زمانی که شما خدماتی مانند کاشت، ژلیش و یا لمینت ناخن را دریافت کرده باشید، پس از مدتی به هر دلیلی ممکن است به ریمو آن نیاز پیدا کنید. ریمو ناخن باید توسط افراد حرفه‌ای و با تجربه انجام شود تا از وارد شدن هرگونه آسیبی به ناخن‌های شما جلوگیری گردد. ما در این صفحه از استاده سعی داریم تا شما را با هزینه ریمو کاشت ناخن، ریمو ژلیش، ریمو لمینت و همچنین عوامل موثر بر آنها آشنا کنیم. جهت انجام خدمات ریمو کاشت ناخن چه در منزل و چه در آرایشگاه می‌توانید با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید و وقت خود را رزرو کنید.

قیمت ریمو ناخن

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌ صورت حدودی می‌باشد.

خدمتقیمت به تومان
ریمو کاشت50.000
ریمو ژلیش30.000

عوامل موثر در قیمت ریمو ناخن

برای آشنایی بهتر با قیمت ریمو ناخن باید در ابتدا عوامل موثر بر این مبالغ را بشناسید. در ادامه به بررسی این عوامل پرداخته‌ایم.

کیفیت مواد مورد استفاده

کیفیت مواد مورد استفاده برای ریمو، حرف اول را در تعیین هزینه نهایی دارد. هر چه از محصولات با کیفیت استفاده شود، مبالغ دریافتی برای ریمو کاشت نیز بیشتر خواهد شد و در عین حال، سلامت ناخن‌های شما هم حفظ می‌گردد.

برند محصول استفاده شده

استفاده از محصولات تقلبی هرگز به شما پیشنهاد نمی‌شود. درست است که این محصولات قیمت کمتری دارند، اما سلامت ناخن و پوست شما را به خطر می‌اندازند. بنابراین توصیه می‌شود حتما این‌گونه خدمات را از یک ناخن‌کار معتبر و حرفه‌ای دریافت کنید تا از محصولات اورجینال و برندهای معتبر برای انجام این کار استفاده شود.

قیمت ریمو ناخن

نوع پودر ناخن مورد استفاده

پودر ناخن مورد استفاده هنگام دریافت خدمات کاشت، ژلیش و… در قیمت ریمو تاثیرگذار خواهد بود و هر چه از کیفیت بالاتر و برند معتبرتری تهیه شده باشد، قیمت دریافتی نیز افزایش می‌یابد. پیشنهاد می‌کنیم خدمات کاشت ناخن بیبی بومر در منزل همراه قیمت در استاده را بخوانید.

میزان خرابی ناخن هنگام مراجعه

هرچه میزان خرابی و مشکلات ناخن‌های شما در هنگام مراجعه برای ریمو کمتر باشد، کار مانیکوریست ساده‌تر خواهد بود و مبالغ حداقلی دریافت خواهد شد.

عوامل موثر در قیمت ریمو ناخن

خدمات ریمو کاشت ناخن

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در استاده، معرفی مانیکوریست‌ها و ناخن کارهایی است که تمامی خدمات مربوط به ریمو را به شما ارائه می‌دهند. اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که از ترافیک و شلوغی شهر بیزارید و فرصت مراجعه به آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی را ندارید، هر کجای تهران که باشید (شمال-جنوب-غرب-شرق) می‌توانید از خدمات ریمو ناخن در منزل استفاده کنید.

برای استفاده از این خدمات کافی است با متخصصین معرفی شده توسط استاده تماس حاصل کنید و برای دریافت نوبت ریمو در منزل اقدام نمایید. متخصصین انتخابی توسط شما در زمان تعیین شده در محل حضور پیدا خواهند کرد و تمامی خدمات مورد نیاز را به شما ارائه خواهند داد. شما می‌توانید برای دریافت خدمات زیر با این متخصصین معرفی شده در همین صفحه از استاده تماس بگیرید.

خدمات ریمو کاشت ناخن

خدمات ارائه شده متخصصین معرفی شده توسط استاده:

  • ریمو کاشت ناخن
  • ریمو انواع ژلیش
  • ریمو لمینت ناخن

طبقه بندی شده در

با برچسب در