مطمئناً قیمت عایق نانو برای هر نوع عایق‌کاری کاملا متفاوت می‌باشد. این که محل مورد نظر شما از قبل چه نوع عایقی داشته، آیا ساختمان شما نوساز است و یا اینکه آیا نیاز به ترمیم عایق دارید؟ همه اینها تعیین کننده قیمت جایگزین ایزوگام می‌باشند.

ازاین‌رو چه از نظر ساختار، چه از نظر موارد فنی و شرایط سطح مورد نظر باید قیمت‌های عایق نانو بررسی و اطلاعات مورد نظر ارائه گردد.

 در این صفحه از “خدمات آنلاین استاده” قصد داریم که به بررسی قیمت عایق نانو پشت بام و مواردی تأثیرگذار در این امر بپردازیم.

 قیمت عایق رطوبتی نانو 

نوع عایق رطوبتی نانوقیمت هر مترمربع به توماننوع عایق رطوبتی نانوقیمت هر مترمربع به تومان
عایق بام پلیمری35.000نانو عایق نما50.000
عایق بام دو جزئی45.000نانو عایق حرارتتوافقی
عایق بام رنگی50.000نانو عایق صوتتوافقی
عایق بام پودری50.000نانو عایق سفال40.000
عایق بام رنگی موزائیک50.000نانو عایق سنگ مصنوعیتوافقی
عایق بام شفاف موزائیک40.000نانو عایق نما کنیتکستوافقی
نانو عایق کاشی و سرامیک35.000نانو عایق گچتوافقی
نانو عایق بام ترمیم ایزوگام45.000نانو عایق کاه‌گل35.000
نانو عایق بام ترمیم آسفالت50.000نانو آبگریز چوب40.000
نانو عایق بام پلیمری قیری35.000نانو آبگریز سنگ32.000
نانو عایق بام پودری رنگی45.000نانو آبگریز آجر30.000

توجه کنید که قیمت عایق نانو رطوبتی به جز تمام مزایا و ضریب اطمینانی که برای کار و حساسیت‌های آب‌بندی دارا می‌باشد، هم از نظر مالی و هم از نظر زمان و سرعت کار بسیار به صرفه می‌باشد.

مواد نانو با عدم‌نفوذ بالایی که دارد و قدرت چسبندگی بالا که نفوذ آب را برابر با صفر قرار داده است، باعث افزایش ضریب اعتماد و اطمینان به کار و افزایش دوام عمر استفاده شده است. تمام این مزایا که البته باید برای تعیین قیمت عایق رطوبتی نانو مدنظر قرار گیرد، مطمئناً برای مشتری صرفه اقتصادی را فراهم خواهد کرد.

قیمت عایق جایگزین ایزوگام

 یکی از صد کاربردی که عایق رطوبتی نانو دارد، برای پوشش‌دهی و عایق‌بندی پشت‌بام می‌باشد. در واقع اجرا و بیان قیمت عایق رطوبتی نانو برای هر نوع مکان و سطوح مختلف ساختمان در ۴ مرحله صورت می‌گیرد.

 این 4 مرحله عبارتند از:

  • انجام زیرسازی و آماده کردن سطح موردنظر
  • اعمال و اجرای پرایمر
  • عملی کردن و اجرای عایق
  • تست و آزمایش آب در مرحله نهایی

و در آخر باید قیمت عایق نانو پشت بام با توجه به متراژ تعیین گردد.

در مرحله اول آب‌بندی سازه صورت می‌گیرد و سطح موردنظر در برابر تراوش آب و عوامل مخرب و خطرناک ایزولاسیون می‌شود. سپس عایق رطوبتی نانو بر روی سطح مذکور عملی می‌شود و بعد از خشک شدن عایق خالص را بر روی آن با ضخامت مدنظری قرار می‌دهند. سپس در مرحله آخر به آزمایش و رفع شکاف‌ها البته اگر وجود داشته باشد، می‌پردازند.

این نکته را هم در نظر بگیرید که همیشه موادی که جهت آب‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند باید تعیین کننده قیمت عایق نانو پشت بام باشد.

