با توجه به امکان سفارش آنلاین برای هر وسیله‌ای، جدیدا امکان خرید اینترنتی دیوارپوش نیز وجود دارد و به طور کلی با صرفه‌جویی در زمان خود و امکان مشاهده طرح‌های بیشتر و زمان بیشتر برای تصمیم‌گیری می توانید برای نصب دیوارپوش مورد علاقه خود به صورت اینترنتی خریداری کنید.

در این صفحه از “خدمات آنلاین نکت” به معرفی برخی از برندهای معتبر در حوزه تولید و امکان خرید اینترنتی دیوارپوش را برای شما فراهم آورده‌اند می‌پردازیم و خواهید دانست که محصول هر یک را می‌توانید از کجا تهیه کنید.

آذران پلاستیک

شرکت آذران پلاستیک که شاید بتوان آن را از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان محصولات پی وی سی دانست که انواع مختلف دیوارپوش را تولید کرده و شما می‌توانید با مراجعه به سایت این شرکت، اطلاعات کامل و لازم برای بهترین انتخاب را به دست بیاورید.

اما این شرکت امکان خرید آنلاین دیوارپوش را در سایت خود فراهم نکرده است و شما تنها می‌توانید قیمت محصولات را در سایت آذران پلاستیک ببینید و خرید اینترنتی دیوارپوش آذران پلاستیک را در سایت‌های دیگری مثل irandecorasion انجام دهید.

پارس پلاست

این شرکت اصفهانی که در زمینه تولیدات پلیمری فعالیت خوبی دارد، بیش‌ترین تمرکز خود را روی تولید دیوارپوش گذاشته است. پارس پلاست می‌خواهد با دیوارپوش‌هایش به زندگی شما رنگ دهد و پوشش دیوارها را تنها با کاغذ دیواری، دور کند و جلوه‌ای تازه به آن‌ها ببخشد که در این کار موفق هم عمل کرده است.

شما با مراجعه به سایت پارس پلاست می‌توانید تمام مدل‌های موجود را ببینید و مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید؛ اما برای خرید اینترنتی دیوارپوش پارس پلاست باید به سایت‌های دیگری مثل http://www.choobinehco.com/ سر بزنید.        

حتما بخوانید: معرفی دیوارپوش ارزان قیمت همراه قیمت نصب آن

دیوارپوش شرق

شرکت دیوارپوش شرق که برند کاربل شیت آن بسیار معروف است و باعث مطرح شدن این شرکت در بازار شده است، اولین تولید کننده دیوارپوش پی وی سی و پلیمری در ایران بوده است.

شرکت دیوارپوش شرق، خود سایت فروش اینترنتی دیوارپوش را در اختیار مشتریان قرار داده و امکان سفارش آنلاین را فراهم کرده است. همچنین می‌توانید با مراحل نحوه نصب دیوارپوش آشنا شوید.

30 ایده سال 2022 گرین وال یا دیوار سبز مصنوعی را در این صفحه از استاده مگ مشاهده کنید.

دیوارپوش تاپکو

شرکت دیوارپوش تاپکو که به دوستدار محیط زیست معروف است نیز یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان دیوارپوش‌های پی وی سی سخت است.

شما در سایت شرکت دیوارپوش تاپکو می‌توانید تنوع محصولات را به همراه نمونه کارهای اجرا شده ببینید و مدل مطلوب خود را انتخاب کنید.

برای خرید اینترنتی دیوارپوش تاپکو می‌توانید پس از دیدن قیمت محصولات این شرکت با شماره‌های ارائه شده در سایت تماس بگیرید یا به سایت‌های دیگر برای خرید این محصول مراجعه کنید.

دیوارپوش داتیس

دیوارپوش داتیس یکی دیگر از دیوارپوش‌های ایرانی است که با داشتن تنوع رنگ و طرح مورد استقبال قرار گرفته است و شما می‌توانید به راحتی مدل مورد نظر خود را از میان مدل‌های دیوارپوش داتیس انتخاب کنید و سفارش دهید.

شرکت دیوارپوش داتیس خود خرید اینترنتی دیوارپوش یا دیوارکوب را ندارد و شما باید با مراجعه به نمایندگی‌های حضوری یا سایت‌هایی که محصولات این شرکت را به صورت اینترنتی سفارش می‌گیرند، محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

دیوارپوش پرسیانا

دیوارپوش پرسیانا یکی از مرغوب‌ترین برندهای ایرانی دیوارپوش است که از 60 درصد پی وی سی تشکیل شده است. درصد پی وی سی یکی از عوامل کیفیت در دیوارپوش‌ها است.

این شرکت همچنین طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی در کنار کیفیت خوب خود ارائه کرده است؛ اما متاسفانه شما امکان خرید اینترنتی دیوارپوش پرسیانا را ندارید و باید برای خرید دیوارپوش پرسیانا و محصولات این شرکت حضوری مراجعه کنید.

دیوارپوش کوبوآ

دیوارپوش کوبوآ محصولی از شرکت آذران فضا نما است، دیوارپوش‌هایی با کیفیت و متنوع وارد بازار کرده است که شما با مراجعه به سایت این شرکت، تمامی محصولات و دیوارپوش‌های آن را مشاهده کنید و کاتالوگ کامل دیوارپوش کوبوا و محصولات را ببینید تا بتوانید محصول مورد نظرتان را بیابید و آن را تهیه کنید.

برای خرید اینترنتی دیوارپوش کوبوآ هم می‌توانید از طریق شماره تماسی که در سایت خودشان است اقدام کنید و هم از سایت‌های دیگر. همچنین به صورت حضوری نیز می‌توانید به نمایندگی‌های این برند سر بزنید و خرید خود را انجام دهید.

دیوارپوش کیان پلاست

شرکت دیوارپوش کیان پلاست سپاهان در میان تولیدکنندگان دیوارپوش و محصولات پلیمری، اولین شرکتی است که توانسته نشان استاندارد ملی را دریافت کند و مشتریان را از کیفیت محصولات خود مطمئن سازد.

شما با مراجعه به سایت شرکت دیوارپوش کیان پلاست، بعد از دیدن نمونه کارها و محصولات و دیوارپوش‌های این شرکت می‌توانید خرید اینترنتی دیوارپوش کیان پلاست را انجام دهید و محصول مورد نظرتان را آنلاین سفارش دهید.

در پایان:

خرید اینترنتی دیوارپوش این روزها هم دیوار محل زندگی یا کار شما را زیباتر کرده و هم کار شما را به آسان‌تر. نصب آسان و دوام بالای این دیوارپوش‌ها از مزیت‎های دیگر این محصول است که شما را برای خرید آن بیش‌تر ترغیب خواهد کرد.

 

طبقه بندی شده در