شاید برای شما هم جالب باشد تا قبل از اقدام برای انجام پاکسازی پوست، عکس‌های قبل و بعد از انجام آن ببینید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید. با ما همراه باشید تا در این مطلب، انواع عکس پاکسازی پوست را مشاهده نمایید.

عکس قبل و بعد پاکسازی پوست

پاکسازی صورت

پایین‌تر عکس پاکسازی پوست صورت را خواهید دید اما بهتر است این را هم بدانید که روش‌های مختلفی برای پاکسازی وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به پاکسازی پوست در خانه، فیشال، پاکسازی با لیزر و میکرودرم ابریژن اشاره کرد. برخی از این روش‌های پاکسازی عمقی‌تر و برخی سطحی‌تر هستند، اما به هر حال همه آنها به پاک شدن پوست، از بین رفتن آلودگی‌ها، از بین بردن لک و جوش‌ها و هیدراته، مرطوب و نرم شدن پوست کمک می‌کنند.

پاکسازی صورت

پاکسازی پوست در خانه با استفاده از انواع پاک‌ کننده‌ها، ماسک‌ها و مواد طبیعی انجام می‌شود. در فیشال این کار حرفه‌ای‌تر و عمیق‌تر انجام می‌گردد و مراحلی مثل ماساژ، لایه‌برداری و پاکسازی، بخور و… را شامل می‌شود که با توجه به انواع پوست، مراحل مختلفی بر روی صورت فرد انجام می‌شود.

پاکسازی صورت

گفتنی است از لیزر برای پاکسازی عمقی‌تر و کلاژن‌ سازی پوست در روند پاکسازی استفاده می‌شود.

در میکرودرم ابریژن، لایه‌برداری و پاکسازی همراه با یکدیگر انجام می‌شود که این کار به واسطه کریستال‌های ریز و یک دستگاه مخصوص انجام می‌گیرد. در ادامه، عکس‌هایی از قبل و بعد پاکسازی پوست را می‌توانید مشاهده کنید.

نمونه عکس قبل و بعد پاکسازی پوست صورت

تغییرات قبل و بعد پاکسازی پوست

انواع عکس پاکسازی پوست

طبقه بندی شده در

با برچسب در