امروزه با رواج خدمات زیبایی، اکثریت خانم‌ها به واسطه کاشت ناخن، دستان خود را زیباتر می‌کنند. البته، پس از مدتی ممکن است کاشت ناخن تکراری شده و به هر دلیلی تصمیم به برداشت یا ریموو آن بگیرند. متاسفانه در کاشت ناخن به دلیل قرارگیری چندین لایه از مواد بر روی ناخن، ناخن طبیعی فرد ضعیف و شکننده می‌شود که نیاز به تقویت ناخن خانگی دارد. اگر شما هم به تازگی این کار را انجام داده‌اید، تا انتهای این مطلب از استاده مگ همراه ما باشید تا با بهترین روش‌های تقویت ناخن بعد از برداشتن کاشت آشنا شوید.

تقویت ناخن بعد از برداشت کاشت

پس از ریموو کردن مواد کاشت از روی ناخن‌ها، ناخن‌های طبیعی دچار شکنندگی شده و ضعیف می‌شوند که لازم است به فکر تقویت بنیان آنها بیوفتید. برای این کار، روش‌های خانگی متنوعی وجود دارد که در ادامه، هر مورد را معرفی و توضیح خواهیم داد؛ در عین حال، می‌توانید از محصولاتی که برای تقویت ناخن بعد از برداشتن کاشت وجود دارد نیز استفاده کنید. قیمت ریمو کاشت، ژلیش و لمینت ناخن در منزل را بخوانید.

تقویت خانگی ناخن

همواره استفاده از روش‌های خانگی اولین اولویت افراد بوده و به همین سبب در ادامه، چندین مورد از مؤثرترین موارد خانگی تقویت ناخن و بهترین سفت کننده ناخن را به شما معرفی خواهیم کرد.

نکته حائز اهمیت در استفاده از روش‌های خانگی به منظور تقویت ناخن‌های طبیعی، داشتن تداوم در انجام آنهاست تا در درازمدت تأثیر خود را نشان دهند.

آبلیمو

شاید تعجب کنید که مگر سفت شدن ناخن با آبلیمو امکان‌پذیر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله! آبلیمو به دلیل داشتن ویتامین سی، جزو بهترین روش‌های خانگی برای تقویت ناخن‌های طبیعی به شمار می‌رود. برای تأثیر بهتر، پیشنهاد می‌کنیم که آبلیمو و روغن زیتون را با یکدیگر ترکیب کرده و ناخن‌های خود را را به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه در این محلول قرار دهید.

نحوه کندن ناخن کاشت با سرکه به صورت کامل را در استاده بخوانید.

یکی دیگر از ترکیبات کاربردی برای سفت شدن ناخن طبیعی، استفاده از مخلوط آبلیمو و جوش شیرین است. این ترکیب برای درخشندگی و شفافیت ناخن‌ها بی‌نظیر بوده و تأثیر بسیاری در تقویت آنها دارد. پس از مخلوط کردن این دو ماده، ناخن‌ها را به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه داخل آن قرار داده و سپس، با آب ولرم بشویید.

تقویت ناخن با آبلیمو

وازلین

دومین موردی که برای سفت شدن ناخن پیشنهاد می‌کنیم، وازلین است. تقویت ناخن با وازلین از متداول‌ترین روش‌ها بوده و تأثیر خوبی نیز دارد. این ماده به دلیل خاصیت مرطوب‌ کنندگی بالایی که دارد، می‌تواند به خوبی ناخن‌ها را محکم کرده و از حالت شکنندگی خارج کند.

برای این منظور، کافی است که مقداری وازلین را بر روی ناخن‌های خود مالیده و اجازه دهید که به مدت ۱۰ دقیقه بر روی سطح آنها باقی بماند. سپس، با آب ولرم آنها را شسته و در نهایت از کرم مرطوب کننده برای حفظ رطوبت ناخن‌هایتان استفاده کنید.

