کارت ویزیت طلاکوب یکی از انواع بسیار شیک و پرطرفداری است که روی آن طرح طلا زده می‌شود. این نوع کارت جزو 3 کارت ویزیت پرطرفدار در ایران است و مشتریان خاص خود را دارد. کارت ویزیت به تنهایی و در نگاه اول نماینگر هویت برند شما است. پس اگر تصمیم دارید جذابیت و اعتبار شغل خود را تنها با یک کارت نشان بدهید، کارت ویزیت طلاکوب به شما پیشنهاد می‌شود. این نوع کارت درخشان و لاکچری چشم مخاطبان هدف شما را به خود جذب می‌کنند.

کارت‌های ویزیت طلاکوب انواع مختلفی دارند. اما یکی از بهترین و خاص‌ پسندترین آنها، طرح طلاکوب برجسته و مخملی است. در این مطلب از “خدمات آنلاین استاده” تصمیم داریم شما را با چاپ و قیمت کارت ویزیت طلاکوب بیشتر آشنا کنیم. چنانچه تصمیم دارید برای معرفی و ارتقاء کسب و کارتان، کارت ویزیت طلاکوب شیشه‌ای، مخملی، لمینیت برجسته و یا هر نوع دیگری را سفارش بدهید، ما در “استاده” از صفر تا 100 کار در کنار شما خواهیم بود. با ما همراه باشید.

قیمت چاپ کارت ویزیت طلاکوب

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

خدمتوجهزمان ارسالقیمت به تومان
لمینت برجسته طلاکوب 1000 تاییدورو5 روزه630.000
لمینت برجسته طلاکوب مربعی 1000 تایی دورو15 روزه440.000
لمینت براق طلاکوب 1000 تاییدورو5 روزه610.000
لمینت با روکش مات طلاکوب 1000 تاییدورو15 روزه1.190.000
سلفون مات مخملی طلاکوب 1000 تاییدورو11 روزه660.000
سلفون مات دورگرد طلاکوب 1000 تاییدورو11 روزه460.000
کتان امباس دورگرد طلاکوب 1000 تاییدورو 15 روزه460.000

قیمت چاپ کارت ویزیت طلاکوب به دلیل برخوداری از نمای خاص و تکنیک طلاکوبی، معمولا بالاتر از سایر انواع کارت‌ها است. هزینه و قیمت چاپ آن به طور کلی به عواملی مانند سایز کارت ویزیت، وجه کارت (دو رو و یا تک رو)، گرماژ کارت، نوع برش، تیراژ و سایر اطلاعات ارتباط مستقیم دارد.

گفتنی است حتی بازه زمانی چاپ کارت نیز می‌تواند بر روی قیمت آن تاثیرگذار باشد. اینکه شما در یک بازه زمانی بسیار فوری نیاز به چاپ داشته باشید، اندکی بر افزایش قیمت آن موثر است.

چاپ کارت ویزیت طلاکوب

با چاپ طرح طلاکوب برای کسب و کارتان، همانند طلا بدرخشید. تکنیک طلاکوبی بر روی کارت باعث ایجاد نمایی لاکچری و در عین حال چشم نواز می‌شود. خاصیت این مدل در این است که شما می‌توانید همزمان دو افکت طلاکوبی و برجستگی را با هم داشته باشید.

چاپ مدل طلاکوب به دلیل تکنیک خاصی که در آن استفاده شده است، زمانبرتر از سایر انواع کارت‌ها است. اما ما در “استاده” این تضمین را به شما می‌دهیم که با صرف اندکی زمان، نتیجه درخشان‌تری در رونق کسب و کارتان خواهید داشت.

قیمت چاپ کارت ویزیت در سال 1402 همراه تعرفه‌ها و هزینه‌ها را بخوانید.

خدمات چاپ کارت ویزیت طلاکوب

برای سفارش چاپ طلاکوب، در ابتدا بایستی نوع سفارش طلاکوب را مشخص کنید. توجه کنید که اگر فایل طراحی کارت ویزیت را داشته باشید، هزینه نهایی چاپ و طراحی کارت شما کاهش پیدا می‌کند. اگر در رابطه با میزان برش حاشیه کارت مطمئن نیستید، این قسمت را به طراحان ما در “استاده” واگذار کنید. به طور معمول برای چاپ کارت ویزیت طلاکوب نیاز به 6 فایل زیر دارید: هزینه و قیمت طراحی تراکت در سال 1402 را بخوانید.

 • فایل طرح روی کارت
 • فایل طرح پشت کارت
 • فایل برجسته رو
 • فایل برجسته پشت
 • فایل طلاکوب رو
 • فایل طلاکوب پشت

شما این فایل‌ها را در اختیار کارشناسان استاده قرار دهید تا آنها نتیجه دلخواه شما را با چاپ کارت ویزیت طلاکوب بسیار حرفه‌ای ارائه کنند. اگر هم این فایل‌ها را به صورت آماده ندارید و یا حتی در رابطه با ایده چاپ نظری ندارید، نگران نباشید؛ این بخش هم توسط مجموعه ما برای شما انجام می‌شود.

خدمات چاپ کارت ویزیت طلاکوب

 انواع کارت ویزیت طلاکوب

 • برجسته
 • شیشه‌ای
 • مخملی طلاکوب
 • سلفون مات طلاکوب
 • کتان امباس طلاکوب
 • لمینت طلاکوب
 • طلاکوب بافتدار

چاپ کارت ویزیت طلاکوب در “استاده” همراه با تضمین کیفیت چاپ متریال است. برای اطمینان از این کیفیت با ما در استاده در تماس باشید.

کارت ویزیت مخملی طلاکوب

نوع مخملی طلاکوب، مدلی بسیار خاص در نگاه مشتریان است. روکش مخمل به همراه چاپ طلاکوبی شده، چشم‌نوازی این طرح را دو چندان کرده است. این کارت ویزیت سطح مات و مخملی دارد و قسمت طلایی آن نیز براق و جلادار است.

جنس این نوع کارت مخملی نیز معمولا از ورق گلاسه 300 گرمی با روکش مات مخملی به شکلی نرم و بسیار لطیف می‌باشد.

نکات مهم برای چاپ کارت ویزیت مخملی طلاکوب

 • برای چاپ به هیچ عنوان از فونت‌های نازک و ریز استفاده نکنید.
 • بهترین فونت برای طرح مخملی، فونت درشت و بولد است.
 • محدودیت رنگی برای چاپ کارت مدل مخملی طلاکوب وجود ندارد.
 • در این نوع کارت، طلاکوب در بخش‌های مورد پسند مشتری ایجاد می‌شود.

کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب

در مدل لمینت برجسته طلاکوب، ابتدا، طلاکوب زده می‌شود‎و بعد روی آن لمینت کشیده می‌شود. در فرآیند ساخت این نوع کارت ویزیت معمولاً متریال گلاسه 600 گرم را با سلفون 25 میکرون حرارتی مات به وسیله دستگاه لمینت گرم روی هم می‌چسبانند. مزیت رقابتی کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب، مقاومت آن به همراه زیبایی است. شما می‌توانید از این نوع کارت در تمامی موارد بازاریابی، تبلیغات و حتی پرسنال برندیگ استفاده کنید.

این طرح و مدل ضخامت خوبی دارد و قسمت‌هایی از آن به سلیقه مشتریان محترم، طلاکوبی می‌شود. بعد از طلاکوبی کارت، قسمت‌های انتخابی با دستگاه یووی موضعی برجسته و براق می‌شود. برای انتخاب رنگ طرح نیز محدودیت رنگی وجود ندارد و تمامی رنگ‌ها بر روی این نوع کارت قابل چاپ هستند.

کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب

نکات قبل از سفارش کارت ویزیت لمینت برجسته طلاکوب

 • بر روی قسمت‌های طلاکوبی شده نمی‌توان یووی موضعی زد. یووی موضعی تنها بر روی قسمت‌هایی که طلاکوب نیست، زده می‌شود.
 • طلاکوبی طرح لمینت برجسته بر روی سلفون مات زده می‌شود. فقط قسمت‌های طلایی، براق هستند و مابقی کار مات باقی می‌مانند.
 • هنگام سفارش، فایل طلاکوب را در مد رنگی CMYK با زمینه سفید به چاپخانه تحویل بدهید.
 • فایل یووی نیز با مد رنگی CMYK مشکی و زمینه سفید تحویل داده شود.

کارت ویزیت طلاکوب شیشه‌ای

مدل طلاکوب شیشه‌ای، نمونه‌ای خلاقانه از انواع کارت‌های ویزیت موجود در بازار است. این نوع کارت هم بسیار بادوام و هم چشمگیر و به یادماندنی است. با کارت ویزیت شیشه‌ای طلاکوب می‌توانید برندینگ موثرتری داشته باشید.

در این نوع کارت ویزت یک لایه طلاکوب به صورت مجزا بر روی یک سطح شفاف چاپ می‌شود. اگر زمینه کاری شما در زمینه‌ مباحث لوکس است، توصیه مش‌شود برای سفارش این کارت ویزیت درنگ نکنید.

در پایان

در دنیایی که اکثر کسب و کارهای بزرگ دنیا بر بستر آنلاین خود را معرفی می‌کنند، اهمیت کارت ویزیت همچنان به قوت خود باقی مانده است. تاثیری که کارت ویزیت در معرفی و ماندگاری برند کسب و کار و یا برند شخصی شما در ذهن مخاطبان هدف ایجاد می‌کند، با هیچ نوع ابزار معرفی دیگری قابل مقایسه نیست.

به طور کلی هر چه بیشتر بر روی معرفی برند وقت بگذاریم، تضمینی موثر بر روی درخشش آینده کاری ما خواهد داشت. در این مطلب با کارت ویزیت طلاکوب و انواع آن آشنا شدید. برای چاپ این مدل از انواع کارت‌ها و کسب اطلاع از قیمت آن با کارشناسان “استاده” در ارتباط باشید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در