نقاشی اتاق کودک و ایده‌های 2022 برای رنگ آمیزی اتاق کودک

لیست نقاشان ساختمانی و نصاب کاغذ دیواری در تهران

 • نقاشی اتاق کودکان

  همانطور که می دانید اطلاع از روانشناسی رنگ ها و پیاده سازی آن در نقاشی اتاق کودک تاثیر به سزایی در خلق و خو و در نهایت سلامت فیزیکی افراد دارد به خصوص فرزندان ما که برای رشد قوه تخیل و خلاقیت، نشاط و شادابی و همچنین اعتماد به نفس و آرامش آن ها می بایست نهایت تلاش را انجام داد.

  درواقع توجه به نقاشی اتاق کودک یکی از کارهایی که در افزایش رشد قوه تخیل و خلاقیت فرزندان ما نقش بسیار موثری دارد. برای این کار کافی است اطلاعات مختصری در مورد روانشناسی رنگ ها داشته باشید و خلاقیت را چاشنی کار خود کنید و اتاقی مناسب با روحیات فرزند خود خلق کنید.

  در این صفحه از خدمات آنلاین استاده قصد داریم به نکات و ایده هایی که در زمینه نقاشی اتاق کودک کاربردی می باشد اشاره نماییم.

  دسترسی سریع به مطالب

  نقاشی اتاق کودکان

  تمامی کودکان ویا فرزندانما دارای وصایل شخصی مثل لباس، خمیر دندان و مسواک، غذاهای اختصاصی، تفریحات مخصوص به خود و… هستند پس چرا نباید رنگ اتاق آنها به صورت اختصاصی و مخصوص کودکان باشد؟

  در بیشتر مواقع تمامی کودکان علاقه خاصی به نقاشی و کثیف کردن دارند، یا خاسته یا ناخاته. به دیوار دست یا لگد می زنند، جوهر یا مداد روی دیوار می کشند، غذا روی دیوار می پاشند و… .

  توجه داشته باشید که ایده استفاده از نوع و سبک نقاشی ساختمان که در مهدکودک ها استفاده و نقاشی می شود مناسب برای اتاق های کودکان نیست.

  برای اختصاصی بودن رنگ اتاق کودکان یک مثال می زنیم.

  اگر توجه کرده باشید رنگ نیمه پایین دیوار مهدکودک ها با رنگ های تیره (رنگهای پررنگ) نقاشی شده است. به این سادگی میتوانند آن قسمت را به سادگی تمیز کنند و لکه ویا هر چیز دیگری که در این قسمت که بیشتر قابل دسترس بودن کودکان است را تمیز و پاک کنند.

  بهترین رنگ مناسب اتاق خواب کدام هستند؟

  نیازی نیست که به دنبال رنگ های خاصی برای نقاشی اتاق کودک بگردیم و برای آن هزینه اضافه تری پرداخت کنیم. هر رنگی که بتواند لکه ها را کمتر نمایش دهد و به سادگی قابل شستشو باشد می توانیم استفاده کنیم.

  برای رنگ آمیزی سقف نیز می‌توانید از رنگ‌های دلخواه بسته به بلند یا کوتاه بودن سقف اتاق استفاده کنید. ترجیحا برای اتاق کودک از رنگ‌های ملایم برای سقف‌ها استفاده کنید.

  شما می توانید از اصول و تاثیرات رنگ ها در دکوراسیون داخلی و همچنین انتخاب نوع طرح و رنگ کاغذ دیواری بهره گیرید.

  مطالب مرتبط برای شما...

  1. زهرا گفت:

   واسه اناق خواب رنگ گرم خوبه ولی واسه سالن روشن

  2. ارین گفت:

   نقاش خوب سراغ دارین؟!

  3. سهرابی گفت:

   خوب بود ولی لطفا طراح هم معرفی کنید واسه دکوراسیون منزل

   • admin گفت:

    باسلام
    در صورت همکاری با شخص ویا شرکت معتبر، اطلاعات تماس در همین صفحه درج خواهد ش د.
    باتشکر

  4. مهدی اسلامی گفت:

   مجری دکوراسیون سراغ دارین؟؟؟

  5. علومی گفت:

   رنگ صورتی بدترین انتخاب رنگه واسه دیوار

  6. مهدوی گفت:

   میشه لطفا یه طراح دکوراسیون داخلی خوب معرفی کنید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.