برای مشاوره، نصب و خرید تماس بگیرید
نام مدیریت: امیر رزقی
تلفن کارگاه: 02166764885
تلفن همراه: 09191307074
خدمات ارائه شده: فروش و نصب انواع شیشه، آینه کاری، پارتیشن شیشه ای، انواع ویترین و…
آدرس: تهران، خیابان حافظ، پایین تر از پاساژ علاالدین، خیابان سرهنگ سخایی، جنب بیمارستان شرکت نفت

تماس و مشاوره رایگان

احتمالاً دیگر بسیاری از افراد با شیشه‌های دوجداره و مزایای آنها در برابر شیشه‌های قدیمی آشنا شده‌اند. همه ما می‌دانیم که وجود شیشه‌های دوجداره سبب می‌شود تا به‌طورکلی زندگی راحت‌تری را تجربه کنیم. به همین دلیل بسیاری از افراد این روزها در پی نصب شیشه دوجداره بر روی پنجره‌های قدیمی و معمولی خود هستند.

می‌توانید جهت نصب شیشه دوجداره روی پنجره قدیمی و معمولی در استاده با شماره‌های موجود در صفحه تماس بگیرید و برای دریافت خدمات شیشه بری سیار ثبت سفارش کنید.

قیمت نصب شیشه دوجداره روی پنجره قدیمی

خدمتقیمت به تومان
نصب شیشه دوجداره روی پنجره قدیمی و معمولیاز 1.000.000 تا 6.800.000

دررابطه‌با قیمت این نوع از پنجره‌ها نمی‌توان قیمت قطعی را ذکر کرد. زیرا موارد متعددی در قیمت نصب شیشه‌های دوجداره دخیل می‌باشد. به طور مثال می‌توانیم به مدل شیشه دوجداره اشاره کنیم. برخی از شیشه‌های دوجداره به دلیل داشتن کیفیت خوب دارای قیمت بالاتری هستند. برخی دیگر نیز کیفیت معمولی دارند و به میزان کارایی، قیمت آن نیز در رده متوسط قرار می‌گیرد.

جهت اقدام برای نصب شیشه سکوریت ریلی توسط نصاب ماهر و مزایای استفاده از آن کلیک نمایید.

اندازه پنجره، نوع یراق استفاده شده و نوع پروفیل مصرفی پنجره دوجداره سایر مواردی است که بر روی قیمت نصب شیشه دوجداره روی پنجره قدیمی و معمولی موثر است؛ بنابراین برخی از این موارد به انتخاب شماست و برخی دیگر عواملی است که خارج از اختیارات شما بر روی قیمت اثر می‌گذارد. مثلا اندازه‌های طول و عرض پنجره از جمله عواملی است که در اختیار شما نیست اما در قیمت شیشه‌های دوجداره تأثیر دارد.

برخی از افراد نیز می‌خواهند از شیشه‌های دوجداره رنگی به‌جای دوجداره‌های معمولی استفاده کنند. در آزمایشگاه‌ها، آکواریوم و برخی از ساختمان‌ها نیاز به استفاده از شیشه‌های دوجداره رنگی دارند. دررابطه‌با شیشه‌های دوجداره رنگی نیز همانند دوجداره‌های معمولی ابتدا باید تمامی مواردی که گفتیم مشخص شود تا بتوان قیمت آن را محاسبه کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با نصب شیشه‌های دوجداره روی پنجره قدیمی و معمولی آشنا شویم.

قیمت تعویض شیشه پنجره دوجداره را در این صفحه از استاده مشاهده کنید.

نصب شیشه‌های دوجداره بر روی پنجره ھای معمولی

برخی از افراد تصور می‌کنند حتما باید پنجره‌های ساختمان نیز دوجداره باشد تا بتوانند شیشه‌های دوجداره را نصب کنند. این تصور اشتباهی است که متأسفانه در ارتباط با شیشه‌های دوجداره وجود دارد. اگر که پنجره‌های معمولی یا قدیمی دارید نیز می‌توانید شیشه‌های دوجداره را نصب کنید.

در زمینه نصب شیشه‌ها نیز باید نکته بسیار مهمی را تاحدامکان رعایت کنید. به دلیل این که نصب شیشه‌های دوجداره بر روی پنجره‌های معمولی نیازمند داشتن مهارت خاصی است، بنابراین توصیه می‌کنیم حتماً نصب آن را به یک فرد ماهر بسپارید. اگر که مشکلی در شیشه دوجداره روی پنجره قدیمی و معمولی به وجود بیاید تنها هزینه اضافی را باید دوباره متحمل شوید.

