برای مشاوره، نصب و خرید تماس بگیرید
نام مدیریت: امیر رزقی
تلفن کارگاه: 02166764885
تلفن همراه: 09191307074
خدمات ارائه شده: فروش و نصب انواع شیشه، آینه کاری، پارتیشن شیشه ای، انواع ویترین و…
آدرس: تهران، خیابان حافظ، پایین تر از پاساژ علاالدین، خیابان سرهنگ سخایی، جنب بیمارستان شرکت نفت

تماس و مشاوره رایگان

توجه به دکوراسیون آشپزخانه، امروزه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. شیشه بین کابینتی می‌تواند بر زیبایی آشپزخانه بیفزاید که انواع مختلفی نیز دارد. در ادامه در رابطه با شیشه میان کابینتی طرح سنگ توضیح داده شده است. همچنین اگر قصد خرید این شیشه را دارید عوامل موثر در قیمت شیشه بین کابینتی و شیشه بری نیز را باید مورد توجه قرار دهید. شیشه کابینتی طرح دار و شیشه سکوریتی بین کابینتی نیز از انواع جذاب این نوع شیشه هستند که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهید شد.

قیمت شیشه رنگی بین کابینتی

خدمتقیمت به تومان (هر متر مربع)
شیشه رنگی طرحدار ضخامت 6 میل920.000
شیشه رنگی (طرح با مشتری) ضخامت 6 میل 1.420.000
شیشه طوسی بین کابینتی 830.000
شیشه کرمی بین کابینتی 830.000
شیشه مشکی بین کابینتی830.000

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

این نوع شیشه جزو پرطرفدارترین این نوع شیشه به شمار می‌رود و امروزه در دکوراسیون آشپزخانه بسیار پرکاربرد است. همچنین این طرح رنگ‌های مختلفی مانند سفید، مشکی و طوسی را شامل می‌شود. شیشه بین کابینتی طرح سنگ انواع مختلفی دارد، اما لازم به ذکر است که با این وجود باز هم نسبت به مدل طرح‌دار این نوع شیشه تنوع کمتری دارد.

انواع مختلف شیشه بین کابینتی طرح سنگ

ضد حرارت:

با استفاده از این مدل طرح سنگ شما از آسیب نرسیدن به آن‌ها اطمینان حاصل خواهید کرد. زیرا در این مدل با توجه به ضد حرارت بودن آن از بخار ناشی از باز کردن گاز فر از شیشه محافظت خواهد شد.

ضخیم: اگر شیشه بین کابینتی مورد نیاز شما ابعاد بزرگی را دارا است باید از نوع ضخیم آن با ضخامت مورد نیاز استفاده کنید.

حکاکی شده: اگر طرح خاصی مدنظر شما است می‌توانید از این مدل استفاده کنید که با کمک دستگاهی هوشمند طرح‌های مختلف و مورد نیاز بر روی شیشه بین کابینتی طرح سنگ حکاکی می‌شود.

هوشمند: در این مدل با استفاده از ریموت شیشه از حالت شفاف به مات و بلعکس تبدیل می‌شود. با کمک الکتریسیته این عملیات انجام می‌شود و با قطع شدن آن نیز متوقف خواهد شد.

رفلکس: این مدل در رنگ‌های بنفش، سبز، طلایی، برنز، آبی، دودی و سبز موجود است.

سفید: در ساختمان‌هایی با فضای داخلی سفید و مشکی این مدل شیشه بین کابینتی طرح سنگ بسیار پرکاربرد است.

اسید کاری شده: با کمک اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر طرح مورد نظر بر روی این مدل شیشه ایجاد می‌شود.

قیمت تایل شیشه ای بین کابینتی

خدمتقیمت به تومان (هر متر مربع)
قیمت تایل شیشه ای بین کابینتی از 60.000

برای آشنایی با قیمت هر متر مربع شیشه بین کابینتی باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید و سپس قیمت دقیق را بیابید. در ادامه برخی عوامل تاثیرگذار بر قیمت تایل شیشه‌ای بین کابینتی نام برده شده‌اند.

  • مدل
  • متراژ
  • ابعاد
  • ضخامت
  • جنس
  • حمل و نقل
  • طرح
  • لمینت شده
  • سکوریت شده
قیمت تایل شیشه ای بین کابینتی

برای اطلاع یافتن از هزینه حمل شیشه و معرفی باربری حمل شیشه سکوریت همراه ماشین حمل روی لینک کلیک کنید و توضیحات کامل را مطالعه کنید.

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

اگر می‌خواهید زیبایی را در آشپزخانه منزل خود به ارمغان بیاورید از شیشه بین کابینتی طرح دار استفاده کنید. این مدل طرح دار انواعی دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

انواع مختلف شیشه بین کابینتی طرح دار

لاکوبل: یک طرف این مدل براق و سمت دیگر رنگی است. این مدل شیشه طرح‌ دار بین کابینتی در برابر حرارت‌های زیاد نیز مقاومت خوبی دارند.

سکوریت: این مدل شیشه بین کابینتی علاوه بر طرح دار بودن کاملا ضد ضربه است. بهتر است اگر به شیشه‌هایی با ابعاد بزرگ نیاز دارید از این مدل استفاده کنید. نصب شیشه سکوریت ریلی توسط نصاب ماهر و مزایای استفاده از آن

سندبلاست: مدل دیگر سندبلاست است که با همین دستگاه نیز طرح دار می‌شود. طرح‌های به وجود آمده از طریق این دستگاه به صورت مات هستند.

هوشمند: این مدل، همانطور که از نامش پیدا است کاملا هوشمند و امروزی است. شما می‌توانید با کنترل کردن شیشه را به حالت مات و شفاف تبدیل کنید.

چاپی: اگر به طرحی علاقه دارید یا طرحی مدنظر شما است می‌توانید از شیشه بین کابینتی طرح دار و مدل چاپی آن استفاده کنید تا طرح مورد نظر شما بر روی آن چاپ بشود.

حکاکی شده: در این مدل طرح‌های مختلف به وسیله کنده کاری و تراشکاری بر روی شیشه ایجاد می‌شود. این شیشه به صورت مات طرح دار می‌شود.

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

به طور کلی شیشه‌های بین کابینتی و یا شیشه بین کابینتی رنگی مزیتی را دارا هستند که سبب پرطرفدار شدن آن‌ها شده است که این قابلیت، سکوریت شدن آن‌ها است. با سکوریت کردن دیگر نگران شکستن شیشه نیستید و همچنین شیشه‌ها مقاومت بالایی پیدا می‌کنند. علاوه بر آن، شیشه رنگی بین کابینتی که به صورت سکوریت تولید می‌شود دارای قابلیت‌هایی که در ادامه بررسی می‌شود.

این مدل کاملا مقاوم و ضد حرارت است که هیچ نگرانی در رابطه با حرارت و شعله گاز نخواهید داشت. همچنین سکوریت کردن به درخواست شما انجام می‌شود. درست است که این مدل کمی گران‌تر از مدل‌های معمولی است اما با توجه به قابلیت‌های ویژه‌اش دارای ارزش خواهد بود.

طبقه بندی شده در

با برچسب در