لیست نقاشان ساختمانی و نصاب کاغذ دیواری در تهران

 • خانم‌های هر خانه ای عاشق آشپزخانه خود هستند، پس نقاشی آشپزخانه ارتباط مستقیمی با روحیه خانم آن خانه دارد. همچنین چیدمان، رنگ و نقاشی آشپزخانه در بهبود ظاهر کلی خانه و دکوراسیون آن تاثیری بسزا دارد. پس به این قسمت از نقاشی ساختمان نیز باید توجه داشت. ضمن آنکه رنگ دیوارها باید با وسایل آشپزخانه تناسب رنگی داشته باشد و به اصطلاح به هم بیایند. اما مهم تر از همه ی این مسائل، ایجاد انرژی مثبت و آرامشی محسوس در قلب یک خانه است.

  برای انتخاب رنگ بهتر نقاشی آشپزخانه باید به این نکات دقت کنید که رنگ‌های سرد مانع از خوردن حجم زیادی از غذا می‌شود. ما در این صفحه از “نکت” به بررسی نکاتی درباره نقاشی آشپزخانه و انتخاب بهترین رنگ برای دیوار و سقف آشپزخانه خواهیم پرداخت.

  رنگ سقف آشپزخانه

  رنگ سقف آشپزخانه

  دو نکته مهم را در انتخاب رنگ سقف آشپزخانه نباید فراموش کنیم که در تصمیم گیری ما بسیار موثر است. اول آنکه سقف آشپزخانه در معرض گرما خواهد بود و دوم آنکه این سقف از خانه محل انباشت چربی های ناشی از پخت و پز خواهد بود پس برای نقاشی آشپزخانه نباید بدون داشتن اطلاعات کافی دست به کار شد!

  با این توضیح حدس خواهید زد که رنگ سقف آشپزخانه باید قابل شستشو باشد. یادمان باشد که بیشترین سطح قابل رویت در محیط آشپزخانه سقف آن است و رنگ غالب آشپزخانه نیز به شمار می آید.

  خاصیت دیگری که در انتخاب رنگ سقف آشپزخانه حائز اهمیت است ابعاد این فضاست، به همین دلیل استفاده از رنگهای روشن فضای آشپزخانه را دلبازتر جلوه می دهد. پس برای نقاشی آشپزخانه از رنگ‌های روشن می‌توانید استفاده به جایی داشته باشید. این نکته برای رنگ دیوار آشپزخانه نیز کاربرد فراوان دارد.

  رنگ دیوار آشپزخانه

  رنگ دیوار آشپزخانه

  هر چند در انتخاب رنگ دیوار آشپزخانه تمایل غالب افراد به رنگهای خنثی است اما با استفاده از هالوژن و رنگهای مکمل می‌توان هر رنگ خنثی‌ای را متعادل کرد. اما مساله اینجاست که متعادل سازی در رنگ نقاشی آشپزخانه چیست؟ پیشنهاد می کنیم که اگر هنوز برای انتخاب رنگ دیوار آشپزخانه تردید دارید از رنگ‌های ملایم استفاده کنید. این مجموعه رنگ‌ها هیچ وقت از مد نمی‌افتند و مدت زیادی شما را راضی نگه می‌دارند.

  رنگ دیوار آشپزخانه قرمز با اینکه غیر متعارف است اما برای دادن هیجان و تغییری چشمگیر به آشپزخانه بسیار مناسب است. در آشپزخانه‌هایی که وسایل آن تیره می باشد، قرمز می‌تواند به متعادل سازی و غلبه بر تیرگی و دلگیری محیط کمک کند. همچنین استفاده از تناژ قرمز در نقاشی آشپزخانه، با کابینت یا یخچال استیل ترکیب مدرنی را بوجود خواهد اورد. برای استفاده از رنگهای خاص حتما از طراح دکور اطلاعات کافی بگیرید.

  نقاشی آشپزخانه به رنگ قهوه‌ای این احساس را در انسان ایجاد می‌کند که تمامی غذاهایی که از این آشپزخانه بیرون میرود ارگانیک هستند. رنگ قهوه ای توانایی هماهنگی با رنگهای بسیاری را دارد و به اصطلاح براحتی با دیگر رنگها ست می شود.

  رنگ دیوار آشپزخانه عنابی ترکیبی زیبا را با کابینت‌های قهوه‌ای تیره ایجاد می کند. همراهی قهوه ای با رنگ سبز نیز برای آنکه ذهن را به عناصر موجود در طبیعت نزدیک کند ترکیب شگفت انگیزیست.

   انتخاب رنگ سفید برای نقاشی آشپزخانه بی نظیر است. می توانید با استفاده از گچبری پیش ساخته آشپزخانه را به فضای لوکسی تبدیل کنید. پس انتخاب رنگ سفید جایی برای شک نمی گذارد. سفید رنگی تمام نشدنی است.

  نقاشی آشپزخانه که زرد ملایم باشد فضا را صمیمی و گرم می کند و با هرنوع کابینت چوب خالص یا طرح چوبی نیز همخوانی خواهد داشت. زرد هم چون سفید قدرت بازتاب نور حداکثری را دارد. اگر آشپزخانه آفتاب گیر نباشد این رنگ می تواند یکی از بهترین گزینه‌ها باشد.

  در نقاشی آشپزخانه رنگ آبی طرفدار چندانی ندارد اما با استفاده از دو رنگ آبی کم رنگ و پر رنگ کنار یکدیگر می توانید احساس حرکت را ایجاد کنید. فراموش نکنید که سفید و آبی یکدیگر را خنثی می کنند. رنگ آبی ترکیب خوبی با قهوه ای چوب خواهد داشت.

  بهترین رنگ برای نقاشی سقف آشپزخانه

  بهترین رنگ برای نقاشی سقف آشپزخانه

  بهترین رنگ برای سقف آشپزخانه بی تردید رنگهای روشن خواهند بود، سفید با بیشترین بازتاب نوری، آبی کم رنگ که تدایی کننده آسمان است که سقف طبیعت به شمار می آید ، همچنین زرد کم رنگ یا لیمویی که به پر نشاط کردن فضا کمک خواهد کرد.

  اما نباید فراموش کرد که بهترین رنگ برای نقاشی سقف آشپزخانه آن رنگی خواهد بود که در ترکیب به وسایل و دیوارها و میزان نور و اندازه فضا بیشترین تناسب را داشته باشد. به تعبیری دیگر اگر بخواهیم فضای آشپزخانه را به سقف بقیه خانه متصل کنیم باید بهترین رنگ برای سقف آشپزخانه را همان رنگ اصلی سقف خانه به حساب بیاوریم.

  در پایان

  و در پایان باید بر جادوی رنگ‌ها تاکیدی دوباره کرد و همچنین به یاد داشته باشیم که رنگ نقاشی آشپزخانه نیز همچون دیگر فضاهای خانه با نظر ساکنین خانه تعیین می شود. همچنین از فکر کردن به رنگهای نامتعارف حتی در نقاشی آشپزخانه نترسیم و جسورانه زندگی کنیم. زیرا انسان تنها یک فرصت برای زندگی خواهد داشت.

  طبقه بندی شده در