مبل‌ها و صندلی‌های منازل، محل کار یا فروشگاه‌ها پس از مدتی دچار آلودگی شده و از ظاهر زیبای خود فاصله می‌گیرند. در این هنگام بهتر است به دنبال مبل شویی معتبر و کاربلد باشید. اگر منزل یا محل کار شما در محدوده شرق تهران واقع شده است، پیشنهاد ما این است که از خدمات مبل‌شویی شرق تهران استفاده نمایید.

شستشوی مبل توسط افراد ماهر و باتجربه در مبل‌شویی شرق تهران‌، باعث افزایش طول عمر مبل شده و می‌تواند با صرف هزینه بسیار کم‌تری نسبت به تعویض پارچه مبلی یا تعویض مبلمان، بسیار مؤثر واقع شود. یکی از نکات مهم در فرایند مبل شویی شرق تهران شستشوی مبل در کوتاه‌ترین زمان ممکن جهت استفاده مجدد از مبلمان است. در این مقاله درباره خدمات ارائه شده توسط مبل‌شویی شرق تهران، شستشوی مبل تهرانپارس و مبل شویی پیروزی صحبت خواهیم نمود.

قیمت مبل شویی در شرق تهران

خدمتقیمت به تومان
شستشوی مبل 9 نفره420.000
شستشوی مبل 7 نفره راحتی350.000
شستشوی مبل 7 نفره استیل و کلاسیک350.000
هر مبل اضافه45.000
شستن مبل تختخواب شو هر نفر55.000
شستشوی خوشخواب یک نفره150.000
شستشوی خوشخواب دو نفره200.000
هر کوسن اضافه10.000

خدمات مبل‌شویی شرق تهران

یکی از مهم‌ترین خدماتی که توسط مبل شویی شرق تهران ارائه می‌گردد، استفاده از مواد شوینده و ترکیب مناسب آن‌ها با توجه به نوع پارچه مبلی است؛ زیرا اگر عمل مبل‌شویی به درستی و با مواد شوینده مناسب انجام نشود، نه تنها سبب تمیز شدن مبلمان نمی‌شود بلکه به سایر قسمت‌های آن از جمله پارچه مبلی، اسفنج‌ها و اسکلت آن نیز آسیب وارد می‌کند.

در مبل شویی شرق تهران از مواد شوینده‌‌ی استاندارد و ضدحساسیت در فرایند شستشوی مبلمان استفاده می‌گردد؛ چون که انواع مختلف پارچه‌های مبلی نظیر چرم، کتان، مخمل، پارچه‌های نفیس مبلمان سلطنتی و… مقاومت متفاوتی در برابر مواد شیمیایی شوینده داشته و ممکن است در صورت عدم رعایت این موضوع، پارچه مبلی دچار فرسایش، پارگی و رنگ‌پریدگی شود. (مبل چرم و نحوه نگهداری از مبل چرمی)

روند شستشوی مبلمان در مبل شویی شرق تهران به این صورت بوده که پس از برقراری تماس با شماره‌های ثبت شده در این صفحه، ثبت آدرس و تشریح درخواست و خدمات مورد نیاز خود، نیروی ماهر با دستگاه‌های پیشرفته و مناسب و مواد شوینده لازم در منزل یا در محل کار شما حاضر می‌‌شوند.

مراحل شستشوی مبل توسط مبل‌شویی شرق تهران

مراحل اصلی شستشوی مبل توسط مبل‌شویی شرق تهران به این صورت است که ابتدا به جاروکشی دقیق درزهای مبل و صندلی اقدام شده و سپس به روش‌های اصولی عمل شستشوی مبل آغاز می‌گردد. پس از این مرحله به وسیله یک دستگاه مخصوص کف‌ها و آلودگی‌ها به طور کامل از روی مبل جمع می‌شود. بعد از شستشو با آب و اطمینان از پاک شدن تمامی کف‌ها و کثیفی‌ها، خشکشویی مبل انجام می‌شود.

جهت اقدام برای شستشوی موکت در محل و موکت شویی با دستگاه در منزل کلیک کنید.

