مدل بافت مو آفریقایی با الهام از فرهنگ و سنت‌های آفریقا، یکی از جدیدترین مدل‌های بافت مو می‌باشد که محبوبیت خاصی را در بین دختران پیدا کرده است. این بافت معمولا با کامواهایی با رنگ‌های روشن، زنده و جذاب انجام می‌شود و زیبایی دوچندانی را برای موهای دختران به ارمغان می‌آورد. با تا انتهای مطلب ما همراه باشید تا با انواع مدل بافت مو جدید، دخترانه آفریقایی و بافت مو ساده آشنا شوید.

آموزش بافت مو با کاموا و چند مدل جدید!

انواع بافت مو

چند مورد از محبوب‌ترین مدل‌های بافت مو که طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند، عبارت هستند از:

  • بافت آفریقایی
  • بافت جلو مو
  • بافت مو ساده
  • بافت مو دخترانه

مدل بافت آفریقایی

مدل‌های موی بافت آفریقایی بسیار متنوع هستند و بسته به سلیقه افراد، در انواع مختلفی از طرح‌ها و بر روی قسمت‌های مختلف مو، به خصوص جلوی مو انجام می‌شوند. این تنوع در مدل‌های بافت آفریقایی این امکان را به شما می‌دهد تا ظاهر خاصی را در چهره خود ایجاد کنید و به موهای خود نیز جلوه بیش‌تری بدهید. در ادامه، زیباترین و محبوب‌ترین مدل‌های بافت آفریقایی را مشاهده نمایید:

مدل بافت آفریقایی

بافت جلو مو

بافت جلوی مو یکی از مدل‌های بافت موی آفریقایی است که برای ایجاد ظاهری شیک و زیبا استفاده می‌شود. این نوع بافت معمولاً در قسمت جلوی سر و به صورت عمودی انجام می‌شود و به آنها ظاهری منظم و خاص می‌بخشد. در ادامه به معرفی چند مدل بافت مو جلو سر راحت می‌پردازیم:

مدل بافت مو دخترانه

مدل‌های بافت موی دخترانه بسیار متنوع و زیبا هستند و این امکان را مهیا می‌کنند تا موهای افراد به شکل خلاقانه‌ای، ظاهری زیباتر داشته باشند. در ادامه، چند مدل بافت موی دخترانه را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد:

این عکس‌ها تنها چند نمونه از مدل‌های بافت موی دخترانه هستند که برای شما ارائه شد. شما می‌توانید با ترکیب تکنیک‌ها و الگوهای بالا، استایل منحصر به فرد و خلاقانه‌ای را برای خود خلق کنید. همچنین، می‌توانید از ویدئوها و آموزش‌های آنلاین برای یادگیری تکنیک‌های بافت موی دخترانه استفاده کرده و به شکل خودآموز آنها را اجرا کنید.

بافت مو ساده

مدل‌های بافت موی ساده نیز بسیار محبوب و جذاب هستند و برای استفاده روزمره یا مناسبت‌هایی که نیاز به ظاهری ساده و زیبا دارند، استفاده می‌شوند. در ادامه، چند مدل عکس بافت مو ساده را برای شما معرفی خواهیم کرد:

گفتنی است این مدل‌ها، تنها چند نمونه از مدل‌های بافت موی ساده هستند و شما می‌توانید با انتخاب تکنیک و استفاده از الگوی مناسب، به راحتی استایل ساده و زیبایی را برای موهای خود بسازید یا به شکل خودآموز آن را بر روی موهای خود اجرا کنید.

طبقه بندی شده در