میکروبلیدینگ ابرو

یکی از بخش‌های صورت که تأثیر باورنکردنی بر چهره افراد دارد، ابرو است. در صورتی که ابروهای نازک یا ریخته شده داشته باشید، خدمات میکروبلیدینگ ابرو برایتان بسیار کاربردی خواهد بود. اگر مایل به انجام خدمات میکروبلیدینگ هستید یا می‌خواهید اطلاعاتی در موردش به‌دست آورید، تا انتهای این مطلب از استاده همراهمان باشید! در ادامه صفر تا صد خدمات میکروبلیدینگ ابرو را توضیح داده و هرآنچه که باید بدانید را شرح خواهیم داد.

سایر خدمات زیبایی در استاده:

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

در رابطه با قیمت خدمات میکروبلیدینگ ابرو نمی‌توان در واقع رقم دقیقی را در نظر گرفت؛ چرا که باتوجه به تجربه متخصص میکروبلیدینگ، ابزارهای مصرفی، محل انجام و غیره قیمت‌ها متغیر هستند. در ادامه برای راحتی شما عزیزان لیست قیمتی قرار داده‌ایم تا در رابطه با هزینه این کار، ذهنیتی داشته باشید؛ البته همان‌طور که گفتیم این ارقام قطعی نبوده و می‌توانند کم‌وزیاد شوند. لیست قیمتی بدین شرح است:

خدمتقیمت به تومان
قیمت میکروبلیدینگ ابرو2.600.000 تومان
هزینه ترمیم میکروبلیدینگ ابروهر جلسه 400.000 تومان
هزینه ریمو2.400.000 تومان
هزینه ریمو جلسه دوم1.200.000 تومان

خدمات میکروبلیدینگ ابرو

اگر بخش‌هایی از ابروهایتان ریخته یا از کشیدن مداد ابرو خسته شده باشید، یکی از راه‌های عالی میکروبلیدینگ ابرو است. در این روش، در واقع تتو را به صورت کاملا طبیعی در بخش‌های خالی ابرو به صورت تار مو می‌کشند؛ در نهایت ابرو از نظر ظاهری کاملا بی‌نقص و طبیعی خواهد بود. به‌طورکلی در این روش به کمک ابزار مخصوص خراشی بر روی پوست ایجاد کرده و سپس رنگ را به آن بخش تزریق می‌کنند؛ این کار سبب می‌شود که در عین طبیعی بودن، میکروبلیدینگ ابرو دوام زیادی نیز داشته باشد.

میکروبلیدینگ ابرو

این خدمات را باید توسط متخصصان انجام دهید تا در وهله اول کار از ظرافت بالا برخوردار بوده و در عین حال ماندگاری خوبی نیز داشته باشد. همچنین همانطور که متوجه شدید، به دلیل تزریق رنگ به پوست، میکروبلیدینگ‌کار باید از موادی عالی استفاده کند تا علاوه‌بر عدم حساسیت، پخش رنگ و غیره پس از چندین مدت نداشته باشد. پیش از انجام خدمات میکروبلیدینگ ابرو با میکروبلیدینگ‌کار خود در رابطه با فرم ابرو به توافق برسید تا نتیجه نهایی همانی باشد که می‌خواستید.

توجه داشته باشید که خدمات میکروبلیدینگ ابرو نیازمند ترمیم بوده تا بتواند زیبایی روز اول خود را حفظ کند. عموما بهترین زمان برای ترمیم حدود 4 الی 6 هفته پس از انجام خدمات میکروبلیدینگ ابرو است. در واقع زمانی که زخم‌ها کامل بهبود یافتند، باید نسبت به ترمیم اقدام کنید.

