یکی از بهترین پکیج‌های ایرانی، پکیج ایساتیس است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. هنگامی‌که در روند پکیج ایساتیس، مشکلی پیش آید، از طرف دستگاه، کد خطا صادر می‌شود. با شناخت کد خطا پکیج ایساتیس و رفع خطا می‌توان به تعمیر پکیج ایساتیس پرداخت. بنابراین آشنایی با انواع ارور های پکیج ایساتیس از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد.

برای اطلاع از خدمات تعمیر پکیج به صورت شبانه روزی و قیمت تعمیرات، روی آن کلیک کنید.

این کد خطاها شامل ترکیبی از حروف انگلیسی و اعداد می‌باشند که در صورت وجود مشکل در سیستم‌، در صفحه LED جلوی پکیج ایساتیس، ظاهر خواهند شد. در ادامه به توضیح مختصری درباره بعضی از کد خطاهای پکیج ایساتیس و نحوه رفع خطا می‌پردازیم.

لیست تعمیرکاران پکیج در تهران

ارور E1 پکیج ایساتیس

معمولا زمانیکه فشار آب در سیستم کم است، ارور E1 پکیج ایساتیس نمایش داده می‌شود. در این صورت برای رفع این ارور باید شیر آب کوچکی که در زیر سیستم قرار دارد را باز کنید تا فشار آب را تنظیم نمایید. توجه داشته باشید که فشار آب باید بیشتر عدد یک میلیون شود. سپس دوباره شیر آب را ببندید. دلیل گرم نشدن آب پکیج چیست؟

ارور E2 پکیج ایساتیس

زمانیکه ارور E2 پکیج ایساتیس نمایش ظاهر می‌شود بیانگر این مطلب است که شعله پکیج کامل شده است. برای رفع این ارور باید به بررسی گاز  ورودی پکیج ایساتیس بپردازید. اگر با فشار دادن دکمه RESTART  پکیج ایساتیس، سیستم شروع به راه‌اندازی نکرد لازم است که توسط تعمیرکار متخصص پکیج، تعمیر شود.

ارور E6 پکیج ایساتیس

هنگامی که ارور E6 پکیج ایساتیس روی صفحه نمایش داده می‌شود، سیستم به طور خودکار خاموش می‌گردد. در این صورت برای رفع این ارور ابتدا باید علت اصلی را بررسی کرد. همچنین توجه به فعال بودن یا نبودن فن پکیج امری مهم است. اگر فن دستگاه فعال باشد باید اقدامات نظیر اقدامات زیر انجام دهید:

  • بررسی شلنگ رابط و لوله فن
  • بازدید مسیر دودکش پکیج
  • بررسی پرشر سوئیچ هوا
  • باز کردن حلقه‌های مسیر ورودی هوا

اگر فن دستگاه خاموش باشد باید اقداماتی مانند بررسی سالم بودن فن و بررسی سیم پیچی‌های فن را نیز انجام داد. در صورتیکه با انجام این اقدامات، باز هم سنسور دود فعال بود، امکان دارد برد دستگاه دچار مشکل شده باشد. رفع این مشکل باید توسط تعمیرکار متخصص پکیج انجام گیرد.

ارور E7 پکیج ایساتیس

ارور E7 پکیج ایساتیس به دلایل مختلفی نشان داده می‌شود که معمول ترین علت آن می‌تواند دمای بیش از اندازه پکیج باشد. برای رفع این ارور ابتدا باید به بررسی سالم بودن ترموستات بپردازید. در صورتی که دچار خرابی شده باید آن را تعویض کنید. همچنین لازم است که از سالم بودن پمپ پکیج اطمینان حاصل نموده و در صورت نیاز، آن را تعویض کنید. چرا شیر اطمینان معیوب می‌شود؟ برای رفع عیب و تعمیر شیر اطمینان کلیک کنید.

ارور پکیج ایساتیس مدل سیمات simat

معمولا این ارور به شکل چراغ چشمک‌زن خود را نشان می‌دهد. ارور پکیج ایساتیس مدل سیمات معمولا بدین‌گونه است که یا چراغ‌ها به صورت چشمک‌زن روشن می‌شوند یا به حالتی ثابت روشن می‌شوند. هر حالت بیانگر مشکلی در سیستم است.

زما‌نی که چراغ چشمک‌زن روشن است می‌تواند بیانگر آب سیستم باشد که در این صورت نباید دکمه RESET را زده و پکیج را به حالت اولیه برگردانید.

در حالت چشمک‌زن، چراغ زرد رنگ بیانگر هشدار خبری است و روشن شدن سایر چراغ‌ها بیانگر قطعی در سیستم می‌باشند. همچنین در هنگام روشن شدن چراغ‌ها به صورت دائمی، باید دکمه RESET را فشار دهید.

نتیجه گیری

امروزه پکیج ایساتیس یکی از برندهایی است که به علت ویژگی‌های مطلوب از جمله قیمت مناسب و کیفیت بالا نسبت به سایر پکیج‌ها، مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. این نوع پکیج در انواع مختلفی تولید می‌شود. در این میان می‌توان به پکیج ایساتیس مدل سیمات و مدل اسمارت اشاره کرد.

زمانیکه مشکلی در پکیج ایساتیس رخ می‌دهد، روی صفحه نمایش کد خطا ایجاد می‌شود. در حقیقت این کد خطاها شاملی ترکیبی از اعداد و حروف انگلیسی هستند که بیانگر مشکلی در سیستم می‌باشند که در این مقاله به توضیح مختصری درباره برخی از این کد خطاها پرداختیم. به عبارتی دیگر با شناسایی این کد خطاها می‌توان به رفع مشکل در پکیج پرداخت. البته لازم به ذکر است که در مواقعی ممکن است برای پکیج ایساتیس، مشکل اساسی و فنی ایجاد شود که در این صورت باید تعمیر پکیج و رفع خطا را به دست متخصص آن بسپارید.

طبقه بندی شده در