شما می‌توانید با کارت ویزیت‌های لمینت یک بازاریابی موثر را داشته باشید و برند و تجارت خود را به افراد مختلف معرفی کنید. این کارت به صورت براق و مات چاپ می‌شود که هر کدام نیز انواع خاص خود را دارند. در ادامه از این صفحه “خدمات آنلاین استاده” ضمن معرفی انواع کارت ویزیت لمینت، مدل آن و اطلاعات لازم هر یک از انواع، به بررسی قیمت و هزینه چاپ آنها و معرفی شرکت‌های خدمات چاپ کارت ویزیت لمینت خواهیم پرداخت.

شما می‌توانید بر روی کارت ویزیت‌های لمینت اطلاعاتی نظیر نام شخص یا برند، شماره تلفن، ایمیل، فکس، آدرس سایت و از این موارد را درج کنید. جهت بهره‌مندی از خدمات چاپ کارت ویزیت لمینت در استاده می‌توانید با شماره‌های موجود در صفحه تماس بگیرید.

قیمت کارت ویزیت لمینت

خدمتتیراژتحویلقیمت به تومان
قیمت چاپ کارت لمینت براق 10003 روز کاری360.000
قیمت چاپ کارت لمینت مات 10003 روز کاری 450.000
قیمت چاپ کارت لمینت مات برجسته 10008 روز کاری350.00

سایر خدمات چاپ در استاده:

عوامل موثر در قیمت کارت ویزیت لمینت

عوامل مختلفی در قیمت کارت ویزیت لمینت موثر هستند که در ادامه بررسی شده‌اند. مهم‌ترین این عوامل عبارتند از:

هزینه طراحی کارت ویزیت‌های لمینت

خدمتقیمت به تومان
طراحی هر رو100.000
ویرایش طراحی40.000

نوع کارت‌های ویزیت لمینت

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد، کارت‌های ویزیت لمینت انواع مختلفی دارند (لمینت براق، لمینت مات، لمینت مات برجسته، طلاکوب، مخملی و …) که بر اساس مدل و نوع انتخابی هزینه چاپ هر یک از آنها متفاوت خواهد بود.

تعداد مورد نیاز

برخی شرکت‌های چاپی برای تیراژ و تعداد بالای چاپ تخفیف می‌دهند. یعنی هرچه تعداد کارت مدنظر شما بیشتر باشد، قیمت تکی هرکدام از آنها کمتر خواهد شد.

سایز

واضح است هرچه سایز کارت‌های ویزیت لمینت بزرگ‌تر باشد، به کاغذ بیشتری احتیاج دارد. در نتیجه قیمت چاپ و تولید آن افزایش خواهد یافت.

زمان تحویل

اگر از زمان تحویل معمولی و مرسوم برای چاپ استفاده کنید، هزینه نیز طبق آن حساب می‌شود. اما اگر از چاپ فوری استفاده کنید، هزینه چاپ کارت‌های ویزیت لمینت کمی افزایش خواهد یافت.

چاپ یک یا دو طرفه

زمانی که از چاپ دو طرفه استفاده کنید، به میزان بیشتری از هر یک از دو قسمت کارت لمینت استفاده می‌شود. در نتیجه، هزینه افزایش می‌یابد و باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

عوامل موثر در قیمت کارت ویزیت لمینت

چاپ تصویری یا متنی

چاپ تصویری نسبت به چاپ متن از هزینه بالاتری برخوردار است.

استفاده از جوهر گران یا ارزان قیمت

واضح است اگر از جوهر مرغوب و باکیفیت برای چاپ متن روی کارت ویزیت‌های لمینت استفاده شود، باید هزینه بیشتری را در مواقعی که از جوهر بی کیفیت و ارزان قیمت استفاده می‌شود، پرداخت کنید.

سنگینی و سبکی

هر چه کارت سنگین‌تر باشد و وزن کلی آن بیشتر باشد، به دلیل هزینه کاغذ، قیمت خدمات چاپ کارت ویزیت لمینت نیز گران‌تر خواهد بود.

طراحی

زمانی که خودتان طراحی کارت ویزیت‌های لمینت را برعهده دارید، تنها باید هزینه چاپ را پرداخت کنید. اگر مایل به طراحی طرح کارت‌های ویزیت لمینت توسط طراحان هستید، باید مبلغی را جهت طراحی در نظر داشته باشید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در