امروزه کاشت ناخن به عنوان یکی از روش‌هایی است که از آن برای زیباتر شدن ناخن‌ها و جلوه بیشتر آن‌ها استفاده می‌شود. کاشت ناخن دخترانه با توجه به سلیقه فرد، می‌تواند به شکل کوتاه یا بلند انجام شود. طرح‌های متنوع و رنگ‌های شاد، زیبایی ناخن‌ها را دو چندان می‌کند. ما در این صفحه از استاده به معرفی ناخن کارهای ماهر جهت انجام خدمات کاشت ناخن دخترانه کوتاه و بلند در منزل و معرفی سالن ‌های آرایشی جهت انجام این خدمت خواهیم پرداخت.

کاشت ناخن دخترانه

در ادامه می‌توانید انواع مدل‌های کاشت ناخن دخترانه بلند و کوتاه را مشاهده کنید.

کاشت ناخن دخترانه بلند

بعضی از خانم‌ها معتقدند که کاشت ناخن دخترانه بلند نسبت به کوتاه، از جذابیت بالاتری برخوردار است. در این روش از طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی استفاده می‌شود. بعضی از دختران متناسب با فصل، طرح ناخن خود را انتخاب می‌کنند. برای مثال در فصل زمستان، متناسب با این فصل، در کاشت ناخن خود، از طرح‌های برفی و رنگ‌های سفید و آبی استفاده می‌نمایند.

همچنین بعضی از خانم‌ها نیز کاشت ناخن بلند را با توجه به مناسبت‌ها مانند: تولد، عروسی، مهمانی و… انجام می‌دهند تا جلوه بیشتری داشته باشند. برای مثال بعضی از دختران، در شب یلدا، کاشت ناخن‌های بلند خود را با رنگ قرمز و طرح‌های هندوانه طراحی می‌کنند.

کاشت ناخن بلند مدل‌های متفاوتی دارد که از جمله آن، می‌توان به کاشت ناخن بلند اکلیلی، مربعی، نوک تیز، عروس، نگین‌دار، ژله‌ای، دیسکو و… اشاره نمود. توصیه می‌شود که برای آشنایی بیشتر با کاشت ناخن دخترانه بلند به مشاهده تصاویر پایین بپردازید.

خدمات کاشت ناخن دخترانه توسط افراد متخصص معرفی شده در استاده در منزل شما انجام می‌شود. شما عزیزان می‌توانید با برقراری تماس با شماره تلفن‌های موجود در صفحه، از این خدمات بهره‌مند شوید.

کاشت ناخن دخترانه کوتاه

امروزه کاشت ناخن دخترانه کوتاه به نوعی ترند تبدیل شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است. این نوع کاشت ناخن، معمولا برای خانم‌هایی که به ناخن‌های طبیعی علاقه زیادی دارند، بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بعضی از خانم‌ها نمی‌توانند به داشتن ناخن‌های بلند عادت کنند و کارهای روزمره خود را به راحتی انجام دهند، بنابراین روش کاشت ناخن کوتاه، برای این افراد روشی بسیار مناسب می‌باشد.

در کاشت ناخن کوتاه از طرح‌های ساده و فانتزی و همچنین انواع رنگ‌ها استفاده می‌شود. در این نوع کاشت، خانم‌ها بر اساس سلیقه و دلخواه خود، حالت، طرح و رنگ ناخن را انتخاب می‌کنند. برای مثال بعضی از خانم‌ها برای کاشت ناخن کوتاه، مدل ناخن کوتاه مربعی و طرح گل یا نگین‌دار را انتخاب می‌کنند.

استفاده از استیکر روی ناخن، جلوه‌ای دخترانه به ناخن‌ها می‌بخشد. همچنین با استفاده از انواع شابلون نیز می‌توانید، طرح مورد نظر را روی ناخن خود طراحی نمایید.

کاشت ناخن کوتاه نیز دارای مدل‌های مختلفی می‌باشد که از جمله آن، می‌توان به کاشت ناخن کوتاه مربعی، کاشت ناخن کوتاه ساده، کاشت ناخن کوتاه فانتزی، کاشت ناخن کوتاه اسپرت، کاشت ناخن کوتاه بی‌رنگ و… اشاره کرد. حال برای اینکه با این نوع کاشت ناخن، بیشتر آشنا شوید بهتر است که به مشاهده عکس‌های زیر بپردازید.

توجه داشته باشید که در استاده تمامی خدمات کاشت ناخن کوتاه و بلند در تمام مناطق تهران (شمال، جنوب، غرب و شرق) در منزل و آرایشگاه توسط متخصصین معرفی شده انجام می‌شود.