قیمت عایق نانو پشت بام؛ قیمت عایق رطوبتی نانو پلیمر

قیمت عایق نانو

مطمئناً قیمت عایق نانو برای هر نوع عایق‌کاری کاملا متفاوت می‌باشد. این که محل مورد نظر شما از قبل چه نوع عایقی داشته، آیا ساختمان شما نوساز است و یا اینکه آیا نیاز به ترمیم عایق دارید؟ همه اینها تعیین کننده قیمت جایگزین ایزوگام می‌باشند.

ازاین‌رو چه از نظر ساختار، چه از نظر موارد فنی و شرایط سطح مورد نظر باید قیمت‌های عایق نانو بررسی و اطلاعات مورد نظر ارائه گردد.

 در این صفحه از “خدمات آنلاین استاده” قصد داریم که به بررسی قیمت عایق نانو پشت بام و مواردی تأثیرگذار در این امر بپردازیم.

 قیمت عایق رطوبتی نانو 

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

نوع عایق رطوبتی نانوقیمت هر مترمربع به توماننوع عایق رطوبتی نانوقیمت هر مترمربع به تومان
عایق بام پلیمری35.000نانو عایق نما50.000
عایق بام دو جزئی45.000نانو عایق حرارتتوافقی
عایق بام رنگی50.000نانو عایق صوتتوافقی
عایق بام پودری50.000نانو عایق سفال40.000
عایق بام رنگی موزائیک50.000نانو عایق سنگ مصنوعیتوافقی
عایق بام شفاف موزائیک40.000نانو عایق نما کنیتکستوافقی
نانو عایق کاشی و سرامیک35.000نانو عایق گچتوافقی
نانو عایق بام ترمیم ایزوگام45.000نانو عایق کاه‌گل35.000
نانو عایق بام ترمیم آسفالت50.000نانو آبگریز چوب40.000
نانو عایق بام پلیمری قیری35.000نانو آبگریز سنگ32.000
نانو عایق بام پودری رنگی45.000نانو آبگریز آجر30.000

توجه کنید که قیمت عایق نانو رطوبتی به جز تمام مزایا و ضریب اطمینانی که برای کار و حساسیت‌های آب‌بندی دارا می‌باشد، هم از نظر مالی و هم از نظر زمان و سرعت کار بسیار به صرفه می‌باشد.

مواد نانو با عدم‌نفوذ بالایی که دارد و قدرت چسبندگی بالا که نفوذ آب را برابر با صفر قرار داده است، باعث افزایش ضریب اعتماد و اطمینان به کار و افزایش دوام عمر استفاده شده است. تمام این مزایا که البته باید برای تعیین قیمت عایق رطوبتی نانو مدنظر قرار گیرد، مطمئناً برای مشتری صرفه اقتصادی را فراهم خواهد کرد.

قیمت عایق جایگزین ایزوگام

 یکی از صد کاربردی که عایق رطوبتی نانو دارد، برای پوشش‌دهی و عایق‌بندی پشت‌بام می‌باشد. در واقع اجرا و بیان قیمت عایق رطوبتی نانو برای هر نوع مکان و سطوح مختلف ساختمان در ۴ مرحله صورت می‌گیرد.

 این 4 مرحله عبارتند از:

 • انجام زیرسازی و آماده کردن سطح موردنظر
 • اعمال و اجرای پرایمر
 • عملی کردن و اجرای عایق
 • تست و آزمایش آب در مرحله نهایی

و در آخر باید قیمت عایق نانو پشت بام با توجه به متراژ تعیین گردد.

در مرحله اول آب‌بندی سازه صورت می‌گیرد و سطح موردنظر در برابر تراوش آب و عوامل مخرب و خطرناک ایزولاسیون می‌شود. سپس عایق رطوبتی نانو بر روی سطح مذکور عملی می‌شود و بعد از خشک شدن عایق خالص را بر روی آن با ضخامت مدنظری قرار می‌دهند. سپس در مرحله آخر به آزمایش و رفع شکاف‌ها البته اگر وجود داشته باشد، می‌پردازند.

این نکته را هم در نظر بگیرید که همیشه موادی که جهت آب‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند باید تعیین کننده قیمت عایق نانو پشت بام باشد.

