رنگ کاشی دستشویی همانند کاشی سایر قسمت‌های منزل از اهمیت بالایی برخوردار است. شما برای انتخاب بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی نیاز دارید تا با رنگ‌های مختلف آن آشنا شوید. در ادامه بهترین رنگ کاشی برای کاشی کاری سرویس بهداشتی بررسی شده است و همچنین می‌توانید از تصاویر موجود، برای رنگ کاشی دسشویی منزل خود ایده بگیرید.

رنگ سفید

اگر سرویس بهداشتی منزل شما کوچک است و تمایل دارید تا با روشی آن را بزرگ‌تر نمایش بدهید می‌توانید رنگ کاشی دستشویی سفید را امتحان کنید. رنگ‌های روشن و رنگ سفید نور را منعکس می‌کنند و همین مورد سبب بزرگ‌تر نمایش دادن سرویس بهداشتی خواهد شد. با دکوراسیون خانه نقلی درست، متراژ آپارتمان را افزایش می‌دهید

همچنین اگر فردی هستید که به تمیزی اهمیت می‌دهید بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی منزل شما رنگ‌های روشن مانند رنگ سفید است. این رنگ آلودگی و کثیفی را به خوبی نمایش می‌دهد و شما می‌توانید به راحتی آن را تمیز کنید.

رنگ آبی

رنگ آبی نیز مانند رنگ سفید در سرویس بهداشتی ایرانیان پرکاربرد است. البته لازم به ذکر است که برای انتخاب بهترین رنگ کاشی سرویس بهداشتی باید با انواع کاشی با رنگ آبی که در بازار موجود است آشنا بشوید. زیرا رنگ کاشی دستشویی آبی دارای تنالیته‌های مختلف است.

رنگ طوسی

این رنگ جزو رنگ‌های خنثی به حساب می‌آید و ویژگی منحصر به فرد آنان امکان ترکیب شدن با اکثر رنگ‌ها است. رنگ طوسی نیز تنالیته‌های مختلف دارد که هنگام انتخاب باید به فضای سرویس بهداشتی نیز توجه کرد‌؛ زیرا در صورتی که سرویس بهداشتی منزل شما کوچک است هرگز طوسی تیره را به عنوان رنگ کاشی دستشویی انتخاب نکنید زیرا این رنگ باعث کوچک‌تر به نظر رسیدن محیط خواهد شد.

رنگ کرم

این رنگ نیز جزو بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی به حساب می‌آید‌. در برخی منازل متراژ بیشتر به پذیرایی و اتاق خواب‌ها داده می‌شود و سرویس بهداشتی متراژ کمی دارند. اگر منزل شما نیز به این شکل است شما می‌توانید از رنگ کرم برای روشن و بزرگ‌تر نشان دادن سرویس بهداشتی استفاده کنید.

این رنگ برای فضاهایی که کم نور و یا حتی بدون پنجره نیز هستند مناسب است. این رنگ نیز مانند رنگ سفید کثیفی‌ها و آلودگی‌ها را به خوبی نشان می‌دهد تا شما به راحتی نسبت به تمیز کردن آن اقدام کنید.

اگر می‌خواهید درباره قیمت درب ضد صدا دستشویی و تبدیل درب دستشویی به عایق صدا اطلاعات کسب کنید، روی لینک قرار داده شده کلیک کنید.

رنگ قرمز

رنگ قرمز برای انتخاب رنگ کاشی دستشویی معمولا کمتر استفاده می‌شود. اما در عین حال افرادی هستند که به این رنگ علاقه دارند. همانطور که می‌دانید از ویژگی بارز آن ایجاد انرژی و هیجان است.

رنگ زرد

یکی دیگر از رنگ‌های جذاب رنگ زرد است. البته باید در انتخاب آن حساسیت به خرج دهید تا باعث اذیت چشم‌ها نشود.

یکی از راه‌های زیباسازی سرویس بهداشتی، استفاده از کاغذ دیواری ضد آب طرح کاشی است که امروزه طرفدار پیدا کرده است. برای مشاهده عکس‌های این طرح می‌توانید روی لینک کلیک کنید. قیمت کاغذ دیواری ضد آب طرح کاشی و سرویس بهداشتی چقدر است؟

رنگ مشکی

استفاده از رنگ مشکی به عنوان رنگ کاشی دستشویی انتخابی جسورانه است. زیرا افراد کمی هستند که از این رنگ به این منظور استفاده می‌کنند. همچنین توجه داشته باشید که اگر فضای مدنظر شما کوچک است بهتر است تا از این رنگ کاشی دستشویی استفاده نکنید.

رنگ آبی و سفید

رنگ آبی روشن و تیره به همراه رنگ سفید می‌تواند بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی باشد. این رنگ‌ها به راحتی با لوازم موجود در این فضا می‌توانند تطبیق پیدا کنند و دیزاین آن را تکمیل کنند. همچنین با استفاده از رنگ آبی روشن می‌توانید باعث روشن نمایش دادن محیط مدنظر بشوید.

رنگ صورتی و سفید

اگر رنگ کاشی دستشویی شما صورتی است و می‌خواهید بدون خرج مبالغ بالا آن را امروزی‌تر بکنید می‌توانید از رنگ سفید در کنار آن استفاده کنید.

رنگ سبز نعنایی و سفید

این رنگ‌ها رنگ‌هایی شاد و زیبا هستند که در سرویس بهداشتی‌های کوچک بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

رنگ قرمز گیلاسی و سفید

اگر به فکر ایجاد ظاهری متفاوت در سرویس بهداشتی هستید باید در انتخاب رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی دقت به خرج دهید. شما می‌توانید با استفاده از دو رنگ نام برده شده و تطبیق دیزاین با آن، مانند ست کردن آن با رنگ پادری، فضایی شاد را ایجاد کنید.

رنگ سیاه و خاکستری

این دو رنگ در دیزاین مدرن امروزی بسیار پرکاربرد است. شما می‌توانید علاوه بر کاشی از صفحات سنگ مرمر نیز برای افزودن زیبایی محیط استفاده کنید.

در ادامه تصاویر بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی در سال 2022 موجود است که شما می‌توانید با دیدن آن‌ها برای انتخاب رنگ کاشی دستشویی ایده بگیرید.