در این مطلب از استاده در رابطه با قیمت چاپ کارت ویزیت پی وی سی (PVC) و عوامل مهم در فرایند چاپ آن موارد مهمی را ذکر کنیم. در ضمن کارت ویزیت PVC را معمولاً در سه گرماژ 300، 500 و 760 چاپ می‌کنند که همین مساله روی قیمت آن تاثیر می‌گذارد، پس چنانچه قصد چاپ این نوع کارت ویزیت را دارید تا انتهای مطلب را دنبال کنید.

قیمت چاپ کارت ویزیت پی وی سی را عوامل مختلفی تعیین می‌کنند. این نوع کارت ویزیت از جنس نوعی پلاستیک فشرده است که در فرایند تولید آن از هیچ نو کاغذی استفاده نمی‌شود. پی وی سی و یا یا همان پلاستیک فشرده باعث افزایش طول عمر کارت ویزیت شما می‌شود و برای مدت‌های طولانی متضمن کیفیت بالای آن خواهد بود.

قیمت کارت ویزیت پی وی سی

خدمتوجهتعدادمدت تحویلقیمت به تومان
پی وی سی 300 میکروندورو50010 روزه460.000
پی وی سی 500 میکرون دورو1000 7 روزه860.000
پی وی سی 760 میکرون ماتدورو10002 روزهتماس بگیرید
پی وی سی 760 میکرون براقدورو1000 2 روزهتماس بگیرید
پی وی سی 760 میکرون صدفی دورو1000 2 روزهتماس بگیرید
پی وی سی برفکی نیمه شفاف دورو500 7 روزه تماس بگیرید

قیمت کارت ویزیت پی وی سی با قیمت روز ورق‌های پلی وینیل کلراید و یا همان pvc رابطه مستقیم دارد. هرچه قیمت این ورق‌ها افزایش پیدا کند قیمت تمام شدۀ کارت ویزیت پی وی سی نیز زیادتر خواهد بود. در وهله دوم گرماژ کارت ویزیت pvc تعیین کننده قیمت آن است، گرماژ بالاتر قیمت بالاتر، در عین حال ماندگاری و ضخامت بیشتر نیز دارند.

به طور کلی قیمت کارت‌های ویزیت پی وی سی از انواع کاغذی بالاتر هستند و انتخابی مناسب برای افراد و یا شرکت‌های هدفمند در راستای ارتقاء آینده شغلی و یا پرسونال برندینگ به حساب می‌آیند. دانستن این موضوع که مقاومت کارت ویزیت پی‌وی‌سی در مقابل آب، رطوب و تا خوردگی زیاد است، بد نیست. همین موارد مثبت در انتخاب کارت ویزیت PVC و پرداخت قیمت بالاتر آن شک و شبه‌ای به جای نمی‌گذارد.

چاپ کارت ویزیت pvc

چاپ کارت ویزیت pvc به دو صورت چاپ افست و دیجیتال قابل اجرا است. چاپ افست برای تیراژهای بالای 1000 عدد و در بازۀ زمانی طولانی‌تر مناسبتر است. هنگام چارپ کارت ویزیت پی وی سی به روش افست مد رنگی باید به صورت Cmyk ارائه شود. اگر چاپ افست را به روش ارزانتر نیاز دارید، باید چاپ افست تک کارت مات را انتخاب کنید. چنانچه تمایل دارید چاپ کارت ویزیت pvc شما هم به روش افست و جذابتر باشد باید روش لمینتی و براق را انتخاب کنید.

چاپ کارت ویزیت pvc
  •  روش چاپ دیجیتال کارت ویزیت پی وی سی نیز برای افرادی مناسب است که در بازه‌های زمانی کوتاه تمایل به تغییر توضیحات روی کارت دارند.
  • دقت کنید که مد رنگی در چاپ افست بر روی RGB باشد. در این نوع چاپ از دستگاه‌های چاپگر مستقیم و غیر مستقیم برحسب نیاز استفاده می‌شود.
  • جنس پلاستیکی کارت ویزیت پی وسی باعث می‌شود که هنگام چاپ جوهر به خورد بافت کارت نرود و خروجی کار، چاپ کارت ویزتی با رنگهای شفاف و درخشان باشد.

