اصلاح صورت و ابرو یکی از اولین خدمات زیبایی برای بانوان محسوب می‌شود که به منظور بهبود شکل و ظاهر صورت و ابروها انجام می‌شود. این فرآیند با روش‌های مختلفی قابل اجرا است. ما در این صفحه از خدمات استاده به معرفی متخصصین مجرب جهت انجام خدمات اصلاح صورت و ابرو در منزل و آرایشگاه خواهیم پرداخت و در ادامه لیست قیمت اصلاح ابرو و صورت را مشاهده خواهید کرد. با ما همراه باشید.

قیمت اصلاح صورت و ابرو

خدمتقیمت به تومان
اصلاح صورت معمولی با بند40.000
اصلاح خیس صورت50.000
شیو و وکس صورت50.000
اصلاح ابرو با موچین30.000
بند صورت و ابرو100.000
وکس صورت و گردن130.000

خدمات اصلاح صورت و ابرو استاده

یکی از خدمات استاده، معرفی افرادی است که تمامی خدمات اصلاح صورت و ابرو را در منزل و در آرایشگاه ارائه می‌دهند. با توجه به شلوغی و سرعت زندگی امروزی، بسیاری از افراد این دغدغه‌ را دارند که بتوانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن به خدمات زیبایی صورت و ابرو دسترسی داشته باشند.

با استفاده از خدمات استاده شما قادر هستید تا در کمترین زمان ممکن جهت رزرو نوبت برای منزل و یا آرایشگاه اقدام کنید. علاوه بر این، استاده تضمین می‌کند افرادی که به مشتریان معرفی می‌شوند، دارای تجربه و مهارت لازم در زمینه زیبایی صورت و ابرو هستند.

با استاده شما می‌توانید به راحتی و با اطمینان کامل خدمات مورد نیاز خود را در منزل و یا آرایشگاه دریافت کنید و درباره کیفیت خدمات نگران نباشید.

خدمات اصلاح صورت و ابرو استاده

اصلاح صورت و ابرو در منزل

شما می‌توانید در نقاط مختلف تهران (شمال-جنوب-غرب-شرق) برای بهره‌مندی از خدمات زیبایی صورت و ابرو در منزل توسط آرایشگران معرفی شده توسط استاده اقدام کنید. استفاده از خدمات ارائه شده در منزل، چالش تردد شما را در شرایط ترافیک و آلودگی هوا کمتر می‌کند. همچنین، در زمان و هزینه صرف شده برای طی کردن مسیر تا آرایشگاه نیز صرفه جویی خواهد شد.

اصلاح صورت و ابرو در منزل

اصلاح صورت و ابرو در آرایشگاه

اگر شما نیز قصد دارید تا در محیط دوستانه آرایشگاه از خدمات زیبایی صورت و ابرو توسط آرایشگران حرفه‌ای استفاده کنید، می‌توانید از افرادی که استاده به شما معرفی می‌کند برای دریافت این خدمات، نوبت رزرو کنید.

پس از هماهنگی برای دریافت وقت قبلی، می‌توانید در زمان تعیین شده در آرایشگاه حضور پیدا کنید و تمامی خدمات را با بهترین کیفیت دریافت کنید. این فرآیند با استفاده از تکنیک‌های حرفه‌ای و محصولات مناسب و به شکلی کاملاً حساب شده و دقیق انجام می‌گیرد.

یکی از مزایای بارز خدمات زیبایی صورت و ابرو توسط آرایشگران، بهبود نسبت هندسی قسمت‌های صورت است. با استفاده از تکنیک‌های مناسب، آرایشگران می‌توانند نقاط قوت صورت را برجسته و نقاط ضعف آن را پنهان کنند. همچنین، با اصلاح مناسب ابروهای شما، آنها را به فرم مد نظر شما تغییر دهند.

اصلاح صورت و ابرو در آرایشگاه

طبقه بندی شده در