یکی از ارکان جدایی ناپذیر و مهم دکوراسیون مدرن در صنعت طراحی، چاپ و کاغذ و کاغذ دیواری، اتفاق تازه و مدرن در این حوزه یعنی کاغذ دیواری ضد آب طرح کاشی و سرویس بهداشتی است. بسیاری از متقاضیان و مشتریان در چند سال گذشته فقط به سراغ گزینه نصب کاغذ دیواری ضد رطوبت و ضد حریق رفته‌اند. از این رو قیمت کاغذ دیواری ضد آب اهمیت دارد.

در این مقاله از استاده مگ با شما از کاغذ دیواری ضد آب سرویس بهداشتی همچنین کاغذ دیواری طرح کاشی ضد آب و البته کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب سخن خواهیم گفت، با آخرین قیمت به روز شده آنها آشنا خواهید شد. و البته مقایسه‌ای خواهیم داشت بین انواع و اقسام برندها و کیفیت‌های مختلف در بازار. در ادامه به لیست قیمت کاغذ دیواری ضد آب اشاره خواهیم کرد. و شما را با جزئیات و ویژگی‌های کاغذ دیواری ضد رطوبت آشنا خواهیم کرد.

زمانی که بحث از تزیین و طراحی دکوراسیون داخلی منزل در میان است، سوالات متعدد و زیادی در ذهن خطور می‌کند. مشخص است که برای هر بخش از خانه باید به رنگ و مدل خاص خودش فکر کرد. اما با توجه به فرایند رو به افزایش استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون منازل به نظر می‌رسد که نسل جدید باید سخت گیری‌ها و محدودیت‌های سلیقه را کنار بگذارد و به مدل‌های تازه سلام کند.

قیمت کاغذ دیواری ضد آب

برای داشتن فهرستی از قیمت کاغذ دیواری ضد آب و آشنایی با انواع اقتصادی کاغذ دیواری در ادامه به لیست قیمت کاغذ دیواری ضد آب یا کاغذ دیواری ضد رطوبت اشاره خواهیم کرد:

خدمت قیمت به تومان
نصب کاغذ دیواری ضد آبقیمت از 230 هزار تومان
  • قیمت نصب کاغذ دیواری ضد آب با توجه به متراژ دیوارها محاسبه می‌شود. البته عرض رول‌های کاغذ دیواری نیز می‌تواند روی هزینه نصب تاثیرگذار باشد.
  • همچنین قیمت کاغذ دیواری ضد آب دستشویی، آشپزخانه، پذیرایی و … بستگی به فراز و نشیب بازار، قیمت تمام شده مواد اولیه، حمل و نقل و غیره دارد. اما در کل تلاش کردیم به صورت حدودی اما نزدیک به واقعیت شما را با انواع قیمت آنها آشنا کنیم.

بهترین برند کاغذ دیواری ضد آب

توجه داشته باشید که بنا بر صحبت‌های نصاب کاغذ دیواری در استاده بهترین برندهای کاغذ دیواری ضد آب می‌توان به برند ps آلمان، راش آلمان و آیلی اشاره کرد. برندهای داخلی و چینی نیز وجود دارند که کیفیت برندهای چینی نسبت به برندهای داخلی مقداری بهتر می‌باشد.

جهت اقدام برای نصب کاغذ دیواری روی سنگ و سرامیک روی آن کلیک کنید.

کاغذ دیواری ضد آب سرویس بهداشتی

کاغذ دیواری ضد آب سرویس بهداشتی

اصولا آیا امکان دارد که کاغذ دیواری برای دیوارهای آشپزخانه و یا حتی حمام و دستشویی مورد استفاده قرار بگیرد؟ می‌توان گفت بله، اما در صورتی که از نوع ضد آب آن استفاده شود.

آیا می‌توان روی کاشی کاغذ دیواری چسباند؟

کاغذ دیواری ضد آب دستشویی و حمام و به طور کلی کاغذهای ضد آب دو لایه اصلی و مهم دارد. لایه اول از جنس کاغذ و لایه بعدی از جنس روکش پلاستیکی یا فایبرگلاس است. این روکش آب را از خود عبور نمی‌دهد و می‌توانید به راحتی آن را شست و شو دهید.

فایبرگلاس البته به شرط اصل و معتبر بودن، ماده‌ای سبک و مقاوم است که استحکام بالایی نیز دارد. به همین دلیل از این ماده برای تهیه قایق‌ها، اتومبیل‌ها و وان‌های حمام استفاده می‌شود. می‌توان گفت برای تولید لایه رویی همه کاغذ دیواری‌های ضد آب از جمله برای سرویس بهداشتی از فایبرگلاس استفاده می‌شود. بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی در سال 2022 را اینجا مشاهده کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب

کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب

دسته دیگر از کاغذ دیواری‌های ضد آب وجود دارند که در طرح‌های سه بعدی در بازار موجود هستند. گونه‌ای از این نوع کاغذ دیواری از الیاف شیشه‌ای ساخته و تهیه شده‌اند. این الیاف با یکدیگر اتصال عمیق و کامل دارند و در کل یک ورقه نازک ضد آب ایجاد می‌کنند.

کاغذ دیواری‌ سه بعدی ضد آب می‌تواند از طرح‌های هندسی و طرح‌های آجری ساخته می‌شود. با قرار دادن این طرح‌ها روی دیوار خود می‌توانید خراش‌ها، ترک و حتی زبری دیوار را بطور کلی بپوشانید.

کاغذ دیواری طرح کاشی ضد آب

کاغذ دیواری طرح کاشی ضد آب

برخی از افراد ترجیح می‌دهند به جای استفاده از کاشی از کاغذ دیواری‌های ضد آب طرح کاشی استفاده کنند که باید بگوییم نما و جلوه زیبایی نیز دارند که می‌توانید در طرح‌های متفاوتی آنها را انتخاب و خریداری کنید.

طبیعی است که به عنوان خریدار کاغذ دیواری طرح کاشی ضد آب نگران آسیب دیدن قسمت پشتی کاغذ باشید، این کاغذ دیواری هر چقدر هم ضد رطوبت باشد، اگر درست نصب نشود، از محل نفوذ آب دچار فساد در مواد اولیه خواهد شد.

طبقه بندی شده در

با برچسب در