در این صفحه از استاده به معرفی تعمیرکار جهت نصب و تعویض شیشه اتومبیل در محل خواهیم پرداخت که می‌توانید به صورت شبانه روزی، از خدمات تعویض شیشه خودرو سیار بهره‌مند شوید.

شیشه‌های ماشین به علت‌های مختلفی آسیب می‌بینند؛ در این شرایط صاحب ماشین باید خیلی سریع برای تعمیر یا تعویض شیشه خودرو اقدام کند. اگر آسیب گسترده باشد، رانندگی غیرممکن و خطرناک می‌شود و معمولا افراد در این شرایط، سریعا به تعویض شیشه ماشین می‌پردازند؛ اما برخی مواقع آسیب‌ها و ترک‌های جزئی در شیشه وجود دارد که با کوچکترین ضربه‌ای، شکستگی‌های بزرگی را سبب می‌شود و به همین خاطر، باید به موقع بررسی شوند.

تعویض شیشه اتومبیل شبانه روزی

نصب شیشه ماشین به صورت شبانه روزی در محل توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و ماهر انجام می‌شود. در صورتی که هر یک از شیشه‌های خودروی شما اعم از شیشه‌های جلو و عقب و شیشه‌ی درب‌های ماشین نیاز به تعویض داشته باشد، می‌توانید از خدمات نصب شیشه اتومبیل سیار بهره‌مند شوید. برخی از خدماتی که توسط تعمیرکار به صورت شبانه روزی به شما ارائه می‌شوند، عبارتند از:

  • تعویض شیشه جلو پراید
  • تعویض شیشه جلو و عقب ال ۹۰
  • تعویض شیشه جلو و عقب سراتو سایپا
  • تعویض شیشه عقب و جلو سمند

این موارد تنها برخی از خدمات تعویض شیشه خودرو هستند و شما می‌توانید برای نصب شیشه‌های جلو و عقب و شیشه‌های درب ماشین خود با مدل‌های دیگر نیز از خدمات استفاده کنید.

شیشه‌های ماشین به علت‌های متفاوتی نیاز به تعویض پیدا می‌کنند. گرما و سرمای هوا، تصادفات و برخورد اجسام با شیشه، کیفیت پایین شیشه و کدر شدن آن به مرور زمان و خط افتادن روی شیشه در اثر کشیده شدن برف‌پاک‌کن نامرغوب روی آن و … از دلایل آسیب به شیشه است و در این صورت فرد به فکر تعویض شیشه می‌افتد. در این صورت باید فردی ماهر، شیشه جدید را نصب کند. گاهی اوقات ترمیم شیشه ممکن است؛ اما در اکثر مواقع با ترمیم مشکل به صورت کامل حل نمی‌شود و یا حتی امکان ترمیم وجود ندارد.

تعویض شیشه اتومبیل شبانه روزی

علل آسیب دیدن شیشه‌های ماشین

آسیب دیدن شیشه‌های ماشین می‌تواند علل مختلفی داشته باشد. از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به سرد و گرم شدن شیشه، تابیدن مستقیم و به مدت طولانی نور آفتاب، برخورد سنگ‌ریزه‌ها حین حرکت و فشار آمدن بیش از حد به شیشه‌ها اشاره کرد.

تا جایی که امکان دارد باید از سرد و گرم شدن ناگهانی شیشه‌ها جلوگیری کرد. برای مثال، بهتر است برای آب شدن یخی که روی شیشه ایجاد شده است، از ریختن آب داغ روی شیشه جلوگیری نمایید. این کار باعث ایجاد ترک‌های بزرگ و کوچک روی شیشه می‌شود.

تا جای ممکن ماشین خود را در محل‌هایی که سایه وجود دارد پارک کنید تا طولانی مدت در معرض مستقیم نور آفتاب نباشد. این اتفاق به مرور زمان به شیشه‌های شما آسیب می‌رساند.

یکی دیگر از دلایل شکستن شیشه و یا ایجاد ترک‌های کوچک روی شیشه، برخورد سنگ‌ریزه‌ها به آن است که این اتفاق در حین حرکت و مخصوصا با سرعت بالا، بسیار محتمل است.

پس از اینکه نصب شیشه‌ جدید انجام شد، باید حداقل به مدت دو روز اقداماتی را در جهت مراقبت از آن انجام دهید. چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها را پایین‌تر برای شما آورده‌ایم:

  • حداقل تا دو روز نباید سرعت شما از 60 کیلومتر بر ساعت فراتر برود. هرچه سرعت ماشین در روزهای اول بالاتر برود، امکان آسیب به شیشه‌های نصب‌شده بیشتر می‌شود.
  • اگر شیشه‌های درب تعویض نشده‌اند، حداقل تا دو روز نباید بالا و پایین شوند؛ چرا که احتمال آسیب وجود دارد.
  • حداقل دو روز اتومبیل را نشویید تا چسب شیشه به صورت طبیعی و در هوا خشک شود.
علل آسیب دیدن شیشه‌های ماشین

تعویض شیشه خودرو غرب، شرق، شمال و جنوب تهران

تعویض شیشه خودرو غرب، شرق، شمال و جنوب تهران توسط تعمیرکارانی که استاده به شما معرفی می‌کند انجام می‌شود. در صورت نیاز به نصب شیشه ماشین، با شماره‌هایی که در همین صفحه قرار دارد تماس بگیرید. تعمیرکار با حضور در محل، به تعویض شیشه می‌پردازد. اگر امکان جابه‌جایی ماشین به سمت تعمیرگاه را ندارید، بهترین کار، تماس برای حضور تعمیرکار در محل و نصب سیار شیشه است. ایشان با جدیدترین روش‌ها و هم‌چنین ابزار و مواد مرغوب، شیشه‌ی جدید را برای شما نصب خواهد کرد.

اجرت نصب شیشه اتومبیل در محل

به طور کلی، اجرت نصب شیشه اتومبیل در محل به موارد مختلفی از جمله مدل ماشین، سایز شیشه، جنس آن وابسته است. حال اگر نصب شیشه اتومبیل در محل انجام شود، هزینه ایاب ذهاب نصاب نیز به قیمت نهایی اضافه می‌شود. اجرت نصب شیشه با توجه به مدل ماشین و اینکه کدام یک از شیشه‌ها تعویض می‌شوند بستگی دارد و توصیه می‌شود که قبل از شروع انجام کار، با نصاب درباره‌ی هزینه‌ها صحبت کنید تا پس از اتمام نصب شیشه، مشکلی پیش نیاید

طبقه بندی شده در

با برچسب در