20 تا از زیباترین طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

دیواری که تلویزیون دیواری روی آن نصب می‌شود و یا میز تلویزیون جلوی آن قرار می‌گیرد، معمولا یکی از دیوارهایی در ساختمان است که از هر طرف، مورد توجه است و مناسب برای نصب کاغذ دیواری و نقاشی ساختمان با طرح‌ و رنگ‌های خاص است. درواقع با توجه به معماری ساختمان، تلویزیون جایی قرار میگیرد که از نقاط مختلف بتوان آن را تماشا کرد. بنابراین آن دیوار و جزئیات آن بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد و نقش مهمی در جلوه‌ی داخلی ساختمان دارد. برای دیزاین دیوار پشت تلویزیون، راه‌های مختلفی وجود دارد، اما راحت‌ترین کار که باعث افزایش جلوه‌ی آن دیوار می‌شود، استفاده از کاغذ دیواری پشت تلویزیون با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف است.

خدمات نقاشی ساختمان و کاغذ دیواری استاده: با استاده تماس بگیرید تا کارشناسان استاده با راهنمایی کامل در زمینه نقاشی ساختمان و کاغذ دیواری در کنار شما باشند. استاده با کنترل و نظارت مستقیم، ضمانت کیفیت خدمات را به شما ارائه خواهد داد. بیشتر بخوانید…

مزایای خدمات نقاشی ساختمان و کاغذ دیواری استاده

 • پرداخت مبلغ پس از تحویل و رضایت کامل شما
 • 1 ماه ضمانت کیفیت پس از انجام رنگ‌آمیزی
 • بازدید رایگان در محل ( نقاشی ساختمان )
 • تضمین تحویل به موقع
 • استفاده از رنگ با بالاترین کیفیت
تماس با استاده 02166176405

طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون

اگر تصمیم دارید که از کاغذ دیواره پشت تلویزیون برای دیزاین استفاده کنید، باید به یک سری نکات توجه کنید. همانطور که بالاتر گفته شد، معمولا تلویزیون در نقطه‌ای قرار می‌گیرد که در مرکز توجه است؛ به همین دلیل اگر از طرح‌ها و رنگ‌هایی که باعث جلب توجه می‌شوند استفاده شود، شاید به مرور زمان خسته کننده شود. همچنین ممکن است هنگام تماشای تلویزیون، موجب سلب آرامش و تمرکز شما شوند. بنابراین در انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری پشت تلویزیون دقت کنید.

یکی از انتخاب‌هایی که به غیر از کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون می‌توانید داشته باشید، استفاده از دیوارهای سنگی و تزئینی و طرح‌های برجسته و همچنین قرار دادن یک قاب برای تلویزون است: ( البته امکان نصب کاغذ دیواری روی سنگ یا سرامیک هم امکانپذیر است )

 • یکی از طرح‌های پیشنهادی برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون، طرح داماس است. این طرح جلوه‌ی زیادی دارد و به دلیل طرحی که دارد، بهتر است تنها روی یکی از دیوارهای منزل قرار بگیرد و این انتخاب می‌تواند دیوار پشت تلویزیون باشد. البته انتخاب آن به سلیقه‌ی فرد بستگی دارد و ممکن است برای برخی افراد، طرحی شلوغ و خسته کننده به نظر بیاید.

لیست نقاشان ساختمانی و نصاب کاغذ دیواری در تهران

 • نحوه محاسبه متر و تعداد رول کاغذ دیواری

  برای محاسبه متر و تعداد رول کاغذ دیواری خودتان دست به کار شوید!
  • یکی دیگر از طرح‌ها، طرح‌های هندسی هستند که می‌توانند ظاهری ساده داشته باشند یا شلوغ. اگر طرح‌های هندسی را می‌پسندید، این گزینه می‌تواند پیشنهاد خوبی برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون باشد.
  • یکی از انتخاب‌های شیک که می‌تواند برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون وجود داشته باشد، رنگ و طرح ساده ولی متفاوت با بقیه دیوارها است. بدین صورت که برای دیوار پشت تلویزیون رنگی متفاوت با سایر دیوارها در نظر بگیرید.
  • کاغذ دیواری طرح سه بعدی نیز از موارد دیگر است، اما این مورد بسیار سلیقه‌ای است و خیلی از افراد این طرح را نمی‌پسندند و همچنین به دلیل اینکه مرکز توجه خواهد بود، احتمالا مورد تایید برخی افراد قرار نخواهد گرفت، اما باز هم یکی از ایده‌های جالب و جدید است و می‌توانید از آن برای دیزاین دیوار استفاده کنید.
  • از موارد دیگر می‌توان به طرح گل و همچنین طرح‌های اسلیمی اشاره کرد.

  علاوه بر موارد بالا، طرح و رنگ‌های بسیار دیگری وجود دارند که شما می‌توانید طبق سلیقه و همچنین دکوراسیون، آن‌ها را انتخاب کنید.

  مطالب مرتبط برای شما...

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.