اگر سلامت و زیبایی پوست برایتان اهمیت دارد، مطمئنا تابه‌حال نام پاکسازی پوست، لایه برداری و فیشال صورت به گوشتان خورده است. در تمامی این خدمات، به کمک محصولات متنوع و دستگاه‌های به‌روز، سلامت، درخشش و زیبایی پوستتان چندین برابر می‌شود. شاید در وهله اول تصور کنید که همه این خدمات یکسان است؛ اما چنین نبوده و در این صفحه از استاده، ضمن بررسی کامل‌تر هر یک و قیمت آن‌ها، متخصصین ارائه‌دهنده این خدمات را نیز معرفی خواهیم کرد.

قیمت پاکسازی و لایه برداری پوست صورت

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

نوع خدماتقیمت به تومان
پاکسازی صورت به همراه جوانسازیاز 500.000
پاکسازی و لایه برداری صورتاز 350.000

هزینه پاکسازی و لایه برداری پوست صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد و به همین سبب نمی‌توان رقم دقیقی را برای آن لحاظ کرد. اما شایان ذکر است که خدمات پاکسازی و لایه برداری ارائه شده توسط استاده، در عین کیفیت بالا، قیمت مناسبی داشته و از این سبب به خیالی آسوده می‌توانید نسبت به رزرو وقت خود از این مجموعه اقدام کنید. حال اگر بخواهیم به عوامل مؤثر در قیمت اشاره کنیم، شامل موارد زیر می‌باشند:

قیمت پاکسازی و لایه برداری پوست صورت

نوع محصولات مصرفی

شاید بتوان گفت اصلی‌ترین عاملی که در قیمت خدمات پاکسازی و لایه برداری پوست در منزل و سایر مکان‌ها حائز اهمیت است، نوع محصولات مورد استفاده می‌باشد. طبیعتا هرچقدر محصولات خارجی گران‌قیمت‌تری برای این کار استفاده شود، هزینه نیز بالاتر خواهد بود. همچنین در صورتی که پوست مراجعه‌کننده دچار مشکلات مختلفی باشد و محصولات زیادی برای بهبود وضعیت پوست وی استفاده شود، هزینه بیشتری اخذ خواهد شد.

خواسته‌های مراجعه‌کننده

در صورتی که مشتری علاوه‌بر خدمات معمول پاکسازی و لایه‌برداری پوست، موارد اضافی دیگری را نیز بخواهد، قیمت پاکسازی پوست بیشتر خواهد بود.

میزان تخصص و تجربه اسکین تراپیست

هرچقدر میزان تجربه و تخصص اسکین تراپیست بیشتر باشد، هزینه خدمات او نیز بیشتر خواهد بود.

روش پاکسازی و لایه‌برداری

روش‌های پاکسازی و لایه‌برداری شامل مکانیکی، شیمیایی و لیزری است. اینکه کدام روش برای پاکسازی استفاده شود، بهتر است بر عهده اسکین تراپیست سپرده شود؛ اما به‌طورکلی پاکسازی به کمک دستگاه‌های پیشرفته، هزینه بیشتری نسبت به باقی روش‌ها داشته و از این جهت روش شیمیایی معمولا نسبت به بقیه، هزینه کمتری دارد.

نوع دستگاه مورد استفاده

دستگاه‌های مختلفی برای پاکسازی و لایه برداری پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این جهت، قیمت پاکسازی پوست وابسته به دستگاه به کار رفته، متفاوت خواهد بود.

مکان مورد نظر

جالب است بدانید یکی از عوامل بسیار مهم در پاکسازی و لایه برداری پوست، مکان مورد انجام این کار است. به همین سبب استفاده از خدمات استاده برای انجام پاکسازی در خانه، بهترین انتخاب به شمار می‌رود.

قیمت فیشال پوست

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

نوع خدماتقیمت به تومان
فیشال صورتاز 800.000
فیشال تخصصیاز 600.000
فیشیال دورچشماز 750.000
فیشال دستاز 350.000

عوامل مؤثر در قیمت انجام فیشیال در منزل، کلینیک و آرایشگاه‌ها کم‌وبیش شبیه موارد بخش قبلی است. اما به‌طورکلی اگر بخواهیم مروری بر این عوامل داشته باشیم، به صورت زیر خواهد بود:

نوع مواد مصرفی

هرچقدر مواد مورد استفاده در فیشال کیفیت بالاتری داشته و از برندهای خارجی استفاده شود، قیمت نهایی نیز بیشتر خواهد بود. البته پیشنهاد می‌کنیم کیفیت را در اولویت قرار داده و از اسکین تراپیست خود بخواهید تا از بهترین مواد خود استفاده کند تا بهترین نتیجه از فیشال حاصل گردد.

نوع خدمات انجام شده

از آنجایی که خدمات فیشال از تنوع بالایی برخوردار هستند، به همین سبب می‌توانید با توجه به مشکلات پوستی خود، درخواست خدمات ویژه‌ای داشته باشید. برای مثال برخی از افراد در قسمت دور چشم خود مشکلاتی گزارش می‌کنند و از این جهت خدمات ویژه‌ای برای ناحیه دورچشم، درصورت خواست مشتری، انجام خواهد شد. در نتیجه، اگر تمایل به انجام خدماتی افزون‌بر پکیج فیشال عادی داشته باشید، به قیمت نهایی افزوده خواهد شد.