 قیمت عایق رطوبتی نانو پلیمر 

نوع عایققیمت به تومان
عایق بام پلیمری35.000
نانو عایق بام پلیمری قیری35.000
پودر عایق رطوبتی نانو اپرا 86.800

با پیشرفت فناوری و ابزارآلات مختلف، استفاده از قیرگونی و ایزوگام که برای عایق‌بندی درگذشته استفاده می‌شد امروزه منسوخ شده است و از عایق‌های پلیمری استفاده می‌گردد که قیمت عایق رطوبتی نانو پلیمر پشت بام از انواع دیگر به‌ صرفه‌تر از موارد دیگر می‌باشد.

عایق رطوبتی نانو که بالاترین میزان ترکیب را با مواد پلیمری دارد برای عایق‌کاری سقف‌های شیب‌دار، پشت‌بام، حمام، استخر و جکوزی وغیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. عایق رطوبتی نانو پلیمر از انواع جدید عایق‌کاری‌های نانو محسوب می‌شود که البته استقبال زیادی نیز برای مصارف و پوشش‌دهی انواع سطوح ساختمان از این نوع عایق نانو به عمل آمده است. عایق رطوبتی نانو پلیمری در برابر عدم نفوذ حجم بالایی از آب مقاومت لازمه را داشته و البته ماندگاری و طول عمر بسیاری نیز دارد.

قیمت عایق رطوبتی نانو پلیمر

تفاوت عایق رطوبتی نانو پلیمر با انواع عایق‌کاری‌های قبلی در میزان عدم ‌نفوذ رطوبت و کیفیت بالای محصول می‌باشد. اما باید توجه داشت که قیمت عایق رطوبتی نانو پلیمر با توجه به تمام مزایا و ویژگی‌هایی که دارد، بسیار به صرفه و سودمند برای مشتری خواهد بود.

 راه‌اندازی و اجرای آسان عایق نانو و به ‌صرفه بودن هزینه عایق رطوبتی نانو پلیمر سبب این میزان کارکرد وسیع این محصول در میان افراد و کارشناسان برای عایق‌کاری ساختمان شده است. قیمت عایق نانو پشت بام باتوجه‌به مواردی چون میزان مواد صرف شده، متراژ سطح موردنظر، وجود بازسازی و یا ترمیم سطح وغیره بستگی داشته و در نهایت تعیین شود.

قیمت عایق جایگزین ایزوگام 

نوع عایق قیمت به تومان
نانو عایق گچتوافقی
نانو عایق کاه‌گل35.000
نانو آبگریز چوب40.000
نانو آبگریز سنگ32.000
نانو آبگریز آجر30.000

قیمت عایق جایگزین ایزوگام به‌دلیل ترکیب مقاوم و منحصربفردی که دارد، معمولا با هزینه صرف شده آن جبران می‌شود. درواقع قیمت عایق جایگزین ایزوگام با توجه به ویژگی‌هایی چون عدم نفوذ آب، مقاوم دربرابر اشعه فرابنفش خورشید، تغییرات دمایی و بارش مداوم و… تعیین می‌شود.

معمولا برای ایزولاسیون پشت‌بام‌ها و کلیه مکان‌هایی که در تماس با آب و بخصوص بارش باران می‌باشد، می‌توان باتوجه به قیمت عایق نانو از این مواد بهره گرفت و در اصل هریک از این موارد و مکان‌ها در تعیین قیمت عایق جایگزین ایزوگام نقش دارند.

قیمت عایق جایگزین ایزوگام

البته برای تعیین قیمت و کاربرد ایزولاسیون این مواد برای مکان‌های مختلف، می‌توان به صورت خالص و یا ترکیب در ملات از این مواد استفاده شود که هریک از آن‌ها، قیمت عایق جایگزین ایزوگام را تغییر و متفاوت خواهد کرد.

البته درنهایت باید بیان کنیم که با توجه به این میزان از کیفیت عایق‌بندی و طراحی و به‌خصوص قیمت عایق نانو پشت بام، می‌توان به‌جرات اظهار کرد که قیمت آن در مقایسه با سایر عایق‌بندی‌ها بسیار مناسب می‌باشد.

در پایان

در این صفحه از استاده با توجه به جدول‌ها از آنجایی که قیمت‌های عایق نانو و عایق رطوبتی نانو پلیمر تفاوت بسیاری با یکدیگر ندارند، با توجه ‌به نوع کاربری و محل موردنظر می‌توانید هر یک را که مزایای بیشتر و کاربرد مطلوب‌تری برای پوشش‌دهی سطح موردنظر دارد را انتخاب کنید.

طبقه بندی شده در