برای مشاوره، نصب و خرید تماس بگیرید
نام مدیریت: امیر رزقی
تلفن کارگاه: 02166764885
تلفن همراه: 09191307074
خدمات ارائه شده: فروش و نصب انواع شیشه، آینه کاری، پارتیشن شیشه ای، انواع ویترین و…
آدرس: تهران، خیابان حافظ، پایین تر از پاساژ علاالدین، خیابان سرهنگ سخایی، جنب بیمارستان شرکت نفت

تماس و مشاوره رایگان

امروز قصد داریم تا درباره قیمت تعویض شیشه پنجره‌های دوجداره صحبت کنیم. شیشه‌های دوجداره به دلیل داشتن مزایای فراوان، طرفداران بسیاری دارند. شیشه‌های دوجداره به دلیل مواد به‌ کار رفته در آن و ضخامتی که دارند، از هرگونه آلودگی صوتی جلوگیری می‌کنند. ممانعت از ورود هوای گرم و سرم نیز باعث شده تا انرژی مصرفی در داخل منزل بماند و تلف نشود. بدین ترتیب در هزینه‌های مربوط به انرژی نیز صرفه‌جویی می‌شود. این موارد تنها گوشه‌ای از مزایای شیشه‌های دوجداره محسوب می‌شوند. بنابراین تعویض شیشه پنجره دوجداره از اهمیت ویژه‌ای در خدمات شیشه بری برخوردار است.

گاهی اوقات به دلایل مختلفی که به طور کامل شرح خواهیم داد، این نوع از شیشه‌ها دچار شکستگی یا اشکالات دیگر می‌شوند. بدین ترتیب مجبور به تعویض شیشه دوجداره شکسته می‌شویم. به همین دلیل در این صفحه از “خدمات آنلاین استاده” علاوه بر قیمت تعویض شیشه پنجره دوجداره، اطلاعات دیگری نیز درباره این نوع از شیشه‌ها ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید.

قیمت تعویض شیشه پنجره دوجداره

شیشه دوجدارهقیمت هر مترمربع به تومان
2 عدد 4 میل ساده175.000
4 میل ساده و 4 میل برفی175.000
4 میل ساده و 4 میل برنز190.000
4 میل ساده و 4 میل رفلکس نقره‌ای205.000
4 میل ساده و 4 میل رفلکس طلایی200.000
4 میل ساده و 4 میل رفلکس برنز205.000
2 عدد 6 میل ساده220.000
6 میل ساده و 4 میل ساده180.000
6 میل ساده و 4 میل برفی180.000
6 میل ساده و 4 میل برنز210.000
6 میل ساده و 4 میل رفلکس نقره‌ای220.000
6 میل ساده و 4 میل رفلکس طلایی210.000
6 میل ساده و 4 میل رفلکس برنزی215.000

تعویض شیشه پنجره دوجداره

اگر هر یک از مواردی چون شکستگی، ترک‌خوردگی، خرابی و… تحت شرایط مختلف برای شیشه‌های پنجره دوجداره شما به وجود آمد، توصیه می‌شود هر چه سریع‌تر برای تعویض آنها اقدام کنید تا نه تنها از بروز مشکلات جدی‌تر جلوگیری کنید، بلکه با تعویض شیشه پنجره دوجداره، مزایای زیادی را برای خود به ارمغان بیاورید. به طور کلی، شیشه پنجره‌های دوجداره در انواع مختلفی ارائه و تولید می‌شوند که در ادامه به توضیح هر یک از آنها پرداخته شده است:

تعویض شیشه دوجداره شکسته

شیشه پنجره دوجداره رنگی

رایج‌ترین نوع شیشه‌های دوجداره، شیشه‌های سادهٔ بی‌رنگ است. در صورت هرگونه ترک‌خوردگی یا شکستگی کوچک، توصیه می‌کنیم برای تعویض آن اقدام کنید. ترک‌خوردگی‌های روی شیشه علاوه بر کاهش زیبایی ظاهری منازل، ممکن است به دلایل مختلفی نیز دچار شکستگی کامل شود. بنابراین اقدام برای تعویض آن راه‌حل بسیار مناسبی است.

شیشه دوجداره رنگی

شیشه‌های دوجداره رنگی نیز تولید شده‌اند که در پارتیشن‌های شیشه‌ای، پنجره، آکواریوم، آزمایشگاه و … مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع شیشه‌ها نیز به دو زیرگروه شیشه‌های رنگی ساده و شیشه‌های دوجداره رنگی رفلکس تقسیم‌بندی می‌شوند. اگر رنگ این نوع از شیشه‌ها تغییر کند، ممکن است شکستگی دلیل آن باشد. در چنین شرایطی می‌توانید برای تعویض شیشه‌های دوجداره رنگی خود اقدام کنید. انواع پارتیشن شیشه‌ای منزل و مدل‌های پارتیشن خانگی و اداری را در “استاده” بخوانید.

شیشه سکوریت

شیشه‌های سکوریت نیز یکی دیگر از انواع شیشه‌ها برای تعویض شیشه پنجره به حساب می‌آیند که بسیار مقاوم هستند. از این نوع شیشه‌ها برای پارتیشن‌‌های اداری، نمای شیشه‌ای ساختمان، بالکن‌های شیشه‌ای، استخرهای شیشه‌ای و … نیز استفاده می‌شود. یکی از مزایای شیشه سکوریت این است که زمان شکستن، به صورت ذرات ریز کریستال درآمده و هیچگونه آسیب یا خطری به اطراف خود نمی‌زند. در زمان شکستگی این نوع از شیشه‌ها واضح است که باید در اسرع وقت برای تعویض آنها اقدام کنیم.

شیشه رفلکس پنجره

شیشه‌های رفلکس دوجداره از جمله شیشه‌های پرطرفدار به‌حساب می‌آید. استفاده از این نوع شیشه‌ها برای پنجره سبب می‌شود تا در روز، هیچگونه دیدی از بیرون به داخل منزل یا محل کار نباشد. در مقابل، شب‌ها از بیرون می‌توان داخل را مشاهده کرد. در هنگام شکستگی این شیشه‌های رفلکس نیز باید برای تعویض آنها در کوتاه‌ترین زمان ممکن دست‌به‌کار شویم.

به‌طورکلی از میان گزارش‌های مختلفی که برای شکستگی شیشه‌های دوجداره به ما داده‌اند، متوجه شده‌ایم که در اکثر اوقات، شکستگی در لبه‌های شیشه دوجداره اتفاق می‌افتد. در نتیجه، دقت داشته باشید که ضربات کوچک در لبهٔ آنها می‌تواند موجب شکستگی شود. به دلیل حساسیت‌های مربوط به نصب و تعویض شیشه‌های دوجداره بهتر است از متخصصین این حرفه استفاده کنید.

هزینه تعویض شیشه پنجره دوجداره

عوامل موثر بر قیمت تعویض شیشه پنجره دوجداره

به‌ طور کلی، موارد متعددی باید مشخص شود تا بتوان هزینه تعویض شیشه پنجره دوجداره را تعیین کرد. بنابراین به طور قطعی نمی‌توانیم قیمت تعویض شیشه پنجره دوجداره را مشخص کنیم. از جمله عوامل کلیدی در تعیین قیمت، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع شیشه‌ای که سفارش می‌دهید.
  • کیفیت شیشه به‌کاررفته برای پنجره
  • ضخامت شیشه پنجره
  • نوع چسب به‌ کار رفته در شیشه پنجره
  • اندازه شیشه که متناسب با پنجره منزل محاسبه می‌شود.
  • میزان گاز آرگون استفاده شده در شیشه

به همین منظور تمامی این موارد باید مشخص شود تا بتوانیم قیمت دقیق را به شما اطلاع دهیم. در نظر داشته باشید که حتماً تعویض شیشه پنجره را به افراد متخصص بسپارید.

ممکن است تصور کنید تعویض شیشه، کار آسانی است. اما در صورتی‌ که تنها اشتباهی کوچک در زمینه تعویض رخ دهد، تنها هزینهٔ اضافه‌ای را برای خود به وجود می‌آورید. فرایند نصب شیشه پنجره به دلیل گاز آرگون موجود در آن، نیازمند دقت بالایی است. پس به‌خوبی این نکته را در نظر بگیرید.

نتیجه گیری

گفتنی است شیشه‌های دوجداره مزایای فراوانی دارند. برخی از اوقات به دلایل مختلفی مجبور به تعویض شیشه‌های پنجره دوجداره می‌شویم. شکستگی‌ها و ترک‌خوردگی‌های گوناگون موجب می‌شود تا هر چه سریع‌تر نسبت به تعویض آنها اقدام شود. در ارتباط با قیمت تعویض شیشه‌ پنجره‌های دوجداره نیز می‌توان اشاره کرد که متأسفانه نمی‌توان قیمت معینی را برای آن در نظر گرفت.

 از آنجایی که موارد متعددی مانند نوع شیشه، اندازه پنجره، کیفیت شیشه و … در قیمت تعویض بسیار تأثیرگذار است، توصیه می‌شود خدمات تعویض شیشه پنجره دوجداره خود را به ما بسپارید. ما در “استاده” همواره در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را برای شما مشتریان دغدغه‌مند در خصوص تعویض شیشه و پنجره ارائه دهیم.

طبقه بندی شده در

با برچسب در

,