استاده بازار خدمات آنلاین، در این صفحه به معرفی معتبرترین شرکت‌های نظافت منزل می‌پردازد. در این صفحه می‌توانید شماره تلفن نظافت ساختمان و نرخ نظافت ساختمان از دیگر م.اردی است که در این صفحه از استاده به آن پرداخته شده است.

نظافت ساختمان یکی از اقدامات مهم برای زیبا‌تر دیده شدن محیط زندگی بوده که در ایجاد حس شادی و شادابی در افراد نیز بسیار نقش دارد. یافتن شرکت نظافت ساختمان یا شماره تلفن نظافت ساختمان که قابل اعتماد بوده و نرخ نظافت ساختمان مناسبی داشته باشد و وظایف خود را به درستی انجام دهد، یکی از دغدغه‌های ذهنی افرادی است که در آپارتمان زندگی می‌کنند. در این موقعیت‌ها بهتر است که به جای پیدا نمودن یک فرد برای نظافت ساختمان، دنبال شرکت معتبر خدمات نظافت ساختمان باشید تا انجام کار نظافت به درستی صورت گیرد.

ما در ادامه این صفحه، مواردی را که لازم است پیش از پیدا نمودن نظافتچی ساختمان یا شرکت نظافت ساختمان بدانید را توضیح داده و چند مورد از بهترین مراکز موجود در این زمینه را نیز نام خواهیم برد تا انتخاب برای شما آسان‌تر باشد.

شماره تلفن‌ نظافت ساختمان

شرکت‌های خدمات نظافتی زیادی هستند که امور نظافت را پذیرفته و نظافتچی و کارگر به منزل شما می‌فرستند؛ اما برای اطمینان بیشتر لازم است تا با آن‌ها تماس بر‌قرار کرده و از کیفیت کار آن شرکت مطمئن شوید. بهتر است برای اطمینان بیشتر، جز شماره تلفن، آدرس شرکت خدماتی را نیز بیابید. در استاده می‌توانید شماره تلفن را مشاهده کنید و از بین نظرات کاربران و امتیاز شرکت‌های ساختمانی را انتخاب کنید.

نرخ نظافت ساختمان

تعداد طبقاتقیمت به تومان
2 طبقه25.000 تا 30.000
3 طبقه30.000 تا 35.000
4 طبقه35.000 تا 45.000
5 طبقه50.000 تا 55.000
هر طبقه اضافی10.000

نرخ نظافت ساختمان متفاوت بوده و بسته به شرایط آپارتمان متغیر است. هزینه خدمات ساختمان در اکثر موارد به صورت طبقه‌ای حساب شده و نرخ مشخصی دارد که با کمی پرس و جو از شرکت‌های مرتبط می‌توانید آن را متوجه شوید. توجه بفرمایید که هزینه نظافت محیط‌هایی مثل سالن جلسات یا موارد مشابه به صورت جدا‌گانه محاسبه شده و به متراژ آن فضا بستگی دارد.

هزینه نظافت ساختمان چطور محاسبه می‌شود؟

هزینه نظافت ساختمان بر حسب چند مورد محاسبه می‌شود که این موارد عبارتند از:

  • واحد‌های آپارتمان
  • متراژ‌ فضا‌های داخلی
  • تعداد شیشه‌ها و پنجره‌ها
  • به عهده گرفتن یا نگرفتن تهیه لوازم اولیه نظافت
  • وجود شرکت واسطه

هر کدام از موارد ذکر شده به صورت مستقیم روی هزینه نظافت ساختمان تأثیر داشته و باعث افزایش یا کاهش آن خواهد شد. اگر ساختمان شما مجلل بوده و شیشه‌ها یا لوستر‌هایی بیش از حد معمول داد، باید هزینه موارد بیشتر را به طور جدا‌گانه حساب نموده و به شرکت خدماتی پرداخت کنید.

