برای مشاوره، نصب و خرید تماس بگیرید
نام مدیریت: امیر رزقی
تلفن کارگاه: 02166764885
تلفن همراه: 09191307074
خدمات ارائه شده: فروش و نصب انواع شیشه، آینه کاری، پارتیشن شیشه ای، انواع ویترین و…
آدرس: تهران، خیابان حافظ، پایین تر از پاساژ علاالدین، خیابان سرهنگ سخایی، جنب بیمارستان شرکت نفت

تماس و مشاوره رایگان

شیشه لمینت چند سالی است که به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد و پای آن به معماری ساختمان‌ها و دکوراسیون داخلی خانه‌ها باز شده است. نصب شیشه لمینت و مدل آن با سایر انواع شیشه متفاوت بوده و همین تمایز باعث استفاده بیش از پیش از آن در شیشه بری و بین افراد شده است.

شیشه لمینت یک نوع شیشه چند لایه بوده که مابین لایه‌های آن یک طلق مخصوص به نام PVB قرار گرفته است. این شیشه دارای استحکام زیادی بوده و به آسانی شکسته نمی‌شود. برای استفاده کنندگان از این شیشه معمولا سوالات مختلفی در ذهن شکل می‌گیرد که یکی از آنها قیمت نصب شیشه لمینت است.

 در این صفحه از استاده قصد داریم تا به نکات مهمی در این خصوص و همچنین معرفی بهترین نصابان شیشه لمینت، شیشه لمینت رنگی، قیمت و ضخامت شیشه لمینت شده بپردازیم.

نصاب شیشه لمینت

نصاب شیشه لمینت

نصب کردن این شیشه‌ها نیاز به مهارت خاص خود داشته و بهتر است که از نصاب شیشه لمینت استفاده کنید. این شیشه از قبل آماده بوده که نصب کردن آن نیاز به دقت بسیار بالایی دارد.

چرا که بعد از فرآیند نصب کردن دیگر انکان تغییرات خاصی در آن وجود ندارد. همین مساله حساسیت نصب شیشه لمینت را بسیار بالا برده است.

در انجام این کار از ابزارآلات و یراق‌آلات خاصی استفاده می‌کنند که نصاب شیشه لمینت به خوبی نسبت به آنها آشنا بوده و می‌تواند فرایند نصب را برای شما انجام دهد.

  • یکی از نکات تاثیرگذار در نصب شیشه لمینت، بحث میزان ضخامت شیشه است. به هر مقدار که شیشه ضخامت بیشتری داشته باشد، به دقت بیشتری جهت نصب کردن نیاز دارد. با این حال، سایر شیشه‌ها اینگونه نبوده و راحت‌تر نصب می‌شوند.
  • قیمت نصب شیشه لمینت نیز بستگی به میزان حجم کار و همچنین میزان ضخامت شیشه دارد. معمولا شیشه‌های ضخیم‌تر، قیمت نصب آنها نیز بیشتر است.
  • در نهایت باید گفت، استفاده از نصاب شیشه لمینت بهترین راهکار جهت نصب کردن آن است. در غیر اینصورت به احتمال زیاد با مشکل روبرو خواهید شد.

حتما بخوانید: قیمت شیشه سکوریت همراه با نصب و تعمیر انواع شیشه

قیمت شیشه لمینت

قیمت شیشه لمینت

در خصوص قیمت شیشه لمینت باید به موارد متعددی از جمله:

  • جنس و میزان ضخامت شیشه
  • نام برند و کشور سازنده
  • هزینه نصب شیشه
  • متراژ و ابعاد
  • نوع طلق و برخی موارد تاثیرگذار دیگر بر قیمت و نصب شیشه لمینت توجه کرد.

 همچنین باید هزینه یراق‌آلات، اتصالات یا هزینه‌هایی مانند حمل کردن را نیز احتساب کرد. با این حال، به طور نسبی می‌توان لیستی از قیمت را به صورت زیر در نظر گرفت. توجه کنید که قیمت شیشه لمینت شده نسبی بوده و ممکن است بنا به فاکتورهای مختلف در طول زمان تغییر کند.

شیشه لمینت رنگی

شیشه لمینت رنگی

شیشه‌های رنگی را به احتمال زیاد در بسیاری از نماها و ساختمان‌ها مشاهده کرده‌اید. در حال حاضر نمونه امروزی این شیشه‌ها، شیشه لمینت رنگی است. قاعدتا تفاوت شیشه لمینت رنگی  با سایر انواع شیشه لمینت در رنگ آن است و ترکیبی از رنگ‌های مختلف برای آن وجود دارد.

یکی از ویژگی‌های مثبت شیشه لمینت رنگی، کاربرد مناسب آن جهت اشعه‌های مضر خورشیدی است. چرا که مانع نفوذ آنها به داخل محیط می‌شود. ضمن آنکه نصب شیشه لمینت تا حد زیادی نیز می‌تواند باعث حفظ حریم خصوصی محیط داخل شود.

رنگ‌های مختلفی برای این شیشه می‌توان متصور شد که یکی از مهم‌ترین آنها رنگ مات است. شیشه لمینت رنگی می‌تواند جذابیت بسیار زیادی به محیط داخلی و همچنین نمای خارجی ساختمان‌ها یا محیط‌های مختلف بدهد.

ضخامت شیشه لمینت

ضخامت شیشه لمینت

ضخامت شیشه لمینت تاثیر قابل توجهی بر قیمت شیشه لمینت شده داشته و بر کیفیت و جنس شیشه نیز تاثیرگذار است.

به طور کل هر اندازه که ضخامت شیشه لمینت بالاتر برود، به نوعی می‌توان گفت که کارایی آن نیز بهتر می‌شود و قیمت شیشه لمینت سکوریت نیز افزایش می یابد. ضخامت این شیشه‌ها در اندازه‌های مختلفی بوده که 3، 4 و 5 میل از مهم‌ترین آنها به شمار می‌روند.

معمولا برای برخی از مکان‌ها بهتر است که از ضخامت‌های بالا استفاده شود که هم مقاومت شیشه را بالاتر ببرد و هم اینکه عایق مناسبی جهت صدا و صوت باشد.

نصب شیشه لمینت می‌تواند به صورت دو یا چندین لایه باشد که این مساله نیز بر قیمت آن تاثیرگذار است. هر چند شیشه‌های لمینت با کمترین میزان ضخامت نیز وجود دارند، اما باز هم مقاومت لازم را داشته و از مابقی شیشه‌ها متفاوت هستند. چرا که به طور کل جنس این شیشه با شیشه‌های معمولی متفاوت است.

بسیاری از مشتریان از شیشه‌های لمینت با ضخامت بالا در محیط‌های تجاری، اداری و برخی محیط‌های باز استفاده می‌کنند. چرا که در این محیط‌ها امکان ضربه رساندن به شیشه بسیار وجود دارد که در صورت داشتن ضخامت بالا هیچ آسیبی به آن وارد نمی‌شود، بنابراین نصب شیشه لمینت گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

در پایان:

شیشه لمینت از جدیدترین انواع شیشه است که مقاومت بالایی دارد و نصب آن باید با دقت زیادی انجام شود. هم‌چنین این شیشه در ضخامت‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید ابتدا نمونه‌های آن را ببینید و بعد از نصاب شیشه لمینت خود بخواهید آن طرح را برای شما اجرا کند.

طبقه بندی شده در

با برچسب در

,