چاپ کارت ویزیت پی وی سی برحسب سلیقه مشتری در رنگ‌ها، ضخامت و برش‌های متنوع قابل اجرا است. معمول چاپ کارت ویزیت pvc به صورت گوشه گرد چاپ می‌شود. همین مساله حس اعتماد بیشتری نسب به کارت‌های کاغذی گوشه نیز در ذهن مخاطبان ایجاد می‌کند. برای سفارش چاپ کارت ویزیت pvc باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. توجه به حاشیه امن برش کارت ویزیت pvc
  2. رعایت استاندارد رنگ‌های CmyK و یا RGB
  3. رعایت فونت استاندارد در چاپ
  4. سیو فایل چاپی به فرمت استاندار
  5. رعایت رزولوشن مناسب بسته به نوع چاپ

کارت ویزیت پی وی سی 300 میکرون

کارت ویزیت پی وی سی 300 میکرون کم ضخامت‌ترین نوع کارت پلاستیکی موجود در بازار است. این کارت قیمت مناسب و در عین حال دوام بسیار بالایی دارد. کارت ویزیت 300 میکرون معمولاً در ابعاد کارت بانکی یعنی ۸.۵ در ۵.۴ سانتی چاپ می‌شود. بسته به ماهیت کسب و کار و یا سلیقه شخصی خودتان این نوع کارت ویزیت در 4 مدل مات، براق، متالیک و صدفی قابل چاپ به ضخامت خیلی کمتر از کارت بانکی است.

کارت ویزیت پی وی سی 500 میکرون

کارت ویزیت پی وی سی 500 میکرون هم یکی دیگر از انوع کارت‌های ویزیت پی وی سی است که هم قیمت مناسبی دارد و هم گرماژ بالاتری از 300 میکرون. از نظر صخامت این نوع کارت‌ها کمی از کارت عابر بانکی نازتک‌تر هستند. برای سفارش کارت PVC 500 میکرون دو انتخاب پیش روی شما است یا آن را به صورت دورگرد و یا بدون روکش لمینت براق سفارش بدهید.

کارت ویزیت پی وی سی 500 میکرون هم در 4 مدلی که پاراگراف قبل توضیح داده شده، قابل چاپ هستند. دقت کنید قیمت تمام شده کارت ویزیت PVC 500 میکرون بیشتر از ضخامت 300 میکرون است.

کارت ویزیت پی وی سی 760 میکرون

کارت ویزیت پی وی سی 760 میکرون از نظر ضخامت فرقی با کارت‌های عابر بانکی ندارد. بنابراین اگر به دنبال چاپ مقاومترین نوع کارت ویزیت هستید، کارت پی وی سی 760 میکرون بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

برای چاپ کارت ویزیت پی وی سی 760 میکرون انتخاب‌های متفاوتی پیش روی شما قرار دارند. یکی از شیک‌ترین این انتخاب‌ها، پی وسی760 میکرون متالی است که از نظر شیکی و مقاوت یک سر وگردن از کارت‌های ویزیت دیگر بالاتر است. در این کارت ویزیت نقطه‌های نقره‌ای وجود دارند که درخشندگی خاصی بر روی کارت ویزیت ایجاد می‌کنند.

شباهت بسیار زیاد کارت‌های ویزیت 760 میکرون به کارتهای عابر بانکی باعث می‌شود که افراد در حفظ آنا کوشاتر باشند و ناخودآگاه آنها را در امن‌ترین قسمت کیف پول خودشان قرار بدهند.

کارت ویزیت پی وی سی برفکی

کارت ویزیت پی وی سی برفکی

کارت ویزیت پی وی سی برفکی نیمه شفاف یکی از مقاوم‌ترین و در عین حال زیباترین نوع کارت ویزیت PVC موجود در بازار است. ضخامت این نوع کارت معمولا 500 میکرون است و برش آن به صورت دورگرد است. بهتر است برای چاپ کارت ویزیت برفکی چاپ افست را انتخاب کنید و مد رنگی را بر روی CMYK بگذارید. البته امکان چاپ آن به صورت دیجیتال و تیراژ پایین هم فراهم است.

دقت کنید که کارت ویزیت پی وی سی برفکی به نام کارت ویزیت شیشه‌ای نیمه شفاف هم شناخته می‌شود. این نوع کارت ویزیت تمامی خصوصیات کارت‌های PVC را دارند و بیشتر در مواقعی استفاده می‌شوند که رنگ‌های طرح اصلی کارت روشن باشند.

در پایان

در این مطلب از بلاگ استاده با قیمت کارت ویزیت پی وی سی در گرماژهای مختلف آشنا شدید. هرچه گرماژ کارت ویزیت پی وی سی بالاتر باشد، مقاومت و قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

چنانچه قصد بیشتر دیده شدن و یا ثبیت نام برند تجاری و یا شخصی در ذهن مخاطبانتان را دارید، چاپ کارت ویزیت PVC را انتخاب کنید. هرچه کیفیت چاپ کارت بالاتر، درصد ماندگاری آن در ذهن و کیف پول اشخاص نیز بیشتر است. در نهایت برای سفارش چاپ کارت ویزیت پی وی سی در رنگ‌ها، گرماژهای مختلف و تیراژهای گوناگون، همکاران ما در استاده در کنار شما هستند.

طبقه بندی شده در