در برخی موارد، می‌توانید تهیه لوازم مورد نیاز برای نظافت ساختمان را به خود کارگر یا شرکت نظافتی بسپارید که در این صورت باید هزینه آن را به نظافتچی بپردازید.

معمولا شرکت‌های خدماتی هزینه کمتری را نسبت به اشخاص مستقل دریافت می‌کنند و در این حالت شرکت، مقداری از هزینه را به عنوان سود برداشته و از دستمزد کارگر جدا خواهد کرد. در صورت حذف شرکت به صورت واسطه می‌توان هزینه کمتری را برای نظافت ساختمان پرداخت نمود. البته مراجعه به شرکت خدمات نظافتی مزایای مهمی داشته که در ادامه آن را ذکر خواهیم کرد.

ویژگی‌های شرکت‌های خدمات نظافت ساختمان

شرکت‌های خدماتی نظافت منزل فوری باید افرادی را که تجربه و مهارت انجام نظافت ساختمان را داشته استخدام نموده و به محل‌های مقرر بفرستند. شرکت‌های خدماتی باید برای هر شخصی که در آن مجموعه کار می‌کند نظر‌سنجی داشته و اجازه دهند تا افراد با استفاده از آن نظر‌سنجی، فرد مورد نظر خود را انتخاب کنند. این کار موجب می‌شود تا کارگر کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام داده و برای جلب رضایت کار‌فرما بکوشد. علاوه بر این وجود نظر‌سنجی برای انتخاب بهتر به کار‌فرما نیز کمک خواهد کرد.

شرکت‌های خدمات نظافت ساختمان می‌بایست قیمت مصوب و مشخصی داشته باشند و در صورت درخواست هزینه بیشتر توسط مسئول نظافت او را بازخواست نمایند.

شرکت‌های خدماتی باید در استخدام نیروی حساسیت به خرج داده و با بررسی سابقه آن‌ها، افراد مطمئن و سالم را انتخاب نمایند.

مزایای انتخاب نیرو از شرکت‌های نظافت ساختمان

شرکت‌های خدماتی برای جذب نیرو، فیلتر‌های متعددی قرار داده و افراد قابل اعتماد را استخدام خواهند کرد. این مورد مهم‌ترین مزیت انتخاب نیرو از شرکت‌های ساختمان است. نیرو فردی است که به داخل ساختمان شما وارد شده و در مورادی به داخل منزل شما نیز داخل می‌شود؛ به همین دلیل لازم است تا فردی را برای نظافت ساختمان استخدام کنید که در حضور او امنیت ساختمان به خطر نیفتاده و مشکلی پیش نیاید. شرکت‌های ساختمان از نیروهای خود التزام گرفته و افراد مطمئن را به کار می‌گیرند که با انتخاب آن‌ها خیال شما از بابت نظافت ساختمان راحت باشد.

شرکت‌های نظافت ساختمان نرخ معینی برای این کار داشته و می‌توان به صورت طولانی مدت نیز با آن‌ها قرار‌داد بست. این شرکت‌ها تمام خساراتی را که نیروی شرکت به آپارتمان وارد کرده باشد پرداخت نموده و کارگر را نیز بیمه خواهند کرد که این امر برای حفظ ایمنی نظافتچی بسیار مهم و ضروری است.

شرکت‌های خدمات منزل در صورت لزوم، آموزش‌های مربوط به نظافت را به نیروی خود می‌دهند که این امر موجب مهارت بیشتر نیرو‌ها خواهد شد.

این شرکت‌ها برای انجام بهتر امر نظافت ساختمان به شما مشاوره داده و بهترین خدمات ممکن برای آپارتمان شما را ارئه خواهند داد. در کل، انتخاب نیرو با کمک شرکت‌های خدماتی آسان‌تر بوده و شما می‌توانید به راحتی فرد مورد نظر خود را پیدا کنید.

طبقه بندی شده در