 قیمت عایق رطوبتی نانو پلیمر 

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

نوع عایققیمت به تومان
عایق بام پلیمری35.000
نانو عایق بام پلیمری قیری35.000
پودر عایق رطوبتی نانو اپرا86.800

با پیشرفت فناوری و ابزارآلات مختلف، استفاده از قیرگونی و ایزوگام که برای عایق‌بندی درگذشته استفاده می‌شد امروزه منسوخ شده است و از عایق‌های پلیمری استفاده می‌گردد که قیمت عایق رطوبتی نانو پلیمر پشت بام از انواع دیگر به‌ صرفه‌تر از موارد دیگر می‌باشد.

عایق رطوبتی نانو که بالاترین میزان ترکیب را با مواد پلیمری دارد برای عایق‌کاری سقف‌های شیب‌دار، پشت‌بام، حمام، استخر و جکوزی وغیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. عایق رطوبتی نانو پلیمر از انواع جدید عایق‌کاری‌های نانو محسوب می‌شود که البته استقبال زیادی نیز برای مصارف و پوشش‌دهی انواع سطوح ساختمان از این نوع عایق نانو به عمل آمده است. عایق رطوبتی نانو پلیمری در برابر عدم نفوذ حجم بالایی از آب مقاومت لازمه را داشته و البته ماندگاری و طول عمر بسیاری نیز دارد.

قیمت عایق رطوبتی نانو پلیمر

تفاوت عایق رطوبتی نانو پلیمر با انواع عایق‌کاری‌های قبلی در میزان عدم ‌نفوذ رطوبت و کیفیت بالای محصول می‌باشد. اما باید توجه داشت که قیمت عایق رطوبتی نانو پلیمر با توجه به تمام مزایا و ویژگی‌هایی که دارد، بسیار به صرفه و سودمند برای مشتری خواهد بود.

 راه‌اندازی و اجرای آسان عایق نانو و به ‌صرفه بودن هزینه عایق رطوبتی نانو پلیمر سبب این میزان کارکرد وسیع این محصول در میان افراد و کارشناسان برای عایق‌کاری ساختمان شده است. قیمت عایق نانو پشت بام باتوجه‌به مواردی چون میزان مواد صرف شده، متراژ سطح موردنظر، وجود بازسازی و یا ترمیم سطح وغیره بستگی داشته و در نهایت تعیین شود.

قیمت عایق جایگزین ایزوگام 

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

نوع عایق قیمت به تومان
نانو عایق گچتوافقی
نانو عایق کاه‌گل35.000
نانو آبگریز چوب40.000
نانو آبگریز سنگ32.000
نانو آبگریز آجر30.000

قیمت عایق جایگزین ایزوگام به‌دلیل ترکیب مقاوم و منحصربفردی که دارد، معمولا با هزینه صرف شده آن جبران می‌شود. درواقع قیمت عایق جایگزین ایزوگام با توجه به ویژگی‌هایی چون عدم نفوذ آب، مقاوم دربرابر اشعه فرابنفش خورشید، تغییرات دمایی و بارش مداوم و… تعیین می‌شود.

معمولا برای ایزولاسیون پشت‌بام‌ها و کلیه مکان‌هایی که در تماس با آب و بخصوص بارش باران می‌باشد، می‌توان باتوجه به قیمت عایق نانو از این مواد بهره گرفت و در اصل هریک از این موارد و مکان‌ها در تعیین قیمت عایق جایگزین ایزوگام نقش دارند.

قیمت عایق جایگزین ایزوگام

البته برای تعیین قیمت و کاربرد ایزولاسیون این مواد برای مکان‌های مختلف، می‌توان به صورت خالص و یا ترکیب در ملات از این مواد استفاده شود که هریک از آن‌ها، قیمت عایق جایگزین ایزوگام را تغییر و متفاوت خواهد کرد.

البته درنهایت باید بیان کنیم که با توجه به این میزان از کیفیت عایق‌بندی و طراحی و به‌خصوص قیمت عایق نانو پشت بام، می‌توان به‌جرات اظهار کرد که قیمت آن در مقایسه با سایر عایق‌بندی‌ها بسیار مناسب می‌باشد.

