لیست تعمیرکاران دوربین مداربسته در تهران

قیمت انواع دوربین مدار بسته بر اساس برند و مدل مدار آن (دیجیتال یا آنالوگ) تعیین می شود. در کنار هزینه‌های خرید تجهیزات، هزینه‌های نصب و نگه‌داری نیز وجود دارد که به هزینه نهایی اضافه می شود. بنابراین اهمیت قیمت دوربین مدار بسته در تصمیم گیری افراد برای خرید بسیار مهم است که قصد داریم در این صفحه در مورد قیمت انواع دوربین مدار بسته در محیط های مختلف و عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه‌ها صحبت کنیم. برای مشاوره می‌توانید از متخصصین تعمیر دوربین مداربسته استاده کمک بگیرید.

قیمت دوربین مدار بسته

محدوده قیمت دوربین مدار بسته بین 200 هزار تومان تا 1 میلیون تومان می‌باشد و این نرخ با توجه به امکانات ارائه شده متفاوت است که از جمله آنها می توان به نوع سنسور، سرعت شاتر، امکان تصویر برداری در نور کم، نوع لنز، امکان WDR و آی پی استاندارد اشاره کرد.

قیمت دوربین مدار بسته خانگی، با توجه به تصویر برداری بدون ویژگی‌های اشاره شده، معمولا کمتر از سایر کاربری‌ها می‌باشد. برای مشاهده قیمت دوربین مداربسته مخفی می‌توانید لینک را لمس کنید.

در برخی از محیط‌ها، نیاز به برخی از این ویژگی‌های ذکر شده احساس می شود. به عنوان مثال، انواع دوربین مداربسته کنترل سرعت باید توانایی عکسبرداری در شب را داشته باشند تا بتوانند سرعت ماشین‌های عبوری از جاده را ثبت کنند.

در کنار دوربین‌ها، دستگاه‌های دی وی آر و ان وی آر که مسئولیت پردازش تصاویر را بر عهده دارند نیز هزینه زیادی را به خود اختصاص می دهند. هر چه کیفیت پردازش تصویر دستگاه‌ها بالاتر و مجهزتر، قیمت بالاتر می‌باشد.

توجه داشته باشید که با آموزش نصب دوربین مدار بسته می‌توانید در جهت کاهش هزینه‌ها پیش روید مه پیشنهاد می‌کنیم آن را مطالعه کنید.

حتما بخوانید: قیمت دوربین مداربسته داهوا و معرفی نمایندگی‌های معتبر آن

عوامل موثر بر قیمت دوربین مدار بسته

 نصب دوربین مدار بسته به دو مدل آنالوگ و دیجیتال (آی پی) می‌باشد که با توجه به تکنولوژی به روزتر دوربین‌های دیجیتال، این دوربین‌ها معمولا قیمت‌های ‌بالاتری دارند اما عوامل دیگری نیز روی قیمت‌های آن تاثیر می گذارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

برند سازنده

اولین عامل تاثیر گذار بر قیمت دوربین مدار بسته، برند سازنده دوربین‌ها است. دوربین‌های موجود در بازار معمولا در کیفیت‌های مختلفی ارائه می‌شوند که با توجه به کیفیت مورد نظر، قیمت آنها نیز متفاوت است.بسیاری از شرکت‌های سازنده اروپایی و آمریکایی معمولا محصولاتی با کیفیت و البته گران قیمت را به بازار عرضه می کنند. این عامل نیز در قیمت تعمیر دوربین مداربسته تاثیرگذار می‌باشد.

کیفیت تصاویر ضبط شده

دومین عامل موثر در قیمت دوربین مدار بسته، نوع دقت و ضبط تصاویر است. دوربین‌های آنالوگ از دستگاه دی وی آر برای ضبط تصاویر ارسالی دوربین‌ها استفاده کرده در حالی که دوربین‌های آی پی از دستگاه ان وی آر استفاده می کنند. مطمئنا کیفیت ضبط تصاویر در دستگاه‌های آی پی بالاتر می‌باشد و قیمت تمام شده آن ها نیز بالاتر است.

ظرفیت هارد ذخیره‌سازی

سومین عامل موثر در قیمت دوربین مدار بسته، نوع و ظرفیت هارد برای ذخیره‌سازی اطلاعات ارسالی دوربین‌ها می‌باشد. هارد با ظرفیت پایین معمولا دردسرهای زیادی را در جهت ذخیره‌سازی ایجاد می کنند و در فاصله های زمانی کوتاهی باید هارد را پاکسازی کنید.

متراژ و ابعاد ساختمان

از جمله عوامل مهم دیگر می‌باشد که تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده دوربین‌ها دارد. درواقع هرچه ابعاد بیشتر باشد باید هزینه بیشتری برای خرید دوربین و سایر تجهیزات آن پرداخت.

کیفیت تجهیزات مصرفی:

کیفیت کابل‌ها و سیم کشی دوربین‌ها از جمله عوامل دیگر در تعیین قیمت می باشد که باید از بالا بودن کیفت آن‌ها اطمینان کامل را حاصل کرد.

در پایان:

در این صفحه از خدمات آنلاین استاده عوامل تاثیرگذار بر قیمت دوربین مدار بسته را بررسی کردیم، پس با توجه به ابعاد خانه، نوع نیاز و هزینه‌ای که برای این امر در نظر دارید می‌توانید بهترین دوربین مدار بسته برای خانه با محل مار خود را انتخاب کنید.

طبقه بندی شده در