوامل موثر در تعیین هزینه کاغذ دیواری:

قبل از اینکه اقدام به خرید و اطلاع از قیمت کاغذ دیواری لازم است بدانید که چه نوع کاغذ مد نظر شما می باشد؟ همانطور که می دانید انواع کاغذ دیواری وجود دارد که هر یک متناسب با یک سلیقه می باشد.

نکته دیگری که باید به آن دقت داشت مقدار هزینه ای می باشد که برای خرید کاغذ دیواری در نظر گرفته اید. لازم است بدانید که هزینه کاغذ دیواری بسته به تولید داخلی و یا وارداتی بودن آن متفاوت می باشد و همانطور که می دانید قیمت کاغذ دیواری داخلی ارزان تر از کاغذ دیواری خارجی می باشد.

گونه ای از کاغذ دیواری ایرانی در بازار موجود می باشند که نه تنها قیمت مناسب تری دارند بلکه قابل شستشو می باشند و به راحتی می توان آن ها را تمیز کرد. نمونه ای از کاغذ دیواری های خارجی در بازار می باشند که قیمت کمتری دارند و ساخت کشور چین می باشند که از نظر کیفیت مناسب نیستند و پس از مدتی شما را مجبور به نقاشی ساختمان و یا کاغذ دیواری مجدد می کند.

عوامل دیگری که در تعیین قیمت کاغذ دیواری موثر می باشند: جنس و کیفیت کاغذ دیواری، ایرانی یا خارجی بودن آن، شرکت وارد کننده، طرح کاغذ دیواری می باشد که هر یک به نوبه خود در افزایش و کاهش قیمت ها تاثیر گذار می باشند.

یکی از مهمترین فاکتورها در افزایش هزینه کاغذ دیواری قابل شستشو بودن کاغذ می باشد که سبب می شود هزینه بیشتری پرداخت نماییم.

تمیز کردن کاغذ دیواری یکی از حساس ترین کارهای خانه می باشد که خانم های خانه دار معمولا دو بار در سال با آن سر و کار دارند که می توانید تمامی نکات مهم و آموزش صحیح پاک کردن کاغذ دیواری را در این صفحه مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. صديقه بخشى گفت:

  جايى هست كه براى خريد معرفى كنيد

  • admin گفت:

   باسلام
   در صورت همکاری با مجموعه ای معتبر در همین صفحه اطلاعات تماس درج خواهد شد.
   باتشکر