نصب دوربین مداربسته

معرفی نصاب برای نصب دوربین مداربسته در تهران ( شمال، جنوب، شرق و غرب ) و شماره تماس متخصصین تعمیر دوربین مداربسته به همراه قیمت نصب دوربین مداربسته (لوله گذاری، سیم‌کشی و…)

نصب دوربین مدار بسته

باعرض پوزش در حال حاضر هیچ متخصصی برای این سرویس در دسترس نیست یا مشغول به کار هستند.

آنچه این روزها در مکان های عمومی و خصوصی بیش از گذشته به چشم می آید، نصب دوربین مدار بسته در انواع و اقسام مختلف می باشد. دوربین هایی که امروزه جز مهمترین تجهیزاتی محسوب می شوند که افراد و مسئولین برای مانیتورینگ و حفاظت ازساختمان ها و مکان های مختلف، از آنها استفاده می کنند.

قیمت نصب دوربین مداربسته

همه افراد برای انجام امور خدماتی خود مبلغی را در نظر خواهند گرفت از جمله برای نصب دوربین مدار بسته؛ که با توجه به نیاز و هزینه ها می توانیم نیاز محل مورد نظر خود را از این امکان برطرف سازیم.

قیمت نصب دوربین های مدار بسته با توجه به نرخ نامه رسمی که از سوی اتحادیه اعلام می شود، تعیین می گردد.

در واقع اگر شرکت دوربین مداربسته ای که شما با آن کار می کنید، قانونمند باشد، نرخ مصوب را از شما دریافت می کند.

از همین رو هزینه نصب دوربین مدار بسته به نوعی مشخص و ثابت است. در ادامه مواردی را با شما در میان می گذاریم که تعیین کننده قیمت نصب انواع دوربین مداربسته است.

این موارد عبارتند از:

 1. داخلی یا خارجی بودن محیط
 2. نوع دوربین
 3. گردان یا ثابت بودن آن
 4. لوله گذاری
 5. نوع سیم کشی برای دوربین
 6. ارتفاع محل نصب
 7. برآورد هزینه تجهیزات مورد استفاده جهت نصب دوربین مدار بسته
 8. سقفی یا پایه دار بودن دوربین
 9. زمان انجام کار

اجرت و یا قیمت نصب دوربین مدار بسته با توجه به آخرین نرخ نامه برای هر متر بین 60.000 تا 210.000 هزار تومان است. البته با توجه به تغییرات هزینه های ایاب و ذهاب و راه اندازی و مواردی که در بالا ذکر شد، این مقدار هزینه می تواند متفاوت باشد.

دو نکته مهم:

یک: دقت کنید که اگر ساختمان شما برای دید بهتر دوربین مداربسته نیاز به پایه داشته باشد؛ اکثر نصابان وظیفه تهیه پایه دوربین را بر عهده مشتری قرار می دهند و ابعاد و اندازه پایه را به مشتری اعلام می کنند تا تهیه نمایند.

دوم: اگر سقف مغازه و یا محل مورد نظر شما از نوع سقف کاذب باشد، کار نصابان بسیار راحت است و در زمان کوتاه و بی دردسری نصب دوربین مدار بسته را به اتمام می رسانند.

کاربرد دوربین های مدار بسته و مزایای آن ها:

دوربین های مدار بسته براساس کاربرد هایشان به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • کاربرد صنعتی
 • کاربرد امنیتی
 • کاربرد کنترل ترافیک
 • بررسی جرائم راهنمایی و رانندگی
 • کاربرد فضایی
 • کاربرد پلیسی

که افراد و سازمان های خصوصی و دولتی متناسب با نیاز خود و سهولت در اجرای قوانین، از آن استفاده می کنند.

مزایای استفاده از دوربین مدار بسته:

دوربین های مدار بسته به صورت ثابت و متحرک هستند که اطلاعات و تصاویر ضبط شده را به صورت همزمان به چند سرور متصل ارسال می کنند.

نصب دوربین مدار بسته در منزل

دوربین های مدار بسته امروزه بخشی جدا نشدنی از جامعه هستند به طوری که در اکثر اتوبان ها، خیابان ها، معابر، شرکت ها، کارخانه ها و حتی منازل و پارکینگ ها از این دوربین ها استفاده می شود.

نصب دوربین مداربسته در منزل می تواند تاثیر زیادی در کاهش دزدی و جرایمی از این قبیل داشته باشد.

در منازل مسکونی از این تجهیزات برای جلوگیری از ارتکاب به جرایم مختلف استفاده می شود تا در صورتی که افراد در منزل نیستند، بتوانند امنیت خانه خود را تامین کرده و رفت و آمد افراد را کنترل کنند.

این دوربین ها کمک می کند اگر منزل شما با مشکلی چون سرقت رو به رو شد، فیلم های موجود در آن به عنوان مدرکی محکم به مراجع قضایی ارسال شود.

همچنین نصب دوربین مدار بسته در داخل منزلتان به شما کمک می کند که بتوانید کودکان یا افراد سالخورده را در منزل کنترل کرده و از سلامت آنها مطمئن گردید. این مورد برای والدینی که ساعاتی را خارج از منزل به سر می برند می تواند بسیار مناسب باشد.

وظایف و ویژگی های شرکت دوربین مدار بسته

این روزها شرکت دوربین مدار بسته بسیار زیاد است اما بهترین آنها شرایط و ضوابطی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید بهترین خدمات را دریافت نمایید، این شرایط عبارتند از:

 • دارا بودن مجوز از اتحادیه مربوطه
 • دارا بودن خدمات تعمیر دوربین مداربسته
 • دریافت هزینه بر اساس نرخ مصوب
 • ارائه ضمانت نامه
 • خدمات پس از فروش
 • ارائه آموزش نحوه استفاده از دوربین های مدار بسته
 • برخورداری از نصابان حرفه ای و با تجربه
 • قبول هر گونه خسارت وارد شده به مشتری از جانب نصاب
 • رعایت استاندارد ها و ایمنی ها هنگام نصب

توجه کنید که نصاب دوربین مدار بسته قبل از شروع عملیات می بایست سیم کشی برق ساختمان را بررسی نماید سپس اقدامات لازم را به عمل آورد؛ زیرا در غیر این صورت با مشکلات زیادی همراه خواهد شد.

در پایان

در مجموع باید گفت که با توجه به هزینه در نظر گرفته شده و نیاز خود، باید به نصب دوربین مدار بسته بپردازید که بسیار بهتر است قبل از خرید دوربین از یک متخصص در این زمینه مشورت بگیرید تا به طور کامل شما را راهنمایی کند.

آخرین مطالب تعمیر دوربین مداربسته در استاده مگ