در ادامه چندین نمونه از عکس میکروبلیدینگ ابرو را برایتان قرار داده‌ایم تا با ظرافت و طبیعی بودن این خدمات زیبایی بیشتر آشنا شوید:

 میکروبلیدینگ ابرو در خانه

این خدمات عموما در سالن‌های زیبایی انجام می‌شوند اما ممکن است افراد به هر دلیلی، مایل به رفتن به سالن زیبایی نباشند؛ در این صورت پیشنهاد ما استفاده از خدمات میکروبلیدینگ ابرو در خانه یا منزلتان است؛ در واقع شما با این کار بهترین مرکز میکروبلیدینگ را به خانه‌تان می‌آورید! برای این منظور استاده مجموعه‌ای از بهترین متخصصان میکروبلیدینگ را به شما معرفی خواهد کرد تا بتوانید به سادگی ابروهایتان را زیبا کنید.

میکروبلیدینگ ابرو در خانه

تمامی افراد مشغول در مجموعه استاده از مهارت و توانایی بالایی برخوردار بوده و از این جهت به راحتی می‌توانید به آنان اطمینان کنید. برای استفاده از این خدمات کافی است با شماره‌های موجود در سایت استاده تماس بگیرید.

 میکروبلیدینگ ابرو دخترانه

یکی از دغدغه‌های اساسی دختران در میکروبلیدینگ ابرو، نازک شدن ابروهایشان است؛ از این جهت به دنبال میکروبلیدینگ‌کاری هستند که بتواند در عین حفظ حالت طبیعی و پهن ابروی دخترانه، جاهای خالی و غیرقرینگی ابرو را بهبود ببخشد. مهم‌ترین نکته‌ای که سبب حفظ حالت دخترانگی چهره می‌شود، ابروهای پهن است.

در صورتی که شما هم جزو افرادی هستید که مایلند ابروهای پهن و دخترانه داشته باشند، کافی است از متخصصانی که استاده معرفی خواهد کرد، در این امر کمک بگیرید. در ادامه چندین نمونه از عکس‌های میکروبلیدینگ ابرو دخترانه را برایتان قرار داده‌ایم:

نکات مهم قبل و بعد از انجام میکروبلیدینگ

در صورتی که برای انجام خدمات میکروبلیدینگ ابرو مصمم هستید، در ادامه نکاتی را که پیش و پس از انجام آن باید بدانید را توضیح خواهیم داد تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

نکات مهم قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو

 • مهم‌ترین گام پیدا کردن بهترین متخصص میکروبلیدینگ ابرو است.
 • با متخصص میکروبلیدینگ در رابطه با رنگ، فرم و مدل ابروی مدنظرتان مشورت کنید.
 • روز قبل از میکروبلیدینگ ابرو، ورزش و فعالیت‌های جسمانی سنگین انجام ندهید.
 • یک روز پیش از انجام میکروبلیدینگ داروهای رقیق‌کننده خون مصرف نکنید.
 • در دوران قاعدگی اقدام به انجام میکروبلیدینگ نکنید.
 • سه روز پیش از میکروبلیدینگ، موهای ابرو خود را اصلاح نکنید.
 • پیش از انجام میکروبلیدینگ حمام کنید.

نکات مهم بعد از انجام میکروبلیدینگ ابرو

 • زخم‌های ناشی از تزریق رنگ به پوست را نَکَنید و اجازه دهید خودشان روند بهبود را طی کنند.
 • تا 10 روز از محصولات آرایشی بر روی ابروهایتان استفاده نکنید.
 • از خیس شدن ابروهایتان در اثر تماس با آب، عرق و غیره خودداری کنید.
 • در صورت احساس سوزش و خارش، از پمادهای التیام‌بخش و ترمیم‌کننده استفاده کنید.
 • رنگ میکروبلیدینگ ابرو به مرور زمان روشن‌تر شده و در نهایت پس از انجام اولین ترمیم، رضایت شما را جلب خواهد کرد. پس عجله نکنید!
 • برای عدم از بین رفتن رنگ ابروها، در معرض نور خورشید و گرما حدالامکان قرار نگیرید.