یکی از خدمات ارزنده ارائه شده توسط مبل شویی شرق تهران، انجام خشکشویی مبل به طور کامل بوده تا پس از مدت کوتاهی بتوان از مبلمان استفاده نمود. خشکشویی مبل باعث می‌شود رطوبت در مبلمان باقی نمانده و در اسفنج آن نفوذ نکند. متاسفانه برخی از مراکز مبل‌شویی از این مرحله صرف‌نظر کرده و تنها به شستشوی مبلمان اکتفا می‌کنند، که این موضوع سبب ایجاد بوی نامطبوع به دلیل خشک نشدن کامل مبل در محیط بسته می‌شود.

شستشوی مبل تهرانپارس

شستشوی مبل تهرانپارس قادر به ارائه انواع خدمات شستشو و خشکشویی مبلمان و صندلی برای مبلمان منزل، اداره، رستوران‌ها، هتل‌ها، سینما، صندلی خودرو و اتوبوس در محل است. در شستشوی مبل تهرانپارس از دستگاه‌های پیشرفته و ابزار مناسب برای مبل‌شویی استفاده می‌شود. دستگاه‌ها و ابزار به کار گرفته توسط شستشوی مبل تهرانپارس به گونه‌ای است که نه تنها آسیبی به رویه مبل وارد نمی‌کند، بلکه سبب می‌شود که هیچ‌گونه آلودگی در تار و پود پارچه باقی نماند.

در شستشوی مبل تهرانپارس از برس‌ها و فرچه‌های مختلفی برای تمیز کردن قسمت‌های گوناگون مبل و صندلی استفاده می‌شود تا حداکثر تمیزی برای مبلمان شما حاصل گردد، برای مثال یک برس مناسب برای نظافت درزها و برس دیگری برای شستشوی نشیمن‌گاه و پشتی صندلی به کار برده می‌شود.

شستشوی مبل تهرانپارس

علاوه بر این موارد در صورتی که نیاز به پرزگیری مبلمان قبل از شستشو وجود داشته باشد، در شستشوی مبل تهرانپارس به کمک برس‌های مخصوص پرزگیری، این عمل انجام خواهد شد. عملیات پرزگیری به طور ویژه برای افرادی که در منزل حیوان خانگی نگهداری می‌کنند باید انجام گردد.

مبل شویی پیروزی‌

یکی از خدمات مهمی که در مبل‌شویی پیروزی علاوه بر فرایند شستشو و خشک‌شویی ارائه می‌شود، لکه‌گیری تخصصی است. لکه‌های گوناگونی مانند چای، قهوه، روغن، جوهر خودکار و… ممکن است بر روی پارچه مبلی ایجاد شود. هر کدام از این لکه‌ها تنها با روش‌های متفاوت و مواد شوینده مناسب قابل برطرف‌ شدن است. برخی از لکه‌های قدیمی که پاک کردن آن‌ها بسیار دشوار است نیز توسط نیروهای ماهر و باتجربه مبل‌شویی پیروزی پاک خواهند شد.

مبل شویی پیروزی

قیمت شستشوی مبلمان در مبل شویی پیروزی بسیار مناسب بوده و مطابق با تعرفه‌های مشخص شده توسط اتحادیه مربوطه است. اما عواملی نیز بر این تعرفه تأثیرگذار هستند که سبب تفاوت در قیمت‌های شستشوی مبلمان خواهد شد. یکی از مهم‌ترین این عوامل نوع مبلمان راحتی، استیل، تخت‌خواب‌شو، چستر، سلطنتی و… است. عامل دیگر تعداد صندلی‌های مبلمان است که تأثیر مستقیمی در تعیین هزینه‌ها خواهد داشت.

علاوه بر این موارد اگر شستشوی پشتی صندلی یا نشیمن‌گاه و بالش‌های آن به صورت جداگانه و ویژه مورد تقاضا باشد، اندکی در تعیین هزینه شستشوی مبل توسط مبل‌‌شویی پیروزی تغییر ایجاد خواهد نمود.

طبقه بندی شده در

با برچسب در