در این صفحه از استاده مگ می‌خواهيم به چند ایده‌ جذاب از تزیین اتاق خواب عروس بپردازیم. همانطور که مطلع هستید یکی از بخش‌های اصلی خانه که برای گرفتن آرامش و رهایی از استرس یک روز کاری مهم است،اتاق خواب است. این بخش از خانه اگر با دکوراسیون و تزئین خاص مزین شود چه بسا به آرامش صاحب اتاق می افزاید الی الخصوص که آن‌ها زوج جوان باشند که روزهای اول زندگی مشترک خود را آغاز کرده باشند.

تزیین اتاق خواب عروس اینجاست که از اهمیت ویژه ای برخوردار می‌شود که می‌توان  برای تزیین آن، از وسایل ساده الهام بگیریم و آنجا را زیباتر و لحظات را بیادماندنی تر کرد. اگر چه معمولا عروس و داماد‌ها اتاق‌شان را برای مراسم ازدواج‌شان تزیین می‌کنند اما می‌توان برای سالگرد ازدواج یا مراسم‌های خاص نیز اتاق خواب را تزیین کنند تا حس بودن کنار هم را زیباتر تجربه کنند.

 یکی از جالب توجه‌ترین نکاتی که برای‌ این قسمت از دکوراسیون داخلی باید در نظر گرفت این است که میان مواد گوناگون اتاق خواب (نورپردازی، رنگ دکوراسیون، رنگ سرویس چوب، مدل پرده) باید ارتباط برقرار کرد تا فضایی گرم، صمیمی و عاشقانه‌ای داشته باشیم و البته رعایت اصولی که در نهایت باعث جذابیت شود. برای چیدمان و تزیین اتاق خواب عروس وسایل زیر را می‌توان کنار دست خودتان داشته باشید پارچه تور، پارچه ساتن، ربان، ریسه ال‌ای‌دی، شمع، گل، اکسسوری‌های براق.

جهت اقدام برای آینه کاری دیوار اتاق خواب و آینه کاری روی کمد دیواری در استاده کلیک کنید.

قدم اول اینکه کل اتاق خواب را کاغذ دیواری نکنید! سعی کنید دیوار پشت تخت را از رنگ متفاوت یا کاغذ دیواری استفاده کنید. از رنگ‌های تند و هیجانی استفاده نکنید، رنگ‌های خنثی بهترین گزینه هستند زیرا انتخاب وسایل و اکسسوری‌های را آسان‌تر می‌کند. سعی کنید پرده اتاق را بلند انتخاب کنید. تاج تخت‌تان را در نقطه کانونی قرار دهید نه پشت پنجره!

جهت اقدام برای نصب پرده در استاده و اطلاع از قیمت نصب روی آن کلیک کنید سپس با شماره‌های موجود تماس بگیرید و مشاوره لازم را دریافت کنید.

قدم بعدی که برای تزیین می‌توان شروع کرد تخت خواب عروس می‌باشد که شما با توجه به اندازه تخت، رنگ روتختی، ساده بودن مدل روتختی یا شلوغ بودن مدل روتختی می‌توانید شروع به تزیین کنید. در اینجا چندین مدل برای ایده‌ برای شما گذاشته شده است که می‌توانید با توجه به نکاتی که گفته شده،مدل خود را انتخاب کنید و شروع به تزیین کنید.

همانطور که مشاهده می‌کنید در این تصاویر از روتختی ساده استفاده شده است که می‌توان از گل‌های تازه و شمع و ریسه‌های فضا را تزیین کنید. از گل‌برگ های گل میتوانید استفاده کنید و روی تخت قلب، یا اسم همسر خود را طراحی کنید و دور آن از شمع و ریسه استفاده کنید. برای بالای تخت هم می‌توان از چند گل رز آویزان یا بادکنک و چند عکس یادگاری استفاده کرد. این در صورتی است که روی تخت را شلوغ تزیین نکرده باشید چون در این صورت حس شلوغی و نامنظمی را القا می‌کند و موجب استرس شود.

از قلب‌های کاغذی برای تزیین ایده‌‌ای گذاشتیم تا با استفاده از الگوی آن بتوانید در تزیینات اتاق عروس از آن بهره ببرید.

قسمت بعدی که به زیبا شدن اتاق خواب عروس کمک می‌کند، تزیین میز آرایش است. شما می‌توانید از گل‌های طبیعی برای دور آینده استفاده کنید،یا یگ گلدان زیبا از گل های رنگی با توجه به هارمونی اتاق خواب استفاده کنید،این نکته را درنظر داشته باشید که از ۴ رنگ بیشتر استفاده نکنید که باعث شلوغی و ‌نامنظمی اتاق شما نشود.برای صندلی هم می‌توانید از تور ساده و بلند استفاده کنید که بسیار شکیل و زیبا می‌شود.

طبقه بندی شده در

با برچسب در