لیست تعمیرکاران پکیج در تهران

تعمیر پکیج ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیس از آنجایی اهمیت می باید که عملکرد هر یک از قطعات و اجزای اصلی پکیج ایساتیس به همراه یکدیگر باعث کارکرد درست این دستگاه شده است. اما اگر هر یک از این قطعات دچار مشکل شده و کد خطایی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایش داده شود، باید تعمیر پکیج توسط نمایندگی مجاز این برند صورت گیرد. 

در این صفحه قصد داریم به بررسی نحوه عیب‌یابی و انجام تعمیرات پکیج ایساتیس بپردازیم و نکات لازم را بیان کنیم.

 قیمت تعمیر پکیج ایساتیس

قطعه یا خدماتهزینه
ترانس دیوسر(سنسورفشار آب) ایساتیس مدل نیواستار  115.000 تومان
منبع انبساط ایساتیس ساخت ایران ۸ لیتری با کانکشن ۳/۸  267000 تومان
شیر گاز ۸۴۵ شیرگاز ایساتیس  465.000 تومان
مانومتر (فشارسنج) ایساتیس مدل نیواستار ۲۶ff-30ff  65000 تومان
مبدل ایساتیس نیو استار ۲۶ff  1.420.000 تومان
فن ایساتیس مدل ۲۶FF نیواستار  395.000 تومان
کیت شیرسه راهه ایساتیس  125000 تومان
حسگر کابلدار فلومتر ایساتیس  39000 تومان
پرشر سویئج آب ایساتیس  87000 تومان
پمپ ایساتیس مدل گرندفوس  754.000 تومان

 برای تعیین قیمت تعمیر پکیج ایساتیس در منزل باید آیتم‌های مختلفی چون نوع دستگاه و برند پکیج، هزینه انجام سرویس برای رفع ایرادات و انجام تعمیر پکیج ایساتیس، تعمیر و یا تعویض قطعات پکیج، هزینه ایاب‌وذهاب تعمیرکار و… را مدنظر قرار داد.

در واقع تعیین هزینه تعمیر پکیج ایساتیس در صورت تعویض قطعه پمپ سیرکولاسیون در مقایسه با تعمیر قطعه شمعک پکیج کاملا متفاوت خواهد بود. چرا که برای تعمیر قطعات هزینه‌ کمتری را در مقایسه با خرید و تعویض یک قطعه جدید باید بپردازید.

تعمیرات پکیج دیواری ایساتیس

تعمیر پکیج

 یکی از مهمترین نکات که باعث حفظ عملکرد و کارایی بالای پکیج در منزل خواهد شد، نحوه نصب پکیج براساس استانداردهای الزامی می‌باشد. مطمئناً اگر در مرحله اول پکیج را در محل مناسب و اصولی و درست در منزل نصب کرده باشید، هم از بروز برخی مشکلات که انجام تعمیر پکیج دیواری ایساتیس را ضروری خواهد کرد و هم خسارات مالی و زمانی را جلوگیری خواهید کرد.

از این رو می‌توانید با استفاده از خدمات نمایندگی این امر را برای جلوگیری از ریسک‌های آینده برای انجام تعمیرات پکیج ایساتیس مدنظر قرار دهید. مسئله بعدی نیز مربوط به سرویس‌های دوره‌ای پکیج ایساتیس می‌باشد که باید به این امر نیز توجه کرد. برای افزایش بازدهی و جلوگیری از برخی مشکلات برای انجام تعمیر پکیج دیواری ایساتیس انجام این سرویس‌های نمایندگی بسیار راهگشا می‌باشد.

 اما اگر برای پکیج دیواری ایساتیس منزل شما مشکلاتی از قبیل مواردی که در ادامه قصد توضیح و بررسی آنها را داریم، رخ داده باشد، می‌توانید با انجام اقدامات لازم بیان شده مشکل را برطرف نمایید.

۱. گرم نشدن آب در پکیج ایساتیس

معمول‌ترین مشکل برای پکیج ایساتیس، گرم نشدن آب در آن می‌باشد. در ابتدای کار شعله گاز پکیج را چک کنید. اگر جریان گاز و شعله در پکیج مشکلی نداشته باشد، برای تعمیر پکیج دیواری ایساتیس باید رسوب‌زدایی دستگاه را انجام دهید. چرا که بعد از گذشت مدتی استفاده از پکیج، سختی آب باعث جمع شدن رسوب در پکیج و ایجاد اختلال در عملکرد قطعات خواهد شد که باید پکیج را تمیز و رسوب‌زدایی کنید.

