اکستنشن مو

اکستنشن مو یکی از خدمات محبوب مشتریان در صنعت زیبایی می‌باشد که به موهای شما طول و حجم می‌دهد. خوب است بدانید علاوه بر مراکز تخصصی، خدمات اکستنشن مو در منزل نیز قابل ارائه است که ما در این صفحه از استاده قصد داریم به ارائه این خدمات، قیمت اکستنشن مو و معرفی بهترین اکستنشن کار مو در تهران بپردازیم. همچنین بهترین مراکز، شماره و آدرس آنها را نیز معرفی می‌نماییم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

قیمت اکستنشن مو

خدمتقیمت به تومان
خدمات اکستنشن موهر شاخه از 4.000 تا 7.000

گفتنی است قیمت اکستنشن مو در تهران به عوامل مختلفی مانند: نوع مو، رنگ، حجم مو، کیفیت مواد مورد استفاده و تجربه و مهارت اکستنشن‌کار بستگی دارد. بنابراین نمی‌توان قیمت ثابت و مشخصی را برای آن عنوان کرد و قیمت‌های گفته شده به صورت حدودی تخمین زده شده‌اند.

نکته: قیمت اکستنشن مو رنگی با قیمت آن با لیزر قابل مقایسه نمی‌باشد و قیمت خدمات انجام شده با لیزر بسیار گران‌تر است. همچنین، قیمت اکستنشن مو تیره کمی ارزان‌تر از موی روشن در نظر گرفته می‌شود.

مراکز معتبر اکستنشن مو

استاده با معرفی مراکز معتبر اکستنشن مو در تهران پارس، پیروزی تا مناطق غربی تهران اعم از اکستنشن مو در شهرک غرب، تمامی نواحی را پوشش می‌دهد تا بتوانید با صرفه‌جویی در زمان و همچنین کاهش هزینه رفت‌وآمد، بهترین سالن اکستنشن مو را انتخاب نموده و از خدمات ارائه شده بهره‌مند گردید.

به طور کلی مرکز معتبر و واجد شرایط، دارای خصوصیاتی می‌باشد که در ادامه به معرفی برخی از آنها می‌پردازیم. این موارد عبارتند از:

  • برخورداری از پرسنل مجرب و تیم متخصص
  • استفاده از مواد مرغوب، باکیفیت و ابزارهای پیشرفته
  • رعایت قوانین بهداشتی و حفظ سلامتی فرد مراجعه‌ کننده
  • ارائه مشاوره حرفه‌ای پیش از شروع فرآیند
مراکز اکستنشن مو

اکستنشن مو در منزل

جهت اقدام برای اکستنشن مو می‌توانید از متخصصین معرفی شده در استاده برای انجام این خدمت در منزل استفاده نمایید. شما می‌توانید جهت دریافت این خدمت در منزل و یا سالن‌های آرایشگاهی در تمامی مناطق غرب، شرق، شمال و جنوب تهران با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید و وقت خود را رزرو نمایید.

خدمات اکستنشن مو در استاده

خدمات ارائه شده توسط بهترین سالن‌ها و مراکز زیبایی در تهران شامل موارد زیر می‌باشد:

نصب اکستنشن مو

متخصصان مراکز می‌توانند با روش‌های گوناگونی، نسبت به نصب اکستنشن بر روی موهای شما اقدام نمایند. به طور کلی، تنوع زیادی از اکستنشن وجود دارد که شما می‌توانید بر اساس سلیقه و نیاز خود بهترین آن را انتخاب فرمایید.

مشتریان می‌توانند از اکستنشن موهای مصنوعی، موهای طبیعی، اکستنشن موهای دست ساز و… استفاده کنند. شایان ذکر است هزینه اکستنشن هر کدام منحصر به فرد است. به عنوان مثال، قیمت اکستنشن مو با کراتین، موی طبیعی و قیمت اکستنشن با رینگ تفاوت بسیاری دارد.

مشاوره و تغییر رنگ اکستنشن مو

قطع به یقین می‌بایست به منظور انجام بهترین اکستنشن مو در تهران، پیش از شروع فرآیند از پرسنل متخصص و با تجربه‌ مجموعه مشورت بگیرید تا شما را در این امر راهنمایی کنند. همچنین، در صورت تمایل شما به تغییر رنگ اکستنشن، مراکز معتبر، بهترین محصولات رنگ مو را به شما پیشنهاد می‌دهند و نکات مورد نیاز شما را توصیه می‌کنند.

انواع اکستنشن مو

انواع اکستنشن بسیار متنوع می‌باشد و به شکل‌ها، جنس‌ها و روش‌های نصب متفاوتی اجرا می‌شود که هزینه اکستنشن هر کدام با دیگری متفاوت است. اکستنشن با موهای انسانی، موهای مصنوعی و موهای نخی قابل تهیه می‌باشند. هر جنس مویی خصوصیات و مزایای خاص خود را دارد.

مهم‌ترین انواع اکستنشن شامل موارد زیر می‌باشد:

اکستنشن مو با کلیپس

این نوع اکستنشن بر روی موهای اصلی قرار می‌گیرد و با کمک کلیپس‌ به موها متصل می‌شود. همچنین، قابلیت خارج شدن و نصب شدن مجدد بر روی موها را هم دارد و شما می‌توانید به راحتی آن را در خانه نصب نمایید.

اکستنشن با کلیپس به نوعی سریع‌ترین و راحت‌ترین نوع اکستنشن محسوب می‌شود.

اکستنشن مو با کلیپس

اکستنشن دوختنی

در این روش که مناسب افرادی است که موهای پرپشت، مجعد و یا ضخیم دارند؛ موها را به کف سر می‌بافند و سپس اکستنشن را به موی طبیعی می‌دوزند. از معایب اکستنشن دوختنی می‌توان به کشیدگی پوست سر، ریزش مو و شستشوی دشوار موها بعد از اکستنشن اشاره کرد.

اکستنشن دوختنی

اکستنشن مو میکرو رینگ یا میکرو لینک

خدمات اکستنشن میکرو رینگ نیز یکی از انواع روش‌های جدید اکستنشن می‌باشد که طرفداران زیادی پیدا کرده است. اکستنشن با کمک مهره یا رینگ و… به موی طبیعی فرد وصل می‌شود و سپس تارهای مو را در میان تارهای موی فرد پخش می‌کنند.

اکستنشن مو میکرو رینگ یا میکرو لینک

اکستنشن نواری

در این روش، نوار کوتاهی در بخش فوقانی اکستنشن وجود دارد که توسط همین نوار به موهای طبیعی فرد وصل می‌گردد. طول عمر اکستنشن نواری معمولا 6 الی 12 هفته در نظر گرفته می‌شود.

شایان ذکر است با این روش قادر به بستن موها به شکل دم اسبی نخواهید بود.

اکستنشن نواری

اکستنشن مو با لیزر

اکستنشن مو با لیزر تکنولوژی به‌روز و پیشرفته‌ای محسوب می‌شود که بدون درد و خونریزی، روکش‌های مویی را به موهای اصلی می‌چسباند و با اعمال حرارت ایجاد شده توسط لیزر، آن را تثبیت می‌کنند. از مزایای اکستنشن با لیزر می‌توان به قابلیت استفاده آن برای مدت زمان طولانی و وارد شدن کمترین آسیب به پوست و موهای طبیعی اشاره نمود.

 لازم به ذکر است قیمت اکستنشن با لیزر به نوع و جنس مو بستگی دارد و نسبت به سایر روش‌ها گران‌تر است.

اکستنشن مو با لیزر

اکستنشن مو رنگی

یکی از خدمات پرطرفداری که در سالن‌های زیبایی ارائه می‌شود، اکستنشن رنگی می‌باشد. با کمک اکستنشن رنگی می‌توان به رنگ موهای طبیعی فرد جلوه بخشید و جذابیت آنها را به شکل قابل توجهی افزایش داد. استفاده از اکستنشن رنگی ممکن است به موهای طبیعی آسیب برساند؛ بنابراین در نگهداری از موهای خود نهایت دقت و توجه را داشته باشید.

اکستنشن مو رنگی

اکستنشن مو طبیعی

خدمات اکستنشن طبیعی همانند اکستنشن رنگی می‌باشد؛ به طوری که نواری از تارهای موی طبیعی به موهای فرد اضافه می‌شود. اکستنشن طبیعی به عنوان یک راهکار دائمی‌تر و طبیعی‌تر برای افزایش طول و حجم موها عمل می‌کند. با استفاده از این روش می‌توانید موهای کوتاه و نازک را به موهای بلند و پرپشت تبدیل کنید.

اکستنشن مو با گیره

اکستنشن با گیره یک روش دیگر برای اضافه کردن موهای مصنوعی به موهای اصلی است. در این روش، موهای مصنوعی با استفاده از گیره‌های کوچک و نازک به موهای اصلی شما متصل می‌شوند. از مزایای این روش می‌توان به سرعت نصب بالا، مقرون به صرفه بودن و قابلیت تنظیم آن اشاره کرد.

مراقبت از اکستنشن با گیره نیز بسیار مهم است. برخی از مهم‌ترین مراقبت‌های اکستنشن با گیره عبارت است از:

  • استفاده از شامپو و محصولات مراقبتی مناسب
  • استفاده از محصولات مراقبتی خاص برای حفظ رطوبت و نرمی موها
  • عدم استفاده از حرارت زیاد مانند: سشوار یا اتوی مو
اکستنشن مو با گیره

اکستنشن مو با کاموا

در روش اکستنشن با کاموا، نوارهای کاموا به موهای اصلی متصل می‌شوند. در این نوع اکستنشن برخلاف اکستنشن با گیره نیازی نیست از گیره استفاده شود و نوارهای کاموا با استفاده از یک ماده چسبنده مخصوص به موهای اصلی شما متصل می‌شوند.

بهترین روش اکستنشن مو

بهترین روش اکستنشن به ترجیح فرد بستگی دارد. به طور کلی، بهترین روش اکستنشن باید به گونه‌ای باشد که به درستی با موهای شما تطبیق بپذیرد و با سبک زندگی شما هماهنگ باشد.

تمامی روش‌های اکستنشن که پیش‌تر به معرفی آنها پرداختیم، معایب و مزایای خاص خود را دارند. بنابراین، توصیه می‌شود پیش از اقدام به اکستنشن حتما با فردی متخصص مشورت داشته باشید و از راهنمایی‌های ارائه شده جهت انتخاب بهترین روشن اکستنشن کمک بگیرید.

ترمیم اکستنشن مو

اکستنشن دوام و ماندگاری معینی دارد و بهتر است پس از گذشت 3 ماه نسبت به ترمیم آن اقدام نمایید. قدم اول برای ترمیم اکستنشن، پیدا کردن مشکل است. به عنوان مثال، پرسش‌هایی از قبیل: “آیا موها از قسمت ریشه یا از میانه شکسته شده‌اند؟” “آیا موها از بین رفته‌اند؟” و… به یافتن مشکل به وجود آمده کمک شایانی می‌کنند.

دقت داشته باشید که خدمات ترمیم اکستنشن مو در منزل و آرایشگاه توسط متخصصین معرفی شده در استاده انجام خواهد شد، می‌توانید با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید و پس از مشاوره وقت خود را رزرو نمایید.

اگر موها از میانه شکسته‌اند، می‌توانید از ترمیم محلی استفاده کنید. همچنین، شما می‌توانید با استفاده از محصولات مراقبتی و تقویتی، موهای خود را تقویت نموده و در نگهداری از آنها نهایت دقت را داشته باشید. شما می‌توانید با رعایت مراقبت‌های کافی، اکستنشن طبیعی را برای مدت زمان طولانی بدون بروز هیچ مشکلی استفاده کنید.