بهترین شرایط و زمان برای نقاشی ساختمان

لیست نقاشان ساختمانی و نصاب کاغذ دیواری در تهران

 • زمان نقاشی ساختمان

  بدون شک یکی از عواملی که در بازسازی وتغییر دکوراسیون منزل و یا محل کار شما تاثیرگذار می باشد نقاشی ساختمان است. نقاشی ساختمان می تواند توسط خود افراد و یا با بهره گیری از استادکاران شرکت های نقاشی ساختمان انجام پذیرد که در هر صورت باید زمان نقاشی ساختمان بسیار حساب شده باشد.

  گروهی از افراد بر این باورند که قبل از انجام هر کاری مربوط به دکوراسیون داخلی از جمله خرید وسایل منزل، نصب کفپوش ساختمان و … به نقاشی ساختمان بپردازند که این عمل مورد تایید نمی باشد به همین دلیل استاده قصد دارد در در این صفحه از خدمات منزل به بهترین و مناسب ترین زمان نقاشی ساختمان اشاره کند.

  بهترین زمان نقاشی ساختمان برای خانه های نوساز

  اگر منزل و یا محل کار شما نوساز می باشد بهترین زمان نقاشی ساختمان حدود 10 تا 12 ماه پس از اتمام ساخت و تحویل خانه می باشد؛ زیرا طی این مدت ساختمان نشست می کند و تمامی ترک های موجود در بر دیوار ساختمان مشخص خواهند شد و پس از آن به راحتی می توانید رنگ کاری ساختمان را آغاز کنید.

  بهترین زمان نقاشی برای خانه های قدیمی

  اما برای خانه های قدیمی تر پیشنهاد می کنیم که اگر دیوار های خانه تعمیر و یا بازسازی شده است، کاملا خشک شوند تا حین رنگ کاری رطوبت ناشی از بازسازی آسیبی به بافت رنگ وارد نکند. سپس با اطمینان خاطر نقاشی ساختمان را آغاز کنید.

  نقاشی ساختمان پس از نصب کناف ها:

  اگر خانه شما با استفاده از کناف ها طراحی شده است می توانید بلافاصله پس از نصب، شروع به رنگ آمیزی و یا حتی کاغذ دیواری کنید! مناسب ترین رنگ برای کناف های خانه رنگ های روغن و پلاستیک می باشد. از رنگ های پلاستیک برای رنگ آمیزی سقف پذیرایی، اتاق خواب خانه و یا محل کار و از رنگ های روغنی، بلکا و اکرولیک برای رنگ آمیزی دیوار های خانه می توان استفاده کرد.

  می توانید برای اطلاع از انواع رنگ های ساختمان و پنل های کنافی بر مقاله آموزش نقاشی ساختمان کلیک نمایید و اطلاعات جامع در این زمینه کسب نمایید.

  قبل از تعویض و یا نصب کف پوش ها:

  از دیگر مواردی که هنگام انتخاب زمان مناسب برای نقاشی ساختمان باید رعایت کرد، رنگ کاری ساختمان پس از تعویض و یا نصب کفپوش ها می باشد. زیرا هنگام تعویض و نصب کفپوش ها به دلیل تولید گرد و غبار سبب می شوند گرد و غبار ها به دیوار چسبیده شوند و در نهایت رنگ آمیزی دیوار ها جلوه ای کاملا غیر حرفه ای خواهد داشت.

  نقاشی ساختمان قبل از چیدمان دکوراسیون داخلی مناسب نیست!

  بسیاری از خانم های خانه دار بر این باورند که قبل از خرید وسایل منزل از جمله مبل و فرش ها؛ نقاشی ساختمان را به اتمام برسانیم که این باوری غلط می باشد.

  برای اینکه یک دکوراسیون داخلی شیک و خاص داشته باشید بهتر از وسایل خود در جایگاه های متفاوت از منزل بچینید تا به دکوراسیون نهایی دست یابید سپس بر اساس دکوراسیون تایید شده اقدام به نقاشی خانه خود کنید تا محیطی متناسب از لحاظ رنگ و چیدمان وسایل منزل خود داشته باشید.

  با رعایت نکات بالا و انتخاب مناسب زمان نقاشی ساختمان و همچنین اجرای حرفه ای نقاشی ساختمان می توانید یک رنگ آمیزی فوق العاده با طول عمر بالا پیاده سازی نمایید و هر ساله از تکرار مجدد رنگ کاری و بوی نامطبوع آن خلاص شوید!

  در پایان توجه داشته باشید که چگونگی تمیز کردن دیوار در طول عمر نقاشی بسیار تاثیر گذار می باشد که می توانید روش صحیح آن را مطالعه نمایید.

  مطالب مرتبط برای شما...

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.