قیمت فیشال پوست

تخصص اسکین تراپیست

با وجود اینکه تمامی اسکین تراپیست‌های معرفی‌شده توسط مجموعه استاده از تخصص و مهارت بالایی برخوردارند، اما به‌طورکلی هرچقدر تبحر و سابقه کاری فرد در این حوزه بیشتر باشد، هزینه دریافتی وی نیز بالاتر خواهد بود.

دستگاه‌های مورد استفاده

در صورتی که از دستگاه‌های تخصصی و گران‌قیمت برای انجام فیشال استفاده شود، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

مکان انجام فیشال

در صورتی که بخواهید این خدمات را در کلینیک‌های زیبایی یا آرایشگاه‌ها دریافت کنید، احتمالا هزینه زیادی را به دلیل مالیات، اجاره سالن و… پرداخت خواهید کرد؛ به همین سبب پیشنهاد ما استفاده از خدمات فیشال استاده در منزل است تا اسکین تراپیست‌ به منزل بیاید و با بالاترین کیفیت، فیشال صورتتان انجام پذیرد.

خدمات پاکسازی و لایه برداری پوست

این خدمات همان‌طور که از نامشان پیداست، تمرکز اصلیشان بر روی پاکسازی صورت و لایه‌ برداری آن است. در این خدمات از محصولاتی اعم از شوینده، تونر، اسکراب و غیره برای پاک کردن آلودگی، چربی و سایر ناخالصی‌ها از روی پوست استفاده می‌شود. به‌طورکلی مراحل پاکسازی و لایه برداری پوست به این ترتیب است:

 • پاکسازی پوست
 • لایه برداری
 • بخور صورت
 • خارج کردن جوش‌های سرسیاه و سرسفید
خدمات پاکسازی و لایه برداری پوست

هدف از پاکسازی و لایه‌برداری در واقع پاکسازی پوست از آلودگی‌های روزمره، سلول‌های مرده و چربی اضافی پوست می‌باشد. این کار به طرق مختلفی اعم از مکانیکی، شیمیایی و لیزری قابل انجام است؛ برای انتخاب روش پاکسازی صورت می‌توانید با اسکین تراپیست خود مشورت کرده و بهترین را برای خود تصمیم بگیرید. همچنین دستگاه‌های مختلفی در این روش استفاده می‌شوند که برخی از متداول‌ترین آنها شامل میکرونیدلینگ، نور LED، دستگاه بلولایت و دستگاه High Frequency است. با توجه به توضیحات داده شده، اگر وضعیت پوستتان تقریبا خوب است و مشکل جدی ندارد، پیشنهاد می‌کنیم از خدمات پاکسازی و لایه برداری پوست استفاده کنید.

متخصصین معرفی شده توسط مجموعه استاده خدمات پاکسازی پوست، لایه‌برداری صورت و انجام فیشال در منزل را با بالاترین کیفیت ارائه خواهند داد.

خدمات فیشال پوست صورت

خدمات فیشال پوست صورت در واقع خدماتی کامل و جامع برای پاکسازی و جوانسازی پوست است که در عین حال، سلامت و درخشش را به آن باز می‌گرداند. این خدمات خود شامل چندین مرحله است که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • پاکسازی صورت
 • لایه‌برداری
 • بخور صورت
 • پاکسازی منافذ و جوش‌های سرسیاه و سرسفید
 • آبرسانی و رطوبت‌رسانی پوست
 • ماسک صورت
 • استفاده از سرم‌های مخصوص
 • ماساژ صورت

همان‌طور که متوجه شدید، در واقع فیشال خود شامل پاکسازی و لایه‌برداری صورت است و افزون‌بر آن نیز چندین کار انجام می‌شود؛ این کارها شامل استفاده از سرم‌های مخصوص پوست، ماساژ صورت، استفاده از محصولات متنوع برای آبرسانی و رطوبت‌رسانی پوست و غیره هستند. بنابراین؛ اگر پوستتان مشکلات جدی دارد تا بتواند به شادابی و درخشش سابقش بازگردد، پیشنهاد می‌کنیم از خدمات فیشال صورت استفاده کنید.

خدمات فیشال پوست صورت

مراحل انجام پاکسازی و لایه برداری صورت

حال که با چیستی پاکسازی و لایه برداری صورت و قیمت آن‌ها آشنا شده‌اید، نوبت به مراحل انجام آن می‌رسد! از آنجایی که گفتیم پاکسازی پوست و لایه برداری آن بهتر است در خانه انجام شود تا هزینه مناسب‌تری داشته باشد، مراحل پاکسازی صورت و لایه برداری پوست به این ترتیب است:

 • مراجعه به سایت استاده

در اولین گام باید با مراجعه به سایت استاده، از میان چندین اسکین تراپیست ماهر و باتجربه، اسکین تراپیست خود را انتخاب کنید.

 • تماس با اسکین تراپیست

در مرحله بعدی با اسکین تراپیست مورد نظر تماس گرفته و نوبتی برای خود رزرو کنید.

 • حضور اسکین تراپیست در منزل شما

اسکین تراپیست انتخابی شما در تاریخ و ساعت مشخص شده، در منزلتان حاضر می‌شود و آماده ارائه خدمات زیبایی است. وی ابتدا پوستتان به دقت بررسی می‌کند و با توجه به مشکلات پوستی‌تان، محصولات مورد نظر را آماده می‌کند.

 • تمیز کردن پوست

در ابتدا پوستتان به طور کامل تمیز شده و پاکسازی شروع می‌شود.

 • بخور صورت

برای باز شدن منافذ و اثر کردن بهتر مواد بر روی پوستتان، از بخور صورت استفاده می‌شود.

 • لایه برداری و اسکراب پوست

در گام بعدی به کمک لایه بردار مناسب پوست شما، سلول‌های مرده از بین می‌رود.

 • خارج کردن جوش‌های سرسیاه و سرسفید

در آخرین گام جوش‌های سرسیاه و سرسفید پوستتان به کمک ابزارهایی خارج می‌گردد و در انتهای کار، پوستی صاف و سالم خواهید داشت.

مراحل انجام فیشال پوست صورت

مراحل انجام فیشیال در منزل نیز کم‌و‌بیش شبیه پاکسازی صورت و لایه برداری پوست است. به‌طورکلی این گام‌ها شامل موارد زیر است:

 • مراجعه به سایت استاده

ابتدا به سایت استاده مراجعه کرده و متخصص موردنظر خود را انتخاب کنید.

 • تماس با اسکین تراپیست

از میان متخصصان معرفی شده در استاده، یکی را به دلخواه انتخاب کنید. حال با وی تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را برای حضورش در منزلتان انجام دهید.

 • حضور اسکین تراپیست در منزل شما

اسکین تراپیست مدنظرتان در تاریخ و ساعت توافق شده در منزلتان حاضر شده و پوستتان را برای انجام خدمات فیشال مورد بررسی قرار می‌دهد.

 • پاکسازی پوست

ابتدا باید پوستتان به خوبی تمیز شود و تمامی آلودگی‌ها پاک شود تا مواد بر روی صورتتان تأثیر بگذارند.

 • بخور صورت

استفاده از بخور برای باز کردن منافذ یکی از بهترین کارها است. این کار برای انجام راحت‌تر مراحل بعدی، انجام می‌شود.

 • لایه برداری پوست

اسکین تراپیست با توجه به پوستتان روش درست لایه برداری صورت را انتخاب کرده و سلول‌های مرده را به خوبی از پوستتان جدا می‌کند.

 • پاکسازی جوش‌های سرسیاه و سرسفید

حال پوست که به خوبی در اثر بخور و لایه برداری نرم شده، آماده پاک شدن از جوش‌ها است. در این مرحله ممکن است کمی درد داشته باشید اما تحمل کنید که ارزشش را دارد!

 • ماساژ صورت

یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید برای پوستتان انجام دهید، ماساژ آن است. در این گام اسکین تراپیست به خوبی پوستتان را ماساژ می‌دهد تا گردش خون بهبود یابد.

 • ماسک

با توجه به مشکلات پوستی‌تان، ماسک مخصوص آماده می‌شود تا به رفع آنها کمک کند.

 • استفاده از آبرسان، سرم و سایر محصولات

حال محصولات مختلفی بر روی پوستتان استعمال می‌شود تا اثرات فیشال را بیشتر کند و پوستتان دچار التهاب نگردد.

 • توصیه‌های پوستی

پس از اتمام فیشال، اسکین تراپیست با توجه به پوستتان روتین خوبی را پیشنهاد می‌کند که تا فیشال بعدی آن را انجام دهید.

فواید پاکسازی پوست چیست؟

زمانی که پوستتان درخشش و شفافیت سابقش را از دست می‌دهد، به فکر پاکسازی آن می‌افتید؛ اما این تنها فایده پاکسازی صورت نبوده و فواید دیگری نیز دارد. در ادامه برخی از این موارد را برایتان آورده‌ایم که عبارتند از:

 • از بین بردن سلول‌های مرده
 • آبرسانی پوست
 • پاکسازی پوست از چربی و آلودگی
 • کمک به ساخت کلاژن
 • کاهش لک و جای جوش، در عین جلوگیری از وقوع آنها
 • شادابی و درخشش پوست
 • جلوگیری از پیری زودرس
 • صاف و یکدست شدن پوست

فیشال و لایه برداری هر چند وقت یکبار باید انجام شود؟

در صورتی که تصور کنید با یک بار انجام فیشال و پاکسازی پوست، از انجامش بی‌نیاز خواهید شد؛ این تصور اشتباه است! برای بهبود وضعیت پوستتان پیشنهاد می‌کنیم که فیشال و لایه برداری پوست را هر ماه یکبار انجام دهید. البته در صورتی که مشکلات پوستی زیادی دارید، انجام فیشال به صورت دو هفته یکبار، برایتان مفید خواهد بود.

طبقه بندی شده در