در پایان

در این صفحه از استاده با توجه به جدول‌ها از آنجایی که قیمت‌های عایق نانو و عایق رطوبتی نانو پلیمر تفاوت بسیاری با یکدیگر ندارند، با توجه ‌به نوع کاربری و محل موردنظر می‌توانید هر یک را که مزایای بیشتر و کاربرد مطلوب‌تری برای پوشش‌دهی سطح موردنظر دارد را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. عابدینی گفت:

  سلام وقتتون بخیر ببخشید مزاحم شدم میخواستم بدونم شهرری هم نمایندگی دارید من ششصد متر پشت بام رو بخوام عایق کنم چقدر هزینش میشه با نصبش ممنون میشم بگید

 2. ایرج بهادری گفت:

  سلام نمایندگی در ارومیه دارید یا نه؟
  اگه هست لطفا آدرسش رو برام بفرستید

 3. حيدري گفت:

  سلام وقت شما بخیر ببخشید مزاحم شما شدم اینعایق روي برزنت هم چسبندگی دارد من ۴۵تا استخر دارم به متراژ ۶۰مترمربع کف همه شون برزنت زدآب هست الان بعضی ها شون نشتی داره میشه با این نانو عایق یا خیر ؟؟

 4. اکبر فتوحي گفت:

  سلام خوبی جناب 400 متر پشت بام دارم آسفالت است بانانو چقد تمام میشه خاهش میکنم جواب بصورت تلفی بدیت من سایت ندارم منطزرم ممنون میشم

 5. محسن گفت:

  شماره تماس

 6. رحمان گفت:

  سلام وقت بخیر برای حدودا 250 متر مربع چقدر مواد لازم است و آیا امکان نصب روی آسفالت هست ممنون میشم مقدار مواد مورد نیاز و هزینه اتمام شده رو بفرمایید .

 7. علی لطفی نجف اباد گفت:

  سلام خسته نباشی عایق روی کاهگل میشود یا سیمان باید باشه

 8. سعید گفت:

  سلام برای نانو بام توکرمانشاه نمایندگی دارین

 9. صابری گفت:

  سلام خسته نباشید جناب برای بام به متراژ80متری روی اسفالت چند هزینه میشه

 10. رجبی گفت:

  سلام حدود ۲۰۰ متر پشت ام یگانگی است لطفا قیمت اعلام کنید

 11. خداخواه گفت:

  سلام خداقوت حاجی شرمنده مزاحم شدم این قیمت که گذاشتی برای کارعایق نانو کل قیمت‌ها که گذاشتی کرایه حمل جنس رامیگی اجرت دستمزدکارگررا میگی پول جنس رامیگی این چه قیمتی گذاشتی پول جنس خودتو میگیری نمیگی این پیمانکارچطوری جوابگو باشه خدایش درست نیست حق دیگران را ضایع میکنی تجدیدنظری بفرمائید ممنون یاعلی ع ⚘🏴⚘⚘⚘

 12. رضا گفت:

  سلام ، پشت بام ساختمان قدیمی از موزاییک است ، حدود ۵۰ متر مربع ، از چه پوششی استفاده کنم و به چه مقدار ، در شهرستان آبادان با دمای حدود ۶۰ و رطوبت صد در صدی ، متشکرم

 13. مالک ناصری گفت:

  سلام بنده هنوز شیب بندی نکردم میشه مواد نانو رو با ملات شن قاطی کرد عایق کاری انجام میشه ویا خیر ۰۹۱۶۹۱۰۵۱۷۷ ناصری
  ممنون میشم راهنمایی بیشتر لازم دارم تا به امید خدا مشکلی برای ساختمان بوجود نیاد

 14. بابک خوشنود گفت:

  دیواری هست که نمای بیرونی با ایزوگام پوشیده شده اما در اثر بارندگی دچار نشت رطوبت به داخل می شود و گچ و رنگ داخلی در حال تخریب است. نشت از دور پنجره نیست بلکه دقیقاً از خود ایزوگام است. چه کار می شود کرد. آیا پوشش عایقی وجود دارد که نفوذپذیری ایزوگام را از بین ببرد؟ سپاس

  • مدیر محتوا استاده گفت:

   درود بر شما کاربر گرامی استاده
   لطفا جهت دریافت پاسخ دقیق و مشاوره لازم با شماره موجود در همین صفحه تماس بگیرید.

