لیست نقاشان ساختمانی و نصاب کاغذ دیواری در تهران

در این صفحه از “استاده” به معرفی نقاش روزمزد در تهران خواهیم پرداخت. در این صفحه به‌طور دقیق مواردی که در تعیین اجرت نقاش روزمزد دخیل می‌باشند، توضیح داده خواهد شد. در انتها می‌توانید با شماره‌های موجود در صفحه، جهت درخواست نقاش ساختمان اقدام نمایید.

بعضی از نقاش‌ها روزمزد هستند. بدین صورت که در انتهای هر روز دستمزد را دریافت می‌کنند؛ اما برخی دیگر به صورت پروژه‌ای فعالیت می‌کنند و هزینه را در انتهای کار دریافت می‌کنند. “استاده” به شما نقاش ساختمان روزمزد مورد اعتماد را معرفی می‌کند. اگر قصد نقاشی دارید، ما در ادامه به بررسی مراحل انجام این کار، ویژگی‌های یک نقاش ساختمان روزمزد حرفه‌ای و معرفی نقاش ساختمان روزمزد به همراه هزینه‌ها می‌پردازیم.

جهت اقدام برای خرده کاری نقاشی ساختمان در استاده روی آن کلیک کنید.

اجرت نقاش ساختمان روزمزد در تهران

خدمتقیمت به تومان
نقاش ساختمان روزمزد(به ازای هر مترمربع رنگ)300.000 تا 400.000

عوامل موثر بر اجرت نقاش روزمزد

اجرت نقاش ساختمان روزمزد در تهران علاوه بر مهارت فنی به مساحت مورد نظر وابسته است. درواقع باتوجه به نوع بافت یا سطحی که باید رنگ‌آمیزی شود، اجرت نقاش بیشتر و کمتر خواهد بود. همچنین این اجرت در مناطق مختلف تهران نیز متفاوت است. اجرت نقاش در مناطق غرب و شمال تهران، بیشتر از جنوب تهران در نظر گرفته می‌شود. به طور کلی، اجرت روزمزد نقاش به این عوامل بستگی دارد: فرمول محاسبه مقدار رنگ برای نقاشی ساختمان را در این صفحه مطالعه کنید.

  • مهارت و تجربه نقاش
  • نوع سطحی که قرار است نقاشی شود
  • مساحت سطح
  • منطقه‌ای که ساختمان در آن واقع شده است

نقاشی ساختمان در اکثر موارد تنها رنگ کردن نیست، بلکه مراحل متعددی دارد که برای به دست آمدن نتیجه خوب، تمامی مراحل باید با دقت و جزئیات انجام شوند.

اجرت نقاش روزمزد

زیرسازی و آماده‌ سازی

یکی از موارد بسیار مهم در نقاشی ساختمان، زیر سازی دیوار برای نقاشی است. نقاش ساختمان روزمزد به محل مورد نظر می‌آید. سپس بعد از بازدید، نظر کارشناسانه خود را درباره نحوه انجام زیرسازی و همچنین میزان زیرسازی لازم می‌گوید. نقاش ساختمان روزمزد، هزینه نهایی نقاشی را طبق زیرسازی لازم و عوامل موثر دیگر اعلام می‌کند.

ابزار و تجهیزات

نقاش ساختمان روزمزد اگر حرفه‌ای باشد، بهترین تجهیزات را برای انجام نقاشی به کار می‌گیرد. همچنین بهترین و موثرترین روش‌ها را برای افزایش عمر رنگ و زیبایی دیوار استفاده می‌کند. درواقع هرچقدر سطح کار بیشتری برای یک‌دست شدن نقاشی نیاز باشد، اجرت نقاش نیز بالاتر خواهد بود.

رنگ مورد نیاز

نقاش ساختمان روزمزد با توجه به تجربه و مهارتی که دارد، رنگ مناسب را پیشنهاد می‌دهد. انواع رنگ آکرلیک، پلاستیک، روغنی و … هر یک کاربرد مخصوص خود را دارند. هر یک از ویژگی‌ها، رنگ‌ها را برای نقاشی محلی خاص، متمایز می‌کند. نقاش حرفه‌ای، تمامی این خصوصیت‌ها و کاربردهای خاص را به خوبی می‌شناسد. در نهایت طی تجربه‌ای که به‌دست آورده است، بهترین و مناسب‌ترین رنگ درب، پنجره و دیوار را انتخاب می‌کند.

هزینه نقاشی روزمزد

هزینه نقاشی روزمزد به مقدار زیرسازی، مساحت نقاشی، رنگ و مصالح مورد نیاز و همچنین اجرت نقاش بستگی دارد.

در کل، دستمزد نقاش طبق تعرفه مصوب تعیین می‌شود و باتوجه به تورم، افزایش می‌یابد. معمولا به‌صورت میانگین، حدود 50 درصد هزینه نقاشی مربوط به دستمزد نقاش است؛ اما این درصد امکان دارد با توجه به موارد دیگر تغییر کند.

نکات نهایی

حتما دقت کنید که از فرد مورد اعتماد و وقت شناس این کار را درخواست کنید؛ زیرا باتوجه به اینکه برخی از نقاش‌ها به تعداد روز، دستمزد دریافت می‌کنند، ممکن است کوتاهی صورت بگیرد تا تعداد روز‌های انجام پروژه بیشتر شود. همچنین نقاش باید مسئولیت‌پذیر باشد و کار را به موقع شروع و در زمانی معین به پایان برساند.

“استاده” خیال شما را از این بابت راحت می‌کند و نقاشان مورد اعتماد و حرفه‌ای که در کوتاه‌ترین زمان، باکیفیت‌ترین کار را تحویل می‌دهند، معرفی می‌کند.

طبقه بندی شده در