خدمات ویتامینه مو یکی از پرطرفدارترین خدمات زیبایی مورد نیاز بانوان می‌باشد که می‌تواند در منزل و آرایشگاه صورت بگیرد. در ادامه این صفحه از استاده به معرفی ارائه دهندگان خدمات ویتامینه مو در منزل و آرایشگاه و هزینه ویتامینه کردن مو در تهران می‌پردازیم.

ویتامینه مو

هزینه ویتامینه کردن مو

خدمتقیمت به تومان
قیمت ویتامینه مواز 200.000 تا 1.000.000

گفتنی است هزینه‌ ویتامینه مو به عوامل مختلفی وابسته می‌باشد. از جمله این عوامل می‌توان به مکان ارائه خدمات، نوع خدمات و محصولات مورد استفاده و همچنین سطح امکانات و تخصص آرایشگر اشاره کرد.

همچنین، در صورتی که خدمات ویتامینه مو را در منزل دریافت کنید، ممکن است هزینه اجرای خدمات و قیمت ویتامینه مو بیشتر از اجرای خدمات در آرایشگاه باشد؛ چرا که هزینه ایاب و ذهاب آرایشگر مربوطه نیز جداگانه حساب می‌گردد.

گفتنی است این قیمت ویتامینه مو بسته به نوع خدمات، محصولات استفاده شده و همچنین ظرفیت و شهرت آرایشگاه متفاوت است. همچنین باید در نظر داشته باشید که هزینه ویتامینه مو ممکن است برای هر نفر متفاوت باشد و بسته به ویژگی‌های موی شما و نیازهای شما تعیین می‌شود.

جهت اقدام برای انجام خدمات کراتینه مو در منزل توسط متخصصین معرفی شده در استاده، روی آن کلیک کنید.

ویتامینه مو در منزل

این روزها انجام کارهای خدمات زیبایی به منزل نیز رسیده است! شما می‌توانید برای انجام خدمات ویتامینه مو در منزل با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید. متخصص با ارايه مشاوره‌های لازم و معرفی محصولات مورد استفاده، این اقدام را برای شما در منزل انجام خواهد داد.

خدمات زیبایی و ویتامینه موها در منزل در صورت خواست و تمایل شما در محل مد نظرتان انجام می‌شود. معمولا برای دریافت نوبت در آرایشگاه باید زمان زیادی صرف کنید. همچنین، ممکن است در زمان مدنظر شما آرایشگر زمان آزاد و خالی نداشته باشد و نوبت شما به زمان دیگری موکول شود.

علاوه بر آن، حدود دو الی سه ساعت هم زمان شما در آرایشگاه سپری خواهد شد. با توجه به این شرایط شما می‌توانید از خدمات ویتامینه مو در خانه توسط متخصصینی که استاده معرفی می‌کند، بهره‌مند شوید.

ویتامینه مو در آرایشگاه

ویتامینه مو در آرایشگاه

ویتامینه مو می‌تواند به طور اختصاصی در آرایشگاه‌ها نیز انجام شود. اکثر آرایشگاه‌ها خدمات مربوط به ویتامینه مو را ارائه می‌دهند. در این صورت، متخصص موها از محصولات و تکنیک‌های حرفه‌ای برای تقویت، تثبیت و تغذیه مو استفاده می‌کند.

می‌توانید جهت انجام ویتامینه مو در آرایشگاه با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید.

انجام ویتامینه مو در آرایشگاه می‌تواند علاوه بر تقویت موها، حس لذت و آرامش را هم برای شما به ارمغان بیاورد. بعضی از آرایشگاه‌ها خدمات تزریق انواع ویتامین‌ها به موهای شما را ارائه می‌دهند. این خدمات به دست فردی ماهر انجام می‌شود که ویتامین‌های لازم را به موهای شما می‌رسانند.

 آرایشگاه‌ها محصولات ویتامینه مختلفی را برای ماساژ موهای شما در اختیار دارند. این محصولات متنوع شامل شامپوها، کرم‌ها و صابون‌های حاوی ویتامین می‌باشند که با استفاده از آنها موهای شما با ویتامین‌های موردنیاز تقویت می‌شوند.

علاوه بر موارد فوق، بیشتر آرایشگاه‌ها پک‌های متنوعی برای ویتامینه مو ارائه می‌دهند. این پک‌ها می‌توانند شامل مکمل‌های ویتامینی شخصی سازی شده، شامپوهای حاوی ویتامین، روغن‌های حاوی ویتامین، ماسک مو حاوی ویتامین و… باشند. شما می‌توانید از این پک‌ها برای ویتامینه کردن موهای خود در کنار سایر خدمات در آرایشگاه استفاده کنید.

همچنین، آرایشگران از انواع ماسک‌های طبیعی از جمله آب جعفری، شیر نارگیل، آلوئه ورا و گوجه فرنگی نیز برای رساندن ویتامین‌های مورد نیاز به تار مو استفاده می‌کنند. در آرایشگاه‌ها هر یک از ماسک‌های فوق برای مدت زمان معینی همراه با فویل بر روی موها پوشانده می‌شود و سپس ضمن ماساژ پوست سر با آبکشی مناسب پاک می‌گردد.

به طور کلی، خدمات ویتامینه مو در منزل و آرایشگاه قابل ارائه است و شما می‌توانید بر اساس ترجیحات و نیازهای خود به انتخاب هر کدام از آنها بپردازید.

هزینه ویتامینه مو

ویتامینه مو در تهران

در تهران نیز بسیاری از آرایشگاه‌ها و مراکز زیبایی خدمات ویتامینه مو را ارائه می‌دهند. توصیه می‌گردد قبل از انتخاب یک آرایشگاه برای ویتامینه کردن موهای شما، مطمئن شوید که آنها تجربه و مهارت لازم برای ارائه این خدمت را دارند. شما می‌توانید جهت یافتن آرایشگران و ارائه دهندگان خدمات ویتامینه سطح تهران برای ویتامینه کردن مو با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید.

ویتامینه مو در شرق و غرب تهران

شما می‌توانید با شماره‌های موجود تماس بگیرید و از شرایط مراکز ارائه دهنده خدمات ویتامینه مو شرق تهران آگاه شوید. استاده در تلاش است تا بهترین آرایشگاه‌ها و متخصصین کراتیه مو را به شما معرفی کند تا با خیال راحت در منزل یا آرایشگاه از این خدمات زیبایی استفاده کنید.

در غرب تهران نیز به راحتی می‌توانید مراکز زیبایی و آرایشگاه‌هایی را که خدمات ویتامینه مو را ارائه می‌دهند، پیدا کنید. حتماً قبل از انتخاب یک آرایشگاه به منظور ویتامینه سازی پوست و مو، تجربه و مهارت آنها را بررسی کنید. مجموعه استاده کار شما را در این زمینه راحت‌تر می‌کند. شما می‌توانید با شماره مراکز خدمات ویتامینه مو در این صفحه از استاده تماس بگیرید.