 15. علی محمد گفت:

  سلام یک سرویس بهداشتی ۸ متربع چقدر عایق لازم داره وجمعاً قیمتش چقدره؟ممنون

 16. یحیی کیاپور گفت:

  با سلام حدود 180 متر پشت بام دارم لطفا”به من بگید هزینه عایق کاری چقدر میشه ودر ضمن منزل من نو سازه وپشت بام موزائیک شده وبرای اطمینان بیشتر می خوام عایق بشه
  اگه جواب بدین ممنون میشم

 17. خانوم ملکی گفت:

  سلام بنده نماینده فروش عایق نانو پلیمر در تهران هستم درصورت تمایل همکاری میکنم

  • محمد علی مهرعلیان گفت:

   سلام وقت بخیر خواستم نمایندگی بگیرم با شما هم کاری کنم چکارکنم

 18. رشنو گفت:

  سلام خسته نباشید توضیحات شما برای مصرف کنندگان با توجه به عدم آشنایی این مواد جدید کافی نیست بعنوان مثال آیا عایق رطوبتی مایع بجای ایز وگام پشت بام فقط با فرچه مالیده شده تمام یا با کاو. دیگربایدبچسبانیم

 19. منصور امینی گفت:

  سلام، نمایندگی در قم دارید،
  لطفا بفرمایید پوشش نانو بر روی پله سنگی دارید و قیمت آن چند است. باسپاس

 20. علی گفت:

  سلام نمایندگی در استان کرمان شهرستان زرند دارین؟

 21. اسماعیل گفت:

  سلام کدام نانو با رنگ اکرولیک میشه مخلوط کرد؟
  برای نقاشی ساختمان ،هر متر مربع البته با رنگ اکرولیک چه مقدار نانو نیاز است؟لطفا قیمت نانو هر متر مربع اعلام کنید ،ممنون

 22. شیما گفت:

  سلام من با این عایق برای دیوار خانه موافقم چون از داخل اتاق نم دیوارها رو خراب کرده ما از پشت میخواهیم به دیوار عایق بزنیم همسرم مخالفت می‌کنه و تاکیدش بر ایزوگام هست و میگه ایزوگام امتحانش رو پس داده اما اگه روی ایزوگام را بخوابم سرامیک بزنیم نیاز به راویز داره الان برام جای سوال ه آیا باید روی این نوع عایق پلیمری هم راویز بزنیم تا بتونیم سرامیک کاری کنیم ؟ شهر باران

 23. حسین فروتن گفت:

  سلام. وقت بخیر

  آیا برای داخل کمد دیواری که از بیرون آپارتمان آب میده، میشه استفاده کرد؟ منظورم دیوار هستش.

  و اینکه بهتره روی گچ کار بشه یا گچ را بتراشم روی پلاستیر سیمان استفاده کنم ؟

 24. ناشناس گفت:

  سلام وقت بخیر.در بندرعباس یا لار و خنج نمایندگی دارید.

 25. شهوندی گفت:

  با عرض سلام یه ساختمان باپشت بام حدود ۲۵۰ متر حدودا چقدر قیمت میخوره ساختمان نو ساز با شیب گرفته شده توسط بتن سیمان

 26. خدابنده لو گفت:

  سلام ودرود اگر سفارش بدیم برامون ارسال میکنید مچکر میشم قیمت چند برای روی موزاییک میخواهم برای 100 متر پشت بام مچکرم

 27. حسین گفت:

  نماینده شما دراستان گلستان رو معرفی نمایید

 28. محمدرئیسی گفت:

  سلام درهمه شهرستانها نمایندگی دارید

 29. مهدی گفت:

  سلام من نمیدانم کیفیت و قیمت شما منصفانه است یا خیر . اما میدانم حتی اگرشما رعایت کنید مردم با شک نگاه میکنند .امروز برای راست گفتن و صداقت باید قسم خورد. من از طریق اینترنت یک شرکتی یکنفرا را جهت پشت بام فرستاد اونا با دستگاهی که نمیدانم چیست وبا دوبسته خمیر گونه نیم ساعت امدند با دست حدود ده متر طولی را بندکشی و ۷۵۰هزارتومان گرفتند. خداکند سرکاری نباشد

 30. مهدی گفت:

  سلام نمایندگی در مشهد کجاست شماره تلفن و ادرس . ممنونم

 31. کاظم فلاح گفت:

  شما فقط جدول انواع محصول را قیمت عرضه کردید . نوع محصول را برای چه کاری با دستور عمل بنویسید . که خوانند ه محصول مورد نظرش را بخرد .و ازش استفاده بکند . مثلا من پشت بامم را که حدودا ۸۰ متر است . وقبلآ هم ایزوگام شده . ولی بازم نشتی داره میخوام کل پشت بام را از محصولات شما . خودم کار کنم . لطفآ هم نام محصول و نحوه ی کار را برایم . ارسال کنید . تا من سفارش محصول کنم . با تشکر

 32. سید حسین مومنی گفت:

  تو شمال میخوام سقف تهرانی کار کنم میشه پوشش نانو استفاده کرد

 33. حمیدرضا گفت:

  باسلام روی کاه گل خانه های روستایی میشه اجرا کرد یابایداول باسیمان پوشش بدیم

 34. روح الله گفت:

  سلام ایادراراک استان مرکزی نمایندگی دارید

  • تیم پشتیبان استاده گفت:

   سلام
   باعرض پوزش با مجموعه معتبری در استان مرکزی همکاری نمی کنیم

 35. مرتضی عابدینی گفت:

  سلام وقت بخیر لطفا کاتالوگ و لیست قیمت بفرستین ممنون

 36. مازیار گفت:

  سلام برروی سقف سبک ک ورقه های کرکره ای سوراخ ودو تکه هستند میشه همون قسمتها راترمیم کرد

 37. علی گفت:

  سلام سیرجان نمایندگی دارید

 38. نارویی گفت:

  سلام آیا تو استان سیستان و بلوچستان شهرستان زاهدان هم نمایندگی دارین؟
  اگر دارین شماره ی تماس که من جهت هماهنگی و بازدید کار باهاشون تماس بگیرم لطف میفرمایید

 39. انوری گفت:

  سلام برای کف پارکینگ هم کف میشه از عایق رطوبتی نانو اپرا استفاده کرد بعد روی ان را کفپوش سنگ اجرا کرد جوابگو هست ؟؟

  • حجت گفت:

   کف پارکینگ احتمال زیاد نیاز به زیر سازی و تخریب داره و درکل میشه نانو استفاده کرد. سنگ هم میشه کار کنید

 40. عباسی گفت:

  سلام خسته نباشید اگه بخوایم باهاتون در ارتباط باشیم شماره ای هست که بتونیم تماس بگیریم اطلاعات بیشتر بهمون بدید؟؟

  • تیم پشتیبان استاده گفت:

   آقا/خانم عباسی عزیز
   باعرض پوزش استاده درحال حاضر با مجموعه معتبری در این زمینه فعالیت نمی‌کند که بتوانیم اطلاعات تماس این مجموعه را در اختیار شما قرار دهیم.

 41. مسیبی گفت:

  سلام بالا پشت بام ما حدودهشتادمترمربع وموزاییک است عایق کاری بانانو چقدر هزینه دارد وزمان اجرای لازم چقدراست باتشکر مسیبی

 42. محمدعلی اصفهان گفت:

  سلام برای پشت بام ۱۲۰متری چقدرعایق میخاد زیرسازی کارنداره سیمان کشیدم مشکلی نداره خونه نوسازه

  • تکنیکال صنعت گفت:

   حدود 4 میلیون تومن هزینه شما
   باید بازدید بشه و بعد قیمت دقیق در بیاد

  • ناشناس گفت:

   سلام با دو تومان جم میکنم ساب میزنم درست میشه

   • علی اصفهانی گفت:

    تونستی جمع کن. دو تومان الان یه لیوان آب هم دستت نمیدن. پارسال کابیت آشپزخانه بهم‌گفت کلا ۲۰‌میلیون گفتم‌گرونه امسال اجرا کردند شد ۸۶ میلیون. کجایی دادا. عهد دقیانوسی.