۲. سروصدای زیاد در پکیج ایساتیس

 اگر بعد از مدتی شاهد وجود سروصدای زیاد در پکیج هستید، علت شایع آن به خاطر هوا گرفتن در پکیج و وجود رسوب در دستگاه است. معمولاً این مشکل ساده نیز با یک سرویس‌کاری تعمیرکار و هواگیری برطرف خواهد شد.

۳. گرفتگی دودکش در پکیج دیواری ایساتیس

اگر این مشکل برای پکیج منزل شما رخ دهد باید هر چه زودتر مشکل را رفع نمایید. چرا که گرفتگی دودکش از خطرناک‌ترین مشکلات پکیج می‌باشد که ضررهای جانی جبران‌ناپذیری را به دنبال خواهد داشت. تعمیرکاران باید لوله‌های پکیج را چک کنند تا اگر مشکل و گرفتگی در این قسمت بود، آن را برطرف نمایند.

۴. وجود نشتی آب در پکیج ایساتیس

یکی از مشکلات دیگر برای انجام تعمیر پکیج ایساتیس به نشتی آب از پکیج برمی‌گردد. اول باید لوله‌ها و شلنگ‌های پکیج را چک کنید. اگر شل و یا سوراخ بودند، باید آنها را محکم و تعویض نمایید.

 اما اگر مشکلی در این قطعات نبود، احتمالاً مخزن پکیج ایساتیس سوراخ شده است که باید تعمیرکار آن را تعمیر کند.

۵. ارورهای پکیج ایساتیس 

هر اروری که در صفحه نمایشگر پکیج ایساتیس نمایش داده می‌شود، علامتی برای تعمیر یک قطعه خاص دستگاه می‌باشد که دچار ایراد و خرابی شده است. به عنوان مثال ارور E0 نشان از وجود ایراد در قطعه ورودی آب به پکیج می‌باشد که باید برای تعمیر پکیج ایساتیس سنسور ورودی آب دستگاه را تعویض نمایید.

تعمیر برد پکیج ایساتیس

تعمیر برد پکیج

اگر دستگاه شما کاملا از کار افتاده باشد و ارور E8 و یا EE بر روی صفحه نمایشگر نمایش داده شود، باید به تعمیر برد پکیج ایساتیس بپردازید. در واقع ارور E8 مربوط به قطع ارتباط برد اصلی با نمایشگر و ارور EE به معنای جابجا شدن دیپ سوئیچ بر روی برد اصلی دستگاه می‌باشد.

 از این رو برای عیب‌یابی دستگاه و رفع مشکل آن که دچار اختلال شده و اصلا کار نمی‌کند، تنها مربوط به قطعه اصلی پکیج یعنی برد آن می‌باشد. در مجموع باید بگوییم که به دلیل حساسیت بالای این قطعه در پکیج و تخصصی بودن عمل تعمیر و تعویض آن؛ بهتر است و در واقع توصیه می‌کنیم که تعمیر برد پکیج ایساتیس توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص صورت گیرد تا خسارات بیشتری به پکیج وارد نشود.

 کلام آخر

 زمانی که با هر یک از مشکلات بیان شده در این مطلب برای پکیج روبه‌رو شدید، بهتر است که برای تعمیر پکیج ایساتیس با تعمیرکاران نمایندگی معتبر این برند تماس بگیرید. چرا که در صورت نیاز به تعویض قطعات این پکیج، تعمیرکاران از قطعه اصل و اورجینال بابت ضمانت پکیج استفاده خواهند کرد.

 همچنین انجام تعمیرات پکیج ایساتیس در زمان‌های وجود مشکل و عدم اهمال‌کاری و نادیده نگرفتن مشکلات کوچک در دستگاه باعث می‌شود که هم از بروز مشکلات بزرگتر پکیج جلوگیری کنید و هم قیمت تعمیر پکیج ایساتیس را با صرف هزینه کمتری انجام دهید.

آخرین مطالب تعمیرات پکیج در استاده مگ