تقویت ناخن با وازلین

ژلوفن

کپسول ژلوفن از داروهایی است که در هر خانه‌ای یافت می‌شود. جالب است بدانید که این کپسول را نه تنها برای درمان درد بدن، بلکه برای تقویت ناخن نیز می‌توانید استفاده کنید. برای تقویت ناخن با ژلوفن کافی است که چندین کپسول را در داخل آب حل کنید و سپس ناخن‌هایتان را به مدت ۱۰ دقیقه در داخل این ترکیب قرار دهید تا اثر شگفت‌ انگیز آن در تقویت ناخن را ببینید!

تقویت ناخن با ژلوفن

روغن‌ طبیعی

شاید بتوان گفت یکی از اصلی‌ترین دلایلی که سبب شکنندگی ناخن‌ها پس از برداشت کاشت می‌شود، عدم رطوبت است. در این راستا، یکی از بهترین ترکیب‌ها به منظور تأمین رطوبت، استفاده از روغن‌های طبیعی اعم از روغن زیتون، روغن بادام شیرین و تلخ، روغن نارگیل و غیره می‌باشد.

گفتنی است به منظور تأثیر بهتر روغن‌ها می‌توانید آنها را برای چندین دقیقه گرم کرده و سپس، از آنها استفاده کنید تا به سفت شدن ناخن‌های شکننده کمک کنند.

تقویت ناخن با روغن طبیعی

محصولات آماده برای تقویت ناخن

در صورتی که روش‌های خانگی تقویت ناخن چندان کاربردی به نظر نمی‌رسد یا حوصله کافی و زمان انجام دادن آنها را ندارید، محصولات آماده تقویتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر به دنبال بهترین سفت کننده‌های ناخن در مدت زمان کوتاه هستید، می‌توانید از این محصولات استفاده کرده و نتیجه خوبی بگیرید. کاشت ناخن چه عوارضی دارد؟

شایان ذکر است که محصولات متنوعی در این زمینه وجود دارد، اما در ادامه سه مورد از بهترین تقویت کننده‌های ناخن بعد از برداشت کاشت را به شما معرفی می‌کنیم که بیشترین رضایت مشتریان را داشته‌اند:

محلول تقویت کننده ناخن ماوالا مدل ساینتیفیک

یکی از مشهورترین برندهای دنیا در زمینه تقویت ناخن، مژه، ابرو و…، ماوالا است. محصول تقویت ناخن این برند بسیار عالی بوده و توانسته رضایت عده زیادی از مشتریان را جلب کند. نحوه مصرف آن نیز بسیار ساده است؛ به صورتی که می‌توانید هفته‌ای حداقل ۲ بار از آن بر روی ناخن‌های خود ریخته و سپس، منتظر باشید تا کاملا خشک شود. گفتنی است پس از گذشت زمان کوتاهی، تغییر وضعیت و بهبود استحکام ناخن‌هایتان را مشاهده خواهید کرد.

تقویت کننده ناخن ماوالا

محلول تقویت ناخن هیدرودرم

هیدرودرم از برندهای ایرانی مطرح در زمینه تولید محصولات درمانی و مراقبتی است. محلول تقویت ناخن آن نیز بسیار مؤثر بوده و به منظور سفت و مستحکم شدن ناخن‌های طبیعی استفاده می‌شود. در این محصول، ترکیب روغن‌ها و مواد مختلفی به کار رفته است که در تسریع روند استحکام ناخن‌ها نقش پررنگی دارند.

تقویت ناخن هیدرودرم

کرم تقویت کننده ناخن نئودرم

در آخرین مورد از معرفی روش‌های تقویت ناخن بعد از برداشت کاشت به کرم نئودرم اشاره می‌کنیم. این کرم دارای ویتامین‌های مختلفی اعم از ویتامین‌های A و E بوده و از این جهت محصولی عالی برای سفت شدن ناخن‌ها به شمار می‌رود. همچنین، این محصول نیز ساخت کشور ایران بوده و به همین سبب علاوه‌ بر تاثیرگذاری خوب، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

شایان ذکر است که روش‌های معرفی شده، همگی به یک میزان مؤثر بوده و تنها لازم است در انجام آنها تداوم داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

 تقویت کننده ناخن نئودرم

طبقه بندی شده در

با برچسب در