 43. امیر گفت:

  سلام مشهد نمایندگی دارید؟

 44. محمدی گفت:

  آیا در کرمانشاه نمایندگی دارید؟

 45. رمضانی گفت:

  سلام 110متر پشت بام موزائیک هست از دو قسمت راه اب گذاشته دور یکی از کفشورا نم زده پایین ایا امکان عایق کاری این قسمت هست یا باید همه پشت بام را عایق کاری کرد در ضمن از پشت بام استفاده میکنیم با رفت و امد عایق اسیب نمیبیند ممنون لطف کنید راهنمایی کنید

  • امیر خلج گفت:

   سلام
   رفت و آمد آسیبی به عایق نخواهد زد عایق مثل ایزوگام هست
   اون قسمت میشه عایق کاری کرد ولی باید بررسی بشه که آیا نیاز به زیر سازی خاصی هست یا نه

   • رمضانی گفت:

    جهت بررسی وانجام کار چگونه باید اقدام کرد در تهران هستیم شماره تلفنی که بتوانیم تماس بگیریم برای هماهنگی را اعلام بفرمایید ممنون

 46. عبدی تهران گفت:

  سلام
  برای یک ساختمان ۴۰۰ مترمربع در تهران هزینه انجام یک عایق کاری خوب چقدر میشه
  مدت زمان انجام کار را هم بفرمایید

 47. نقوی ( نقاش ساختمان ) گفت:

  سلام
  تشخیص اینکه کف باید جمع بشه یا نه باید بازدید انجام بشه.
  ولی معمولا برای کف تخریب باید انجام بشه البته اگر نشتی یا ترک ها زیاد باشه

  • محمد۰۹۱۴۴۳۱۳۸۳۰ گفت:

   سلام اقای نقوی شماکاراموز نمیگیرین من میخوام این شغلویادبگیرم اگه محبت کنید

 48. admin گفت:

  آقای کرمی عزیز سلام
  متاسفانه درحال حاضر با مجموعه معتبری در کرج فعالیت نمی کنیم
  باعرض پوزش

 49. امیر گفت:

  برای اینجور کارا تجربه میگه حتما چهار پنج نفر بیار ببینه کارو
  تا پشیمون شنید

 50. مساحی گفت:

  برای رفع نشتی اسفالت بام چه عایق نانو مناسب است؟

  • نقوی ( نقاش ساختمان در نکت ) گفت:

   سلام
   باید زیر کار دیده بشه ولی اگر خیلی عمیق نباشه با هر نوع عایق پشت بامی میشه انجام داد

 51. جواهری گفت:

  سلام خودمون با همین راحتی میشه انجام بدیم؟!!!

 52. حسین گفت:

  تفاوت نانو ها راتوضیح نداده اید که هرکدام چه محاسن ومعایبی دارد وهریک برای چه مکانی مناسب است همچنین روش اجرا رادقیق توضیح دهید ممنون

 53. مکتوبیان اصفهان گفت:

  سلام
  حدود۱۰۰متر پشت بام که دارای ایزوگام میباشد درخواست روکش عایق قیمت تمام شده به روز در اصفهان چند میباشد و چند روزه پس از درخواست اجرا میشود؟نمایندگی فروش و اجرا در اصفهان ؟سپاس

  • admin گفت:

   جناب مکتوبیان عزیز سلام
   متاسفانه درحال حاضر با مجموعه معتبری در اصفهان همکاری نمی کنیم
   در صورت همکاری اطلاعات تماس در همین صفحه قرار خواهد گرفت
   باعرض پوزش

 54. ناصر گفت:

  سلام ببخشید واسه جنوب نمایندگی دارین؟ استان فارس منظورمه سمت شهر (خنج)

 55. نادر ستار گفت:

  سلام شما نمایندگی در شهرستانها میپذیرد وشرایط شما چیست

  • admin گفت:

   نادر عزیز سلام
   استاده به صورت مستقیم هیچ خدمتی ارائه نمیده.
   استاده اشخاص و مجموعه های معتبر معرفی می کنه

 56. حمید گفت:

  در تهران کجا‌میشه خرید کرد

  • admin گفت:

   سلام
   متاسفانه در حال حاضر با مجموعه معتبری همکاری نمی کنیم.
   در صورت همکاری اطلاعات تماس در همین صفحه درج خواهد شد

  • ناشناس گفت:

   سلام شما درخواست عایق کاری با نانو داده بودین انجام دتدین

 57. لواسانی گفت:

  نمایندگی شرق تهران دارید ک بیام حضوری صحبت کنیم؟اگه شرق تهران دارید ادرس وشماره تلفنتونو بدید لطقا

 58. داود لواسانی گفت:

  سلام خسته نباشین نمایندگی سمت پردیس یا بومهن رودهن دارید ؟

 59. پیروزفر گفت:

  سلام پشت بام منزل بنده ۹۲ متر مربع هست چقدر هزینه خرید مواد بر میداره ..

  • نقوی ( نقاش ساختمان ) گفت:

   سلام
   متر مربع * عدد کیلوگرم مواد نانو = هزینه شما
   مواد هم در جدول بالا انتخاب کنید که کدام نوع را انتخاب می کنید

 60. ادیب گفت:

  برای تهران حدود 350 متر مربع بر روی آسفالت سیزده ساله هزینه اجرای کار با کیفیت چقدر میشود جنس خوب نانو؟

  • نقوی ( نقاش ساختمان ) گفت:

   سلام
   برای قیمت دقیق باید بازدید انجام بشه و بررسی بشه که آیا آسفالت پشت بام نیاز به ترمیم داره یا نه
   ولی حدود هزینه مواد شما: 350 * 32،000 = 11،200،000 تومان است

 61. امینی گفت:

  سلام در کرج از کجا میشه خرید.باتشکر

  • admin گفت:

   باسلام
   احتراما در کرج با مجموعه‌ای همکاری نمی کنیم
   در صورت همکاری با مجموعه معتبری اطلاعات تماس درج خواهد شد
   باعرض پوزش

  • ناشناس گفت:

   شما نیاز به عایق نانو داشتید تهیه کردید

 62. محمدی گفت:

  سلام برای سقف بتنی ،140 متر چقدر عایق میخواد قیمتش چند میشه

  • نقوی ( نقاش ساختمان ) گفت:

   سلام
   متر مربع * عدد کیلوگرم مواد نانو = هزینه شما
   حدود هزینه شما: 140 * 32،000 = 4،480،000

  • ایمان گفت:

   سلام وقت خوش در کرمان نمایندگی دارید و اگر نیست چه مدلی می توان محصول شما رو دریافت نمود. با تشکر
   یک سوال میشه مستقیم روی سقف چوبی اجرا کرد. ممنون توضیح بفرمایید

 63. محمد گفت:

  سلام من اگربخوام این کاررایادبگیرم چکاربایدبکنم

 64. محمد گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای کف آشپزخانه و سرویس بهداشتی که قیربونی دوبل هم انجام شده می توان روش رو از این زد ؟؟؟

  • نقوی ( نقاش ساختمان ) گفت:

   سلام
   بله این امکان به صورت کلی وجود دارد
   ولی اگر قسمتی از قیرگونی یا ایزوگام یا آسفالت خراب شده باشد با شعله مجدد چسبانده می شود.
   در برخی موارد نیاز است با واترجت شستشو انجام شود و درآخر عایق استفاده شود.

   • ناشناس گفت:

    سلام.دستگاه تولید نانو ساختمانم فروشی هست .قیمت چنده

    • نقوی ( نقاش ساختمان ) گفت:

     سلام
     خیر ما در زمینه فروش فعالیت نمی کنیم

 65. رضوانی گفت:

  سلام میخواستم ببینم برای پشت بام که در حال حاضر موزائیک است و حدود ۲۵۰ متر میباشد. بخواهیم انجام بدهیم
  1 _ زیبایی موزاییک را دارد
  2 _ تضمین آب ندادنش چقدر است
  3 _ بعد از انجام اینکار روف گاردن میشه انجام بشود
  4 _ اجرایش چقدر زمان میبرد
  و در پایان قیمت تمام شده ۲۵۰ متر یک چیز با کیفیت چقدر میشود
  ممنون میشوم پاسخ بفرمایید .