به طور مثال درصورتی‌که مشاهده کردید که با وجود بخاری یا شوفاژ، منزلتان سرد است و منشأ سرما پنجره‌ها می‌باشند، بدانید که شیشه‌هایی دوجداره به‌درستی نصب نشده است. به همین دلیل بهتر است کار را به یک متخصص بسپارید. برای پنجره‌های معمولی می‌توانید از سه نوع شیشه دوجداره نیز استفاده کنید.

نصب شیشه دوجداره روی پنجره قدیمی و معمولی

شیشه‌های رفلکس، ساده و رنگی دوجداره از جمله شیشه‌هایی هستند که نصب می‌شوند. شیشه‌های رفلکس به شیشه‌ای گفته می‌شود که در طول روز شما می‌توانید محیط بیرون خود را ببینید و در شب تصویر شما در شیشه منعکس می‌شود. شیشه‌های ساده دوجداره نیز علی‌رغم ساده بودن، دارای کیفیت مناسبی برای پنجره هستند.

قیمت دیوار شیشه ای و قیمت نصب دیواره شیشه ای خانه و حمام را در این صفحه مشاهده کنید.

در مجموع اگر پنجره‌های معمولی دارید حتما هرچه زودتر این نوع از شیشه‌ها را نصب کنید. در صورت نصب چنین شیشه‌هایی می‌توانید از خارج‌شدن گرما و سرما در فصول مختلف جلوگیری کنید. بدین ترتیب در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌شود و در نهایت سبب کاهش هزینه‌های شما خواهد شد.

همواره خانه برای ما مکانی برای آرامش داشتن به‌حساب می‌آید؛ بنابراین هرچه زودتر با نصب شیشه‌های دوجداره روی پنجره‌های قدیمی یا معمولی می‌توانیم از ورود هرگونه صدای مزاحمی به داخل خانه جلوگیری کنیم. بدین ترتیب آرامش بیشتری را به خودمان هدیه می‌دهیم. برویم تا با نصب شیشه‌های دوجداره بر روی شیشه‌های قدیمی نیز آشنا شویم.

نصب شیشه دوجداره روی پنجره قدیمی

در پنجره‌های قدیمی نیز امکان نصب شیشه‌های دوجداره وجود دارد. البته باتوجه‌به ساختار این نوع از پنجره‌ها، معمولاً توصیه می‌شود تا با پنجره‌های دوجداره تعویض شوند؛ زیرا زمانی که پنجره منزل شما دوجداره باشد و شیشهٔ دوجداره نیز نصب کنید می‌توانید از تمامی مزایای این نوع از شیشه‌ها استفاده کنید.

با وجود این که نمی‌توانید از تمامی مزایای شیشه‌های دوجداره استفاده کنید اما بااین‌حال نسبت به شیشه‌های معمولی کارکرد بالاتری دارند. به طور مثال با نصب شیشه‌های دوجداره بر روی پنجره‌های قدیمی تا حد زیادی می‌توانید از ورود غبار به خانه خود جلوگیری کنید. جلوگیری از آلودگی صدا نیز از دیگر مزایای نصب این‌گونه از شیشه‌ها محسوب می‌شود. به جهت فلزی بودن دور پنجره‌های قدیمی، اگر شیشه‌ها را دوجداره کنید نیز نمی‌توانید جلوی ورود سرما و گرما را بگیرید.

نتیجه‌گیری

نصب شیشه‌های دوجداره روی پنجره‌های قدیمی و معمولی موجب می‌شود تا انرژی به اندازه زیادی ذخیره شود. جلوگیری از ورود صدای مزاحم نیز از دیگر مزایای این نوع از شیشه‌هاست. اگرچه باید بدانید که با نصب شیشه‌های دوجداره بر روی پنجره‌های قدیمی نمی‌توانید از تمامی مزایای این نوع از شیشه‌ها استفاده کنید.

شیشه‌های دوجداره‌ای که می‌توانید برای پنجره‌های قدیمی و معمولی استفاده کنید به سه نوع مختلف شیشه‌های رفلکس، ساده و رنگی تقسیم می‌شوند. از آن جایی که نصب این نوع از شیشه‌ها دارای پیچیدگی‌های خاص خود است بنابراین توصیه می‌کنیم نصب آن‌ها را به یک متخصص بسپارید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در

,