برای مشاوره، نصب و خرید تماس بگیرید
نام مدیریت: امیر رزقی
تلفن کارگاه: 02166764885
تلفن همراه: 09191307074
خدمات ارائه شده: فروش و نصب انواع شیشه، آینه کاری، پارتیشن شیشه ای، انواع ویترین و…
آدرس: تهران، خیابان حافظ، پایین تر از پاساژ علاالدین، خیابان سرهنگ سخایی، جنب بیمارستان شرکت نفت

تماس و مشاوره رایگان

امروزه نصب دیوار شیشه ای در خانه و یا محل کار نسبت به استفاده از انواع مصالح ساختمانی در خدمات شیشه بری سیار طرفداران بیشتری پیدا کرده است. اگر در حال ساخت ساختمانی هستید و یا قصد تغییر دیزاین خانه و یا محل کار خود را دارید، می‌توانید با جدیدترین طرح‌های این مدل به انواع محیط روحی تازه ببخشید. دیوارهای شیشه ای خانه، محیطی دلباز را ایجاد می‌کنند. در این صفحه از خدمات آنلاین استاده قیمت دیوار شیشه ای و عوامل موثر در قیمت دیوارهای شیشه ای برای شما قرار داده شده است.

قیمت نصب دیوار شیشه ای حمام

خدمتقیمت به تومان
شیشه با مساحت 2-51.450.000 الی 2.000.000
شیشه با مساحت 6-101.350.000 الی 1.370.000

جهت اقدام برای اجرای پله شیشه ای دوبلکس در استاده روی آن کلیک کنید.

عوامل موثر بر قیمت دیوار شیشه ای

قیمت دیوارهای شیشه ای تحت تاثیر عوامل مختلفی می‌تواند تغییر کند. در ادامه به برخی از این عوامل اشاره شده است:

جنس شیشه

در هنگام تغییر دکوراسیون منزل باید به جنس شیشه انتخابی توجه داشته باشید. زیرا هر چه جنس شیشه بهتر باشد، هزینه بیشتری را می‌طلبد.

سایز و اندازه شیشه به کار برده شده

اگر می‌خواهید مساحت بزرگ و عریضی را شیشه ای کنید، قطعا باید بیشتر هزینه کنید. زیرا میزان شیشه مورد استفاده در دیواری با مساحت بزرگ‌تر از دیوار کوچک‌تر، بیشتر خواهد بود.

مدل انتخابی

مدل انتخابی نیز در میزان هزینه پرداختی تاثیرگذار خواهد بود. واضح است که اگر شما مدلی را انتخاب کنید که میزان شیشه استفاده شده در آن کم باشد، نسبت به مدلی که شیشه بیشتری در آن به کار رفته باشد، قیمت کمتری خواهد داشت.

ضخامت شیشه انتخابی

هنگام انتخاب مدل و جنس شیشه باید به ضخامت مورد نیاز نیز توجه شود. هرچه ضخامت شیشه‌ها کمتر باشد، هزینه‌ها نیز کمتر خواهد بود.

دیوار شیشه ای خانه

عوامل موثر در قیمت دیوار شیشه ای دکوراسیون

نوع اجرا و مکان اجرا

اگر اجرای این کار در بعضی موارد نیازمند آهن کشی باشد، واضح است که باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. در این صورت قیمت قابل پرداخت با توجه به میزان آهن و نوع کار محاسبه خواهد شد. در برخی موارد دیگر حین انجام کار نیاز به اضافه کردن درب می‌باشد که در این حالت نیز از حالت معمولی باید بیشتر هزینه کنید.

جهت اقدام برای اجرای شیشه سکوریت راه پله در استاده روی آن کلیک کنید.

طرح و رنگ

سفید شفاف، آبی و قرمز، زرد و نارنجی، سبز، بنفش، طلایی، قهوه‌ای، دودی و فیروزه‌ای، رنگ‌های موجود برای این مدل دیوار است. اگر قصد ندارید که هزینه زیادی را پرداخت کنید، می‌توانید از مدل شفاف و بی رنگ استفاده کنید.

دیوار شیشه ای خانه

شما امکان استفاده از دیوار شیشه ای را در هر مکانی دارید، که یکی از بهترین محیط‌ها برای اجرای این طرح، خانه و منزل است. قیمت نصب این مدل برای خانه نیز تحت تاثیر عوامل ذکر شده ممکن است تفاوت داشته باشد. در ادامه به بررسی کاربرد و مزایای دیوار شیشه ای خانه پرداخته شده است.

جهت اجرای شیشه بین کابینتی و اطلاع از قیمت شیشه رنگی بین کابینتی کلیک کنید.

دیوار شیشه ای می‌تواند دکوراسیون منزل را با طراحی خوبی به محیطی سنتی تبدیل کند. امروزه مدل تزیینی نیز پرطرفدار است.

اگر برای دیوارکشی سرویس بهداشتی مردد هستید، می‌توانید از دیوار شیشه ای مات استفاده کنید. در این صورت می‌تواند هم دید کمتری داشته باشد و هم نور را در حد نیاز رد کند.

کاربرد دیوار شیشه ای دکوراسیون

 • دیوار آشپزخانه
 • شیشه روی اجاق گاز
 • شیشه بین کابینتی
 • سرویس بهداشتی
 • حمام

مزایای دیوار شیشه ای تزئینی

ایجاد نور طبیعی در منزل

وجود این طرح و مدل خاص در هر منزلی واجب است. زیرا اگر نورگیر منزل شما خوب نباشد، با شیشه ای کردن باعث می‌شوید که نور طبیعی در بیشتر نقاط منزل نفوذ کند. در این راستا حس خوبی به شما منتقل خواهد شد.

عایق صدا

اگر خانه شما در نقاط پر سروصدای شهر قرار دارد و می‌خواهید آرامش را در منزل تجربه کنید، می‌توانید این طرح را به کار ببرید. این دیوار به عنوان عایق صدا عمل می‌کند و شما از هرگونه صدای مزاحم در امان هستید.

قیمت مناسب

یکی از برتری‌های این نوع دیوار نسبت به سایر مناسب بودن قیمت آن است. شما می‌توانید با هزینه‌ای معقول، زیبایی را به خانه خود بیاورید. علاوه بر این، زمانی که نور طبیعی در منزل بیشتر باشد، نیازی به روشن کردن لامپ وجود ندارد و در هزینه برق نیز صرفه جویی خواهد شد.

عوامل موثر در قیمت دیوار شیشه ای ساختمان

 • میزان شیشه به کار رفته
 • نوع شیشه
 • مدل و طرح انتخابی
 • نوع یراق آلات
 • رنگ شیشه مورد استفاده
 • سختی تولید

طبقه بندی شده در

با برچسب در

,