این روز‌ها ایده‌های بسیار متنوعی جهت دکوراسیون داخلی هر چه زیباتر سقف‌ و دیوارهای سرویس بهداشتی وجود دارد که یکی از آنها نصب آسمان مجازی دستشویی است. آسمان مجازی به نوعی از سقف‌های کاذب گفته می‌شود که به صورت پنل‌های طرح‌داری است که باید کنار یکدیگر به صورت مرتبط و منظم نصب شوند.

بهره‌گیری از آسمان مجازی برای سقف سرویس بهداشتی علاوه بر زیباتر شدن محیط، باعث القای حس آرامش نیز می‌شود. طرح‌ها و رنگ‌های بسیار زیبا و مزایای طرح مجازی دستشویی سبب رایج شدن این نوع از سقف‌های کاذب برای سرویس بهداشتی شده است. اگر شما نیز قصد دارید زیبایی چشم‌نواز و تنوع را به سرویس بهداشتی خود بیاورید، در این صفحه از “خدمات آنلاین استاده” همراه ما باشید تا درباره آسمان مجازی دستشویی و قیمت آن توضیحاتی را ارائه نماییم.

اجرای آسمان مجازی دستشویی

آسمان مجازی در بخش‌های مختلف منزل قابل اجرا بوده اما آسمان مجازی دستشویی بسیار رایج‌تر است. همان‌طور که اشاره شد، آسمان مجازی در واقع به انواع خاصی از سقف‌های کاذب اطلاق می‌شود که معمولا از جنس طلقی بوده و در پنل‌های 60 سانتی‌متر در 60 سانتی‌متر ساخته می‌شوند.

طرح‌های دستشویی بسیار متنوع بوده و از طرح‌های گل، جنگل و آکواریوم گرفته تا طرح‌های گوناگون آسمان و کهکشان را شامل می‌شوند. انتخاب این طرح‌ها سلیقه‌ای بوده اما بهتر است متناسب با رنگ کاشی‌های سرویس بهداشتی انتخاب شود تا نتیجه نهایی به زیبایی هر چه تمام‌تر شود.

مزایای آسمان مجازی دستشویی

مقاومت و استحکام بالا

علاوه بر مدل‌ها و طرح‌های جذاب، مزایای قابل توجه دیگری را نیز برای این نوع از سقف‌های سرویس بهداشتی می‌توان برشمرد. نوع مرغوبی از پنل‌های آسمان مجازی خاصیت ارتجاعی دارد. همین موضوع سبب می‌شود که در صورت ضربه و فشار، پنل نشکند و مقاومت بالایی از خود نشان دهد.

نصب و اجرای آسان

پنل‌های طرح مجازی دستشویی به آسانی نصب شده و به ابزار مخصوصی برای نصب نیاز ندارند. این پنل‌ها به صورت ریلی در کنار هم دیگر جای گرفته و طرح کلی آسمان مجازی دستشویی را می‌سازند. شیوه نصب آسمان مجازی دستشویی باعث شده است که به راحتی بتوان آنها را جدا نموده و به مکان دیگری منتقل نمود.

شستشوی آسان

از دیگر مزایای آسمان مجازی دستشویی این است که این پنل‌ها قابلیت شستشو دارند. در نتیجه به راحتی و بدون نیاز به شوینده‌های خاص می‌توان آنها را تمیز نموده و دوباره ظاهر درخشان را به آنها برگرداند.

انواع مدل‌های آسمان مجازی دستشویی

پنل‌های طرح مجازی دستشویی در قاب‌های چهارگوش و مربعی تولید می‌شوند. در یک دسته‌بندی کلی طلق‌های پنل طرح مجازی دستشویی می‌توانند مات، شفاف و نیمه شفاف باشند که هر کدام از آنها را بهتر است با توجه به نور محیط انتخاب نمود. از طرفی نورپردازی طرح دستشویی بسیار مهم بوده و در نهایت جلوه پایانی آسمان مجازی با هر نوع طرح و رنگی را رقم می‌زند.

پنل‌های طرح مجازی دستشویی در صورتی که از نوع کشسانی مات باشند، نور را به طور یکنواخت اما به میزان کم‌تری در محیط منتشر می‌کنند؛ اما پنل‌های براق و شفاف، تمام نور را عبور داده و برای محیط‌ کوچکی مانند سرویس بهداشتی بسیار مناسب است. نوع دیگری از پنل‌های آسمان مجازی دستشویی، سقف‌های کشسان ساتنی هستند که نیمه شفاف بوده و میزان نور متوسطی را عبور می‌دهند.

مراحل نصب آسمان مجازی دستشویی

نصب آسمان مجازی سرویس بهداشتی بسیار راحت است؛ اما در این راستارعایت برخی نکات برای دست‌یابی به نتیجه‌ای زیبا و منظم ضروری است.

  1. مراکز حرفه‌ای که کار نصب آسمان مجازی و سقف‌های کاذب را انجام می‌دهند، ابتدا ابعاد سقف و نواقص آن را کاملا برآورد می‌کنند.
  2. سپس با توجه به این ابعاد، سایز و نوع پنل‌ها انتخاب شده و طرح دلخواه شما با بهترین کیفیت چاپ می‌شود.
  3. در نهایت پس از اطمینان از نوع نورپردازی و محل لامپ‌ها، مدل و طرح مجازی دستشویی نصب گشته و تمامی سقف سرویس بهداشتی را با وجود تمامی نواقص آن پوشانده می‌شود.

قیمت آسمان مجازی سرویس بهداشتی

قیمت آسمان مجازی دستشویی به عوامل مختلفی بستگی دارد. مهم‌ترین این عوامل به شرح زیر هستند:

ابعاد سقف

اگر سرویس بهداشتی شما بزرگ‌تر باشد، پنل‌های بیشتری نیاز داشته و نصب آنها نیز زمان و انرژی بیشتری خواهد برد.

ضخامت پنل‌های آسمان مجازی

این پنل‌ها در دو نوع تک‌لایه و دولایه ساخته می‌شوند که نوع دولایه آن‌ها گران‌تر می‌باشد. گفتنی است مدل دو لایه از استحکام و کیفیت بالاتری برخوردار است.

کیفیت پنل‌های آسمان مجازی

تفاوت کیفیت مواد اولیه به کار رفته در جنس طلقی پنل‌ها یا جنس قالب و ریل‌های دور آنها سبب اختلاف قیمت می‌گردد.

کیفیت چاپ

یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در قیمت، کیفیت چاپ است. در انواع گران‌تر آسمان‌های مجازی، چاپ به کمک اشعه فرابنفش انجام شده و طرح نهایی بسیار تمیز و باکیفیت بالا چاپ می‌شود.

ارائه ضمانت‌نامه

در انواع مرغوب و باکیفیت آسمان مجازی دستشویی، در پایان پروسه، ضمانت‌نامه‌ای با مدت زمان مشخصی برای ارائه هر گونه خدمات و تعمیرات پس از نصب ارائه می‌شود که بر هزینه اجرای طرح تاثیر می‌گذارد.

دستمزد نصب

در نهایت پس از برآورد تمامی هزینه‌ها، اجرت نصب که بر اساس تجربه و مهارت نصاب، مساحت سقف و دشواری‌های احتمالی هنگام نصب تعیین شده و بر قیمت آسمان مجازی سرویس بهداشتی افزوده خواهد شد.

طبقه بندی شده در

با برچسب در