فیبروز ابرو یکی از روش‌های موثر در زیباسازی ابرو و صورت است که می‌توان گفت زیرمجموعه‌ی تتو محسوب می‌شود. در این روش، هاشورها به طوری زده می‌شوند که بسیار شبیه تار موی واقعی باشند و در نتیجه فیبروز ابرو، یک روش خیلی طبیعی برای فرم دادن به ابرو و در نهایت صورت است.

از آنجایی که فرم ابرو در چهره تاثیر زیادی می‌گذارد، مدل فیبروز باید با توجه به صورت و چهره‌ی فرد تعیین شود. در ادامه قصد داریم تا مدل‌های مختلف فیبروز ابرو را به شما نشان دهیم و همچنین ظاهر ابرو پس از گذشت یک هفته، یک ماه و پس از ترمیم را با یکدیگر مقایسه کنیم.

در یک هفته‌ی اول (به خصوص چند روز اول)، ممکن است که ابروی شما پوسته پوسته شود و زخم‌های ناشی از انجام فیبروز، به آرامی بریزد. نکته‌ی قابل توجه این است که شما نباید خودتان زخم‌ها و یا پوسته‌ها را بکنید و اجازه دهید تا خودشان به آرامی بریزند. طبق توصیه‌های متخصص این کار، شستشو و چرب کردن را انجام دهید و خودسر کاری را اضافه‌تر یا کمتر انجام ندهید. پایین‌تر، عکس فیبروز پس از گذشت حدود یک هفته و سپس یک ماه و در نهایت پس از ترمیم مشاهده خواهید کرد.

اگر می‌خواهید بدانید بهترین روش ریمو لیفت ابرو در خانه چیست و چگونه انجام می‌شود، روی لینک قرار داده شده کلیک کنید.

عکس فیبروز بعد از یک ماه

در این بخش، برای شما عکس‌هایی را قرار دادیم تا به طور حدودی، بدانید که ابروی فیبروز شده پس از یک ماه چه تغییراتی خواهد داشت. توجه داشته باشید که این تغییرات در افراد مختلف، بسیار متفاوت است و به عوامل مختلفی از جمله نوع پوست، سن و … بستگی دارد. برای مثال هر چقدر پوست چرب‌تر باشد، دوام رنگ روی پوست کمتر است اما اگر پوست خشک‌تر باشد، ممکن است یک سال و حتی بیشتر دوام داشته باشد.

عکس فیبروز بعد از یک ماه

عکس فیبروز ابرو بعد از ترمیم

ابروی فیبروز شده نیاز به ترمیم دارد که کسی که این کار را در ابتدا برای شما انجام داده است، وقت ترمیم را تعیین می‌کند. پس از ترمیم می‌توان گفت که ابروی شما به فرم نهایی و زیبای خود درآمده است. در ادامه عکس‌هایی را در این رابطه با شما به اشتراک می‌گذاریم.

عکس فیبروز ابرو بعد از ترمیم
مدل فیبروز ابرو

طبقه بندی شده در

با برچسب در