لمینت ابرو یا Eyebrow Lamination به عنوان روشی برای حالت‌دهی به ابروهای کم‌ پشت، نامنظم و نامتقارن کاربرد دارد. در این روش طبیعی، مواد مخصوص دارای پیگمنت رنگ‌دار بر روی ابروها گذاشته می‌شود و منجر به پرپشت‌تر دیده شدن ابروها و تقویت آنها خواهد شد. ما در این صفحه از استاده قصد داریم به معرفی متخصصان ارائه‌ دهنده خدمات لمینت ابرو بپردازیم و شما را نسبت به هزینه لمینت ابرو آگاه سازیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

قیمت لمینت ابرو

خدمتقیمت به تومان
لمینت ابرواز 150.000 تا 500.000

به طور کلی قیمت لمینت ابرو در مقایسه با سایر تکنیک‌ها به‌صرفه‌تر می‌باشد؛ زیرا مواد و زمان کمتری برای اجرای آن مورد نیاز است. اما هزینه این روش به عوامل گوناگونی بستگی دارد و نمی‌توان هزینه دقیقی برای آن مشخص نمود. مهم‌ترین این عوامل شامل موارد زیر می‌باشد:

  • لوکیشن سالن ارائه‌ دهنده خدمات
  • نوع تجهیزات و مواد مورد استفاده
  • روش انجام کار

سایر خدمات زیبایی در استاده:

خدمات لمینت ابرو در استاده

خدمات لمینت ابرو در استاده که با معرفی متخصصین این حیطه انجام می‌شود، امکان داشتن ابروهای متقارن، زیبا و پر پشت را برای افرادی که تارهای ابرو آنها نازک و کم رنگ می‌باشد، به ارمغان می‌آورد. به طور کلی، مراحل انجام لمینت و لیفت ابرو در آرایشگاه مشابه با یکدیگر می‌باشد و در هر دو روش، فرد متخصص با استفاده از مواد مخصوص ابروها را به سمت دلخواه شما عزیزان حالت‌دهی و تارها را تقویت می‌کند.

گفتنی است خدماتی که جهت لمینت ابرو ارائه می‌شود، شامل موارد زیر می‌باشد:

  • رساندن ویتامین‌های مورد نیاز به تارهای ابرو و تقویت آنها
  • بالا بردن تار ابرو
  • حالت‌دهی به ابروها مطابق با سلیقه مشتری
  • استفاده از مواد مرغوب، ارگانیک و مقوی
  • منظم‌تر کردن تارهای ابرو
خدمات لمینت ابرو

لمینت ابرو در منزل

خدمات لمینت ابرو در منزل نیز یکی دیگر از خدماتی است که توسط متخصصانی که مجموعه استاده معرفی می‌کند، انجام می‌شود. شما عزیزان می‌توانید با برقراری تماس با شماره تلفن‌های قرار داده شده، از این خدمات بهره‌مند شوید.

انجام لمینت در منزل، نهایت راحتی و آسایش شما عزیزان را به ارمغان می‌آورد تا بدون هرگونه استرس، با صرفه‌جویی در زمان، هزینه و همچنین دوری از ترافیک، نتیجه دلخواه خود را کسب کنید. در این روش ابروها علاوه بر پرپشت‌تر شدن، با توجه به سلیقه و دلخواه شما، حالت‌دهی خواهد شد و به سمت بالا برده می‌شود.

لمینت ابرو در آرایشگاه

لمینت ابرو در آرایشگاه

لمینت ابرو در آرایشگاه از دیگر خدمات زیبایی در استاده است که می‌توانید با توجه به اطلاعات قرار داده شده در همین صفحه از استاده آرایشگاه منتخب خود را پیدا کنید و جهت هماهنگی و مشاوره با آن تماس بگیرید.

در این فرآیند، از سوزن و رنگ استفاده نمی‌شود. به عبارت دیگر، فضای خالی بین تارهای ابرو را پر نمی‌کنند، بلکه با کمک حلال شیمیایی به تارهای ابرو حالت مناسبی می‌دهند و آنها را بالا می‌برند تا پر پشت‌تر دیده شوند.

لمینت ابرو در آرایشگاه به شکل نیمه دائمی ماندگاری دارد و لازم به ذکر است تمامی مراحل ذکر شده کمتر از یک ساعت زمان می‌برند. در ادامه، به بررسی مراحل انجام این فرآیند می‌پردازیم:

تمیز کردن ابروها

در ابتدا می‌بایست ابروها با مواد شوینده مناسب به خوبی از هر گونه آلودگی تمیز شوند. در این مرحله می‌توان از صابون ابرو استفاده کرد.

طراحی

در مرحله بعدی باید طرح ابروی دلخواه خود را مشخص کنید و الگوی مرجعی با کمک مداد چشم رسم شود.

استفاده از مواد نرم کننده و لوسیون چسبنده

با کمک مواد نرم کننده، ابروها را شانه می‌کنند و به فرم دلخواه در می‌آورند و سپس با استفاده از لوسیون چسبنده، ماندگاری حالت ابرو را به مدت حدودی دو ماه تثبیت می‌کنند. 

لمینت ابرو در منزل

بالا بردن تارهای ابرو

در مرحله بعد با استفاده از نوعی محصول شیمیایی، تارهای ابرو به جهت بالا برده می‌شوند و آنها را در این جهت شانه می‌کنند و طبق دلخواه شما عزیزان حالت می‌دهند. بدین ترتیب تارهای ابروها منظم می‌شوند.

استفاده از مواد آبرسان و مرطوب کننده

اکنون نوبت به مواد آبرسان و مرطوب کننده می‌رسد. در این مرحله ابروها تغذیه می‌شوند و ظاهر آنها درخشان‌تر و شاداب‌تر به نظر خواهد رسید.

نگهداری

توجه داشته باشید که پس از اتمام فرآیند لمینت، در نگهداری از آن کوشا باشید و از محصولات شوینده پر قدرت، دمای بالا و… پرهیز بفرمایید.

ممکن است احساس کنید در روز اول ابروهای شما حالت مرطوبی دارد. توجه داشته باشید که پس از اولین شستشو این حالت برطرف خواهد شد.

طبقه بندی شده در

با برچسب در