  • نقوی ( نقاش ساختمان ) گفت:

   سلام
   1- بستگی به نوع موزاییک شما که استفاده می کنید دارد ولی در کل موزاییک شکیل تر است
   2- 100 درصد
   3- بله
   4- اگر با قلمو انجام شود هر متر 2 دقیقه زمان می برد ( برای شما حدود 8 ساعت ) اگر با کنیتکس پاش انجام شود هر متر 30 ثانیه ( برای شما حدود 2 ساعت )
   مخلوط کردن عایق هم زمانی نیاز دارد. شما در حدود یک روز در نظر بگیرید.
   5- متر مربع * عدد کیلوگرم مواد نانو = هزینه شما ( 250 * 32000 = 8.000.000 تومان ) این عدد حدودی می باشد

 66. فرامرز صالحی زنگنه گفت:

  سلام میشه روی ایزوگام اجرا بشه

 67. رحیم اصولی گفت:

  سلام داداش هر کیلو پودر نانو چند مترمربع رو پوشش میده مثلا ۸۰ مترمربع چن کیلو پودر میخاد ممنون

  • نقوی ( نقاش ساختمان در نکت ) گفت:

   هر بیست لیتر نانو ملاتی برای 40 متر مربع کافیه

 68. ناشناس گفت:

  سلام قیمت متری چنده

  • نقوی ( نقاش ساختمان در نکت ) گفت:

   سلام
   قیمت ها در صفحه درج شده است

   • صادقی گفت:

    ادرس نمایندگی درشیراز می خوام
    واسه ۱۵۰متر پشت بام چند میشه؟

    • نقوی ( نقاش ساختمان در نکت ) گفت:

     سلام
     بستگی به ضخامت نانو شما داره
     برای مثال اگر حداقل ضخامت 1 میلیمتر در نظر داشته باشید
     1 تا 1.5 کیلو نانو نیاز دارد برای هر یک متر مربع
     متر مربع * عدد کیلوگرم مواد نانو = هزینه شما

   • علی محمد گفت:

    سلام
    برای اجرا بروی پشت بامی که با تیرچه و بلوک زده شده و با سیمان شیب بندی گردیده کدام نوع عایق از جداول بالا مناسب است؟ معمولا دستمزد اجرا چقدر است؟ ممنون

  • مهدی کرمی گفت:

   با سلام ساختمان ما موزاییک هست و 800 متر می باشد و یکی از واحدهای طبقه آخر نم داده آیا با اجرایکار شما نیاز هست همه پشت بام عایق بشه یا همان قسمتکافیه اگه همه را عایق کنید قیمتش چقدرمیشه ممنون میشم

   • نقوی ( نقاش ساختمان ) گفت:

    سلام
    نم ساختمان باید دقیق بررسی بشه. دلایل زیادی وجود داره برای به وجود اومدن نم ساختمان.
    ولی اگر از پشت بام باشد و قسمت های دیگر خوب عایق شده باشند همان قسمت را میشود عایق کرد.
    در هر صورت باید از نزدیک بازدید انجام بشه
    برای قیمت دقیق هم لطفا متراژ دقیق جایی که میخواهید عایق کنید اعلام بفرمایید تا قیمت دقیق گفته شود

    • مهدی گفت:

     سلام؛ ساختمان ما هم سقفش بتن ریزی شده و حدود ۱۳۰ متر می باشد به نظر شما کدام نوع عایق ارزونتر تموم میشه برامون؟ ممنون

 69. ذکریا گفت:

  راهنمایی میخام ممنون

  • داودخداوندیتهران گفت:

   سلام لوله خارج شدن آب حدود ۱متر برای زیرساخت آب نفوز نکته اطاق لطفا راهنمایفرماید

   • نقوی ( نقاش ساختمان ) گفت:

    سلام
    سوالی که پرسیدین متوجه نشدم
    لطفا بیشتر توضیح دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *