خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بکو (هزینه تعمیرات)

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

تعمیرکاران متخصص و مجرب مجموعه سعی دارند تا تمامی خدمات مربوطه جهت تعمیر ماشین ظرفشویی بکو را به شما عزیزان ارائه نمایند. به همین منظور در این صفحه از استاده به معرفی و بررسی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بکو می‌پردازیم. همچنین اگر قصد تعمیر ماشین ظرفشویی خود را دارید بهتر است از هزینه تعمیر آن آگاهی داشته باشید. تا ادامه مطلب همراه ما باشید تا با خرابی‌های رایج این دستگاه آشنا شوید.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

برخی مراکز تعمیرات خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بکو را در محل ارائه می‌دهند و شما می‌توانید بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی و مرکز تعمیرات، تمامی خدمات را در منزل دریافت نمایید. برخی از خدماتی که برای تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در مجموعه استاده ارائه می‌شود، عبارت هستند از:

  • اعزام تعمیرکاران حرفه‌ای به محل
  • تعویض با قطعات اورجینال و اصل
  • تعمیر و یا درصورت نیاز تعویض تایمر، برد، موتور، پمپ تخلیه و…
  • ارائه فاکتور شفاف و ضمانت نامه معتبر
خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

هزینه تعمیر ظرفشویی بکو

کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد.

خدمتقیمت به تومان
تعمیر برد ماشین ظرفشویی بکواز 600.000
تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی بکواز 300.000
تعمیر موتور ظرفشویی بکواز 400.000
تعویض المنت ظرفشویی بکواز 2.500.000
تعویض موتور ساعت بکواز 400.000
جرم گیری ماشین ظرفشویی بکواز 250.000
تعویض آکوا استاپ ماشین ظرفشویی بکواز 500.000

هزینه تعمیر ظرفشویی بکو با توجه به موارد خاصی تعیین می‌شود. این مبالغ باید طبق نرخ اتحادیه محاسبه و اعلام شود. علت تفاوت قیمت، خدمات مورد نیاز و مورد استفاده هر شخص است. ممکن است دستگاه شما با ایرادات جزئی روبه‌رو شده باشد و با تعمیر این مشکل برطرف شود. اما گاهی مواقع تنها تعمیر کارساز نبوده و باید قطعه یا قطعاتی را تعویض کرد. در این صورت هزینه قطعه جدید و سالم نیز بر سایر مبالغ افزوده خواهد شد.

هزینه تعمیر ظرفشویی بکو

خرابی های رایج ظرفشویی بکو (و راهکار)

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو نیازمند دانش و تخصص ویژه در این زمینه می‌باشد. پس اگر مهارت کافی در تعمیر این دستگاه را ندارید توصیه می‌شود از تعمیرکاران حرفه‌ای این حوزه کمک بخواهید. در این قسمت به بررسی برخی از خرابی‌های رایج ظرفشویی بکو به همراه علت و راهکار آنها می‌پردازیم.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی بکو

اگر ماشین ظرفشویی بکو روشن نمی‌شود، در قدم اول می‌بایست پریز برق و برق ورودی به دستگاه را بررسی نمایید. ممکن است قطعی برق و یا بروز اشکال در عملکرد پریز برق سبب عدم روشن شدن دستگاه شود. در مرحله بعد فیوزها را بررسی کنید. زمانی که فیوز بسوزد و یا دچار مشکل شود نیز امکان مواجهه با این مشکل وجود دارد. مورد آخر که به خود دستگاه مربوط می‌شود باز بودن درب آن است. مشخص است که زمانی که درب ماشین ظرفشویی بکو باز باشد دستگاه روشن نخواهد شد. بنابراین بهتر است پیش از روشن کردن دستگاه از بسته بودن درب آن اطمینان حاصل فرمایید.

بوی بد دستگاه

ایجاد بوی بد توسط دستگاه و احساس اینکه ماشین ظرفشویی بکو بوی بدی می‌دهد، نا مطلوب می‌باشد. معمولا زمانی که چربی بر روی سینی صافی و دیواره‌ها و یا بازوهای آبپاش باقی مانده باشد متوجه این مشکل خواهید شد. جهت برطرف کردن بوی نامطبوع ماشین ظرفشویی بکو در ابتدا می‌بایست تمامی قطعات را تمیز نمایید. در قدم بعدی دستگاه را خالی کرده و با کمی مواد شوینده یا ضدعفونی کننده روشن کنید. با انجام این اقدامات بوی بد دستگاه از بین خواهد رفت.

تولید بیش از حد کف

تولید بیش از حد کف توسط دستگاه می‌تواند نشان‌دهنده وجود مشکلات جدی‌ باشد. برخی از مهم‌ترین و رایج‌ترین دلایل بروز این مشکل به شرح زیر می‌باشد:

  • استفاده از مواد شوینده نامناسب
  • خرابی دریچه ورودی آب
  • خرابی پمپ گردش آب
  • خرابی شناور
  • خرابی بازوی آبپاش
  • خرابی شیر برقی

در این شرایط عیب‌یابی دقیق و تعمیر ماشین ظرفشویی بکو به دانش و تجربه خاصی نیاز دارد؛ پیشنهاد می‌کنیم از متخصصین تعمیرات ظرفشویی در استاده کمک بگیرید.

خرابی های رایج ظرفشویی بکو (و راهکار)

خوب تمیز نشدن ظروف

معمولا هنگامی که ظروف به صورت منظم در دستگاه قرار نگرفته باشند و یا هر کدام از آنها را در قسمت مربوطه نگذاشته باشید، ظروف به خوبی تمیز نخواهد شد. علاوه بر این مواد شوینده تاریخ مصرف گذشته نیز سبب بروز این مشکل می‌گردد. بنابراین توصیه می‌شود همواره از مواد شوینده اورجینال و باکیفیت استفاده نمایید و ظروف را به صورت مرتب و در جایگاه مخصوص خود قرار دهید.

تولید صدای زیاد و غیرمعمول

اگر ماشین ظرفشویی بکو به شکل تراز قرار نگرفته باشد، این مشکل رخ خواهد داد. همچنین اگر ظروف به درستی چیده نشده باشد با بازوی آبپاش برخورد کرده و صدا تولید می‌کند. بنابراین پیشنهاد ما به شما همراهان عزیز این است که جهت پیشگیری از بروز این مشکل، دستگاه را در محلی مناسب و به صورت تراز قرار دهید و ظروف را به صورت منظم بچینید.

نشتی داشتن دستگاه

اگر دستگاه نشتی دارد باید سریعا جهت تعمیر آن اقدام نمایید. در این حالت ابتدا از سالم بودن شلنگ تخلیه، پمپ دستگاه و خم نشدن شلنگ‌ها اطمینان حاصل فرمایید. در قدم بعدی پمپ تخلیه را در حالت باز بررسی کنید. اگر مشکل از موارد فوق نبود، به بررسی لاستیک دور درب بپردازید. توصیه می‌شود جهت عیب‌یابی دقیق و تعمیر اصولی مشکل پیش آمده، دستگاه خود را به تعمیرکار مجرب و متخصص بسپارید.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *