لیست تعمیرکاران خودرو در تهران

یکی از کابوس­های صاحبان اتومبیل کار نکردن یا به اصطلاح خوابیدن باتری آن است که راهکار ساده آن استفاده از باتری شبانه روزی خودرو است. تصور کنید که صاحب یک BMWیا تویوتا هستید اما یک روز هنگام روشن کردن ماشین متوجه کار نکردن باتری آن می شوید. واکنشتان چه خواهد بود؟ ممکن است تعجب کنید و به فکر اقدام برای امداد خوردو باشید.

در حالیکه ماشین‌تان لوکس و تازه است و ساعت ها خودتان را با اجزاء داخل ماشین سرگرم کرده اما به نتیجه ای نرسید؟ باید سریعا تعمیرکار را خبر کنید. در صورتی که در ساعات مختلف شبانه روز با این مشکل روبرو شوید به اهمیت باتری شبانه روزی پی خواهید برد.

قیمت روز باتری خودرو را در این صفحه از استاده مشاهده کنید.

باتری ماشین شبانه روزی

متخصص تعمیر باتری ماشین

اقدام به باتری شبانه روزی چگونه ممکن است؟ همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد یکی از خدمات خودرویی که در مواقع خرابی باطری خودرو مانند روشن نشدن به اهمیت آن پی خواهید برد که در این شرایط می توانید با استفاده از خدمات باتری ماشین شبانه روزی خود را از دردسر به وجود آمده خلاص کنید .

فروش باتری ماشین شبانه روزی

فروش باتری ماشین شبانه روزی

در مواقعی که باتری خودروی شما عمرش را کرده باشد و تعمیرات نتواند مشکل شما را حل کند فروش باتری ماشین شبانه روزی یک راه حل بسیار فوری و لازم خواهد بود که می توانید از آن استفاده نمایید.

در داخل و خارج تمام شهرها مراکز خرید و فروش باتری ماشین نیز پیدا می شوند. شرکت‌های صبا باتری و سپاهان باتری بهترین شرکت‌های عرضه کننده باتری ایرانی در بازار بوده که فروش باتری ماشین شبانه‌روزی را انجام داده و اغلب کاربران ایرانی از مزایای محصولات این باتری‌ها راضی می باشند. باتری‌های خارجی نیز بازار فروش خوب با مشتری‌های خاص خودشان را دارند که باتری های ژاپنی و کره ای بهترین نمونه‌های آنان می باشند.

تعمیر باتری خودرو

ابزار تعمیر باتری خودرو

طول عمر باتری ماشین حداکثر تا 5 سال می باشد؛ البته دقت داشته باشید که بعضی از باتری ها تا این مدت دوام نمی آورند ولی شاید نیاز به تعویض هم نداشته باشند. در این شرایط تعمیر باتری خودرو می تواند یک راهکار مناسب برای شما باشد.

تعمیر باتری خودرو به صورت شبانه روزی بایستی توسط متخصص مربوطه انجام شود تا دچار مشکل در سیستم برق خودرو و عواقب بعدی آن نشوید. روش های مختلفی برای تعمیر باتری خودرو وجود دارد. اگر باتری شما اسید سرب خوبی داشت می توانید از اسید و آب استفاده کنید اما ممکن است دچار فرآیند سولفاتیک شده که منجر به از بین رفتن سطح باتری و کم شدن امکان واکنش در آن می شود. این راه حل تنها یکی و بهترین و ساده ترین راه برای تعمیر باتری خودرو است؛ اما در نظر داشته باشید که این راه حل به صورت موقت و کوتاه مدت پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

تعمیر باتری اتمی ماشین

به جز باتری اسیدی، باتری اتمی نیز نوعی از باتری است که نیاز به افزودن آب مقطر ندارد. این باتری‌ها از روی نداشتن پیچ برای افزودن اسید شناخته می شوند. باتری اتمی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین باتری‌ها در بازار هستند.

 باتری های اتمی جزء باتری های کم مصرف با کم ترین نیاز به تعمیر است. طول عمر این باتری بیش تر از باتری‌های دیگر است، در برخی موارد می توان به جای تعویض باتری به گزینه تعمیر باتری اتمی ماشین نیز فکر کرد. امری که می تواند هزینه های شما را کاهش دهد و برای مدت زمانی شما را از تعویض باتری خلاص نماید تعمیر باتری اتمی ماشین است.

امداد باتری شبانه روزی

در هر ساعت و هر کجا که باتری اتومبیلتان دچار مشکل شد می توانید از خدمات امداد باتری شبانه روزی استفاده کنید. کافیست شماره های مراکز خدماتی را داشته ، تماس گرفته و آنها را از ایجاد مشکل در باتری خودروی خود مطلع کنید. در این شرایط امداد باتری شبانه روزی می تواند اقدام به تست، تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض باتری خودرو شما نماید . یکی از جاهایی که امداد باتری می تواند بسیار کارگشا باشد در جاده‌ها و مسیرهای سفرهای برون شهری است که امداد باتری شبانه روزی باعث می شود شما بتوانید با آسودگی خاطر به مسیر خود ادامه دهید.

کلام آخر

یکی از بخش‌های بسیار مهم خودرو را می توان بخش برقی خودرو و در مرکز آن باتری دانست . بهتر است در فواصل منظم باتری خودروی خود را توسط متخصص برق خودرو چک کرده تا در مسیرهای مختلف و به خصوص در سفرهای برون شهری دچار مشکل نشوید. علاوه بر این داشتن شماره امداد باتری شبانه روزی و یا مکانیک سیار خودرو برای تعمیر باتری خودرو و یا تعویض آن در مواقع ضروری بسیار لازم خواهد بود.  

طبقه بندی شده در