در دنیای امروز، بسیاری از افراد به دنبال روش‌های جدید و موثر برای مراقبت از ظاهر خود هستند. یکی از این روش‌ها، مانیکور ناخن است که در سال‌های اخیر به طور گسترده‌ای پرطرفدار شده است. امروزه با پیدایش سرویس‌های جدید، می‌توانید از خدمات مانیکور ناخن در منزل نیز بهره ببرید. ما در این صفحه از خدمات استاده به معرفی مانیکورکار ناخن در منزل و آرایشگاه و هزینه مانیکور ناخن و خدمات مربوط به مانیکور دست در منزل خواهیم پرداخت..

در ادامه لیستی از مانیکوریست‌های معرفی شده در استاده موجود است که شما می‌توانید از بین آنان مانیکوریست مورد نظرتان را انتخاب کنید و از خدمات زیبایی ناخن استاده در منزل و یا در آرایشگاه بهره‌مند شوید.

قیمت مانیکور ناخن

خدمت قیمت به تومان
مانیکور ساده150.000
مانیکور خیس180.000
مانیکور با پارافین تراپی280.000
مانیکور با ژلیش ساده250.000 الی 280.000

به طور کلی، قیمت مانیکور به عوامل زیر وابسته است.

  • نوع خدمات انجام شده
  • مواد و وسایل مورد استفاده
  • خدمات اضافی
  • سطح تجربه و مهارت مانیکوریست

سایر خدمات زیبایی ناخن در استاده:

خدمات مانیکور در استاده

یکی از خدمات استاده، مانیکور در منزل و آرایشگاه است. از آنجایی که این خدمات در تمامی مناطق تهران اعم از شمال، جنول، شرق و غرب تهران ارائه می‌شود، شما می‌توانید مانیکوریست مدنظر خودتان را بر اساس محل اقامت خود انتخاب کنید. گفتنی است چگونگی انجام اینگونه خدمات نیز دارای اهمیت زیادی است. لازم است مانیکوریست حرفه‌ای باشد و از مواد درجه یک استفاده کند.

مانیکور ناخن در منزل

معمولا برای دریافت نوبت در آرایشگاه باید بین 30 الی 60 دقیقه زمان صرف کنید. همچنین، ممکن است در زمان مدنظر شما مانیکوریست تایم آزاد و خالی نداشته باشد و نوبت شما به تعویق بیفتد. علاوه بر آن، حدود دو الی سه ساعت هم زمان شما در آرایشگاه سپری خواهد شد و ممکن است ساعت‌ها در ترافیک و مسیر باشید تا به آرایشگاه برسید.

با توجه به این شرایط شما می‌توانید از خدمات مانیکور در منزل استاده استفاده کنید. با استفاده از این خدمات اگر در هر زمانی نیاز به خدمات سریع ناخن داشتید، می‌توانید با مانیکوریست‌هایی که استاده معرفی کرده است، در ارتباط باشید تا بهترین خدمات با به‌صرفه‌ترین قیمت‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما ارائه شود.

مانیکور ناخن در منزل

مانیکور ناخن در آرایشگاه

برخی افراد تمایل دارند که در آرایشگاه‌ها و مراکز زیبایی کارهای مربوط به ناخن خود را انجام دهند. گفتنی است برای یافتن بهترین مراکز، نگران نباشید؛ زیرا استاده مانیکوریست‌هایی را به شما معرفی خواهد کرد که در آرایشگاه‌ها نیز این خدمات را به شما ارائه می‌دهند. شما می‌توانید با توجه به محل اقامت خود، نزدیک‌ترین آرایشگاه و مانیکوریست را در مناطق غرب، شرق، شمال، مرکز و جنوب تهران انتخاب کنید.

مانیکور ناخن در آرایشگاه

مانیکور با پارافین تراپی

مانیکور ناخن با پارافین تراپی، علاوه بر اینکه یک روش زیبایی است، روشی درمانی هم محسوب می‌شود. یکی از خدمات استاده، معرفی ناخن‌کارهایی است که تمامی خدمات مربوط به مانیکور ناخن با پارافین تراپی را به شما در منزل و محل مورد نظرتان ارائه می‌دهند. همچنین تعدادی سالن زببایی و آرایشگاه هم توسط استاده در همین صفحه معرفی شده است که شما می‌توانید برای دریافت این خدمات با آنها تماس حاصل کنید و مشاوره دریافت نمایید. پس از دریافت مشاوره نیز می‌توانید نوبتی برای خود رزرو کنید.

اگر علاقه دارید تا پوست اطراف ناخن شما نرم شده و ناخن‌های شفاف و براقی داشته باشید، می‌توانید روش مانیکور با پارافین تراپی را امتحان کنید. این کار برای بهتر شدن وضعیت ناخن و همچنین برای کاهش دردهای ایجاد شده توسط التهابات پوستی، اگزما، جراحات ورزشی، رماتیسم و… انجام می‌شود.

گفتنی است پرافین مورد استفاده در این روش کاملا بهداشتی، بدون بو و شفاف است.

مراحل مانیکور ناخن

به طور کلی، مانیکور ناخن چه در منزل و چه در آرایشگاه دارای چندین مرحله کلی و اساسی است که مراحل آن در موارد زیر خلاصه می‌شود. این موارد عبارتند از:

  • کوتاه کردن ناخن‌ها
  • فرم دهی به ناخن‌ها
  • پاکسازی اطراف ناخن‌ها
  • طراحی ناخن‌ها‌

طبقه بندی شده در

با برچسب در