در این صفحه از استاده قصد داریم شما را با دوربین مداربسته مخفی و استفاده آن در منزل آشنا کنیم. برای اطلاع از قابلیت‌ها و انواع این دوربین‌ها به همراه قیمت دوربین مدار بسته مخفی تا انتهای متن را مطالعه کنید. مشاهده نصب دوربین مداربسته در سایت استاده

قیمت دوربین مدار بسته مخفی برای منزل

همانطور که بالاتر به این موضوع اشاره شد، دوربین مدار بسته‌ی مخفی یا جاسوسی ویژگی‌هایی دارد که باتوجه به آن‌ها قیمت دوربین مدار بسته مخفی متفاوت خواهد بود. البته لازم به ذکر است که این دوربین‌ها به دلیل کوچک بودن، قیمت بالایی ندارند. دوربین مدار بسته‌ی مخفی انواع مختلفی دارد که قیمت‌های آن‌ها متفاوت است و باتوجه به کاربرد و محل استفاده باید آن‌هارا انتخاب کرد.

برای اطلاع از قیمت تعمیر دوربین مدار بسته مخفی برای منزل، به صفحه تعمیر دوربین مدار بسته در استاده مراجعه کنید.

معرفی دوربین مدار بسته مخفی

دوربین مدار بسته مخفی، نوعی از دوربین‌های مدار بسته است که به آن دوربین جاسوسی می‌گویند. چرا که کوچک است و در مکان‌هایی نصب می‌شود که از دید بقیه افراد پنهان باشد. البته همین موضوع باعث شده تا استفاده از آن بدون مجوز، غیر قانونی باشد و در صورت استفاده، پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

این دوربین‌ها می‌توانند در وسایلی قرار گیرند که وقایع را به صورت ویدئو ضبط کنند. این وسایل می‌توانند هر چیزی اعم از لباس، اجسامی که در محیط قرار دارند، خودکار و … باشند. حتی می‌توان آن‌ها را در  موبایل جاسازی کرد. این دوربین‌ها ویدئو را می‌توانند در حافظه‌ی خود و یا هارد ذخیره کنند. برخی از آن‌ها ویدئو را از طریق wifi و یا اپ‌‌های مخصوص به موبایل بفرستند.

قابلیت‌های خاص

همانطور  که گفته شد، این دوربین‌ها، دوربین جاسوسی هستند و باید یک سری ویژگی خاص داشته باشند تا کاربرد جاسوسی و مخفی بودن را داشته باشند. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • کیفیت بالای تصویر: دوربین مدار بسته مخفی با وجود کوچک بودن، از کیفیت تصویر بالایی برخوردارند. نصب آن‌ها در مکان‌های مختلف بسیار راحت است.
 • گرفتن ویدئو در شب: این دوربین‌های مدار بسته به دلیل مخفی بودن باید این ویژگی را داشته باشند که تحت هر شرایطی عملکرد خود را به خوبی داشته باشند.
 • تغذیه‌ی باتری: این منبع می‌تواند دائمی و همیشگی و یا موقتی باشد.
 • سنسور حساس به حرکت: یکی از ویژگی‌های بسیار مهم دوربین مدار بسته مخفی، این است که به حرکت حساس است و با شروع حرکت ضبط فیلم آغاز می‌شود. این ویژگی بسیار در صرفه جویی تایم فردی که این ویدئو را چک میکند. همچنین حافظه‌ی دوربین یا هارد موثر است.
 • قابلیت کانکت شدن به دوربین با موبایل: یکی از ویژگی ‌هایی که کار با این دوربین را راحت کرده، قابلیت کانکت شدن دوربین با موبایل و بررسی ویدئوها از طریق تلفن همراه است.

انواع دوربین‌ مخفی مدار بسته

دوربین‌های مداربسته مخفی انواع مختلفی دارند که باتوجه به کابردشان انتخاب و نصب می‌شوند:

 • دوربین جاسوسی بندانگشتی مینیاتوری: این دوربین‌ها دو نوع پین هول و معمولی دارند. نوع معمولی آن بسیار ساده است و می‌توان گفت ساده‌ترین نوع دوربین جاسوسی است و قیمت آن‌ها بسیار کم است. اما دوربین پین هول کیفیت بهتری دارند و قیمت بالایی دارند. همچنین دوربین‌های پین هول دید در تاریکی ندارند و نیاز به مادون قرمز دارند.
 • دوربین جاسوسی آینه ای: این دوربین‌ها شبیه یک آینه‌ی محدب هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند.
 • جاسوسی هالوژنی: این دوربین‌ها شبیه هالوژن هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند.
 • دوربین مخفی دتکتوری: این دوربین‌ها شبیه سیستم اتفای حریق در آپارتمان است. پس از نصب تشخیص آن عملا غیرممکن است.
 • دوربین جاسوسی جاسوئیچی: این دوربین را مانند جاسوئیچی می‌توان در دست گرفت و به راحتی آن را حرکت داد. البته از معایب این دوربین می‌توان به باتری ضعیفش اشاره کرد و حداکثر می‌تواند حدود نیم ساعت کار کند.
 • دوربین جاسوسی خودکاری: این نوع دوربین، یکی از انواع معروف است که علاوه بر تصویر، می‌تواند صدا را هم ذخیره کند. این دوربین نیز مانند دوربین مخفی جاسوئیچی باتری ضعیفی دارد و مدت زمان کمی فعال می‌ماند.
 • دوربین مخفی عینک و ساعت مچی: این دو وسیله نیز از انواع دوربین مخفی هستند که در عینک، لنز دوربین در شیشه عینک قرار دارد.

همه‌ی انواع دوربین مخفی معرفی شد. و باتوجه به ویژگی‌های متفاوتی که دارند، باید برای مکان و کاربرد خاص انتخاب شوند. برای مثال ممکن است دوربین مخفی خودکاری باتوجه یه باتری ضعیف برای منزل مناسب نباشد.

طبقه بندی شده در