میکروپیگمنتیشن ابرو

امروزه میکروپیگمنتیشن ابرو یا آرایش دائم آنها به علت دوام بالا، طبیعی و قرینه بودن طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در این صفحه از استاده قصد داریم متخصصین ارائه‌ دهنده خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو و لب را معرفی نماییم که امکان انجام این خدمات را با بالاترین کیفیت در منزل و آرایشگاه فراهم می‌آورند. از شما دعوت می‌شود تا در ادامه مطلب همراه ما باشید تا با قیمت میکروپیگمنتیشن آشنا شوید.

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو

خدمت قیمت به تومان
میکروپیگمنتیشن ابرو800.000 الی 1.500.000

عوامل موثر بر قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو

چند مورد از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو شامل موارد زیر می‌باشد:
• کیفیت تجهیزات استفاده شده
• میزان مهارت و سابقه کار فرد متخصص
• کار انجام شده
• محل ارائه خدمات و موقعیت جغرافیایی کلینیک

خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو و لب

خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو و لب توسط متخصصین ماهر و با تجربه معرفی شده در مجموعه استاده و با استفاده از به‌روزترین تجهیزات و دستگاه‌ها ارائه می‌شود. شما می‌توانید با در نظر گرفتن شرایط خود، در منزل یا آرایشگاه از این خدمات بهره‌مند شوید. در ادامه با جزئیات بیشتری پیرامون خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو و لب آشنا خواهیم شد.

خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو

برای خانم‌هایی که ابروهای کم‌ حجم، کوتاه و غیرقرینه‌ای دارند، انجام میکروپیگمنتیشن باعث می‌شود تا در نهایت ابروها فرم بهتری داشته باشند و با ظاهری قرینه، پر پشت‌تر و کشیده‌تر دیده شوند. در این روش تارهایی ظریف و مشابه با مو در بینابین تارهای ابرو کشیده می‌شود، به نحوی که ظاهر طبیعی ابرو حفظ گردد.

خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو

تشخیص بهترین و مناسب‌ترین حالت ابرو با توجه به فرم صورت و اجزای آن، طراحی ابرو مطابق با نظر مشتری، قرینه‌سازی، کشیدن خطوط به وسیله دستگاه میکروپیگمنتیشن و کارتریج از جمله خدماتی هستند که در میکروپیگمنتیشن ابرو ارائه می‌شود.

خدمات میکروپیگمنتیشن لب

بسیاری از بانوان به جای استفاده روزمره از رژ لب، ترجیح می‌دهند با انجام میکروپیگمنتیشن لب از انجام آرایش روزانه رهایی یابند و به شکل قابل توجهی در زمان و هزینه‌ها صرفه‌جویی کنند. همچنین بعضی از افراد که لب آنها به رنگ کبود است یا حتی به حالت رنگ‌ پریده و بی‌روح دیده می‌شود نیز می‌توانند رنگی متناسب با پوست صورتشان انتخاب نمایند و از خدمات میکروپیگمنتیشن لب بهره ببرند.

طراحی لب با توجه به فرم صورت و دلخواه مشتری، قرینه‌سازی، مشاوره پیرامون انتخاب رنگ مناسب و تزریق رنگدانه‌های مخصوص به ناحیه پوست زیرین لب از جمله خدمات قابل ارائه‌ای هستند که توسط متخصصین با تجربه انجام می‌شود.

خدمات میکروپیگمنتیشن لب

انجام میکروپیگمنتیشن در منزل

شما به راحتی می‌توانید در منزل خود، به دور از ترافیک و با صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های رفت‌وآمد، از خدمات میکروپیگمنتیشن بهره‌مند شوید. متخصص مورد نظر در سریع‌ترین زمان ممکن و به همراه تمامی دستگاه‌ها و تجهیزات لازم در محل انتخابی شما حاضر می‌شود و میکروپیگمنتیشن چشم، ابرو، لب و… را با بالاترین کیفیت و کاملا مطابق با نظر و سلیقه شما به انجام می‌رساند.

همچنین لازم به ذکر است به علت نپرداختن هزینه اجاره کلینیک، قبض برق و… در نهایت قیمت تمام شده خدمات میکروپیگمنتیشن در منزل نسبت به آرایشگاه کاهش چشمگیری خواهد داشت.

قیمت میکروپیگمنتیشن لب

خدمت قیمت به تومان
میکروپیگمنتیشن لب600.000 الی 1.200.000

هم‌ترین عواملی که در تعیین قیمت میکروپیگمنتیشن لب تاثیرگذار هستند، شامل: محل ارائه خدمات، کیفیت رنگدانه‌ها، تجهیزات و دستگاه استفاده شده، میزان مهارت، سابقه کار و تجربه آرایشگر و… می‌باشند. بنابراین امکان تخمین قیمت دقیقی برای این کار وجود ندارد.

نکات مهم قبل و بعد از انجام میکروپیگمنتیشن

اگر بیماری خاصی دارید، در ناحیه لب یا ابرو خراشی وجود دارد، به ماده خاصی حساسیت دارید و… را می‌بایست پیش از انجام میکروپیگمنتیشن به متخصص مورد نظر اطلاع دهید. افراد باردار، حساس به مواد بی‌حس‌ کننده (لیدوکائین، بنزوکائین، تتراکائین) و بانوانی که قبلا بوتاکس کرده‌اند، بهتر است از انجام میکروپیگمنتیشن خودداری نمایند و یا پیش از اقدام به آن، حتما مشاوره بگیرند.

نکات مهم قبل و بعد از انجام میکروپیگمنتیشن

از رنگ کردن ابروها یک هفته قبل از انجام میکروپیگمنتیشن بپرهیزید. شما می‌توانید نهایتا تا 2 روز پیش از انجام میکروپیگمنتیشن نسبت به وکس و اصلاح ابرو اقدام نمایید. توصیه می‌شود حداقل از 14 روز قبل، مصرف فرآورده‌های حاوی ویتامین آ (مانند: داروی راکوتان، ویتامین آ دی موضعی) و گلیکولیک اسید قطع شوند. همچنین بهتر است از 7 روز قبل نیز امگا 3 مصرف نشود. نوشیدن چای، قهوه، نوشابه و… که حاوی کافئین هستند از 6 ساعت قبل ممنوع است.

چند مورد از مهم‌ترین نکاتی که باید بعد از انجام میکروپیگمنتیشن به آنها توجه داشته باشید، شامل موارد زیر می‌باشد:
• به هیچ عنوان در 3 روز اول صورت خود را شستشو نکنید و به حمام، استخر، سونا، جکوزی و… نروید.
• پس از گذشت 3 روز اول، از شوینده‌هایی که خاصیت لایه‌برداری دارند استفاده نشود.
• توصیه می‌شود جهت کاهش التهاب و قرمزی ناحیه مورد نظر، از کرم‌های مخصوص (مانند: پماد ویتامین آ چشمی، پماد هیدروکورتیزون چشمی) و کمپرسور سرد کمک بگیرید.
• به مدت 7 روز در معرض نور مستقیم و شدید خورشید قرار نگیرید.
• از دست زدن، مالیدن یا خاراندن ناحیه مورد نظر پرهیز نمایید.
• حداقل 5 الی 7 روز از وسایل آرایشی استفاده نفرمایید.
• باید زمان لیزر خود را به نوبت دیرتری موکول کنید.
• نسبت به اصلاح کردن صورت و یا استفاده از وکس صورت بلافاصله بعد از میکروپیگمنتیشن